X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ciesze się bardzo super <3
    Zobaczysz kochana niedługo będziemy cieszyć się Twoim szczęściem :*

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Isia86 Autorytet
    Postów: 717 705

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Pewnie macie racje... odbija mi już :(
    uważam dokładnie, jak cytrynka :)
    główka do góry!!! :)

    14.01.2016 - [*] 8t3d ;(
    9.12.2016 - 38t1d - 3270g, 52cm :))
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia86 wrote:
    No i mam betę 18,85, czyli sam początek :) w piątek idę na powtórkę żeby sprawdzić czy ładnie przyrasta. Ale się boję... mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko w porządku...

    Gratulacje napewno wszystko będzie dobrze :*

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia, gratuluję! :D
    Madziulla, myślę jak dziewczyny. Jeszcze jest czas, a wykres wygląda ok. Trzymam kciuki nadal.

    Madziulla, Isia86 lubią tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia fajny przyrost :D
    Isia jeszcze raz gratulacje,życzę Ci takiego przyrostu jak ma Baranosia :)

    Isia86 lubi tę wiadomość

  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super bety,szczesliwej ciązy kochane
    A ty Madziulla nie swiruj,poczekaj jeszcze dwa trzy dni i testuj

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje dziewczyny pieknych bet :)

    Oby czesciej takie komentarze sie pojawialy <3

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia super przyrost. Nudnej ciazy ;)


    Isia jestes dopiero 10dpo. To i beta malutka. Ale z kazdym dniem bedzie coraz wieksza ;) gratulacje ;)

    Isia86 lubi tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niedziele robie test ciazowy o czulosci 10 a w pon wyruszam na bete.
    Trzymajcie kciuki:)
    Madziula jest dobrze nie ma co za wczasu sie martwic, bądź szczesliwa jak by ci sie udalo z podniesiona glowa do gory.

    Ja wczoraj mialam jakies dziwne plamienie takie troche czarne i brazowe dziwne to bylo:)
    Jak termin @ w wtorek minie i nie bedzie @ ide do ginekologa bo moze jakas infekcja sie przypaletala ale mnie wg nie swedzi ani nie piecze

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia86 wrote:
    No i mam betę 18,85, czyli sam początek :) w piątek idę na powtórkę żeby sprawdzić czy ładnie przyrasta. Ale się boję... mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko w porządku...
    Gratulacje:)

    Isia86 lubi tę wiadomość

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia i Isia gratulacje ;)

    Isia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    A jeszcze jedno sie spytam. Co liczy sie ten stosunek lh do czegos tam. To jak badalam sobie to mialam 1,1 czy jakos tak. Dziewczyny na forum stwierdzily ze dobrze to mam. Tylko moje pytanie brzmi co ile czasu powinno sie badac hormony? No bo wydaje mi sie ze one nie sa ciagle takie same.

    Stosunek LH do FSH potrafi wskazać podejrzenie PCOS. Im bliżej 1, tym lepiej, 1.1 to wynik godny pozazdroszczenia ;)

    Jeśli nie masz żadnych innych objawów, które pojawiły się w międzyczasie i które mogłyby wskazywać na PCOS, to nie zawracałabym sobie głowy kolejnym badaniem :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 wrote:
    Stosunek LH do FSH potrafi wskazać podejrzenie PCOS. Im bliżej 1, tym lepiej, 1.1 to wynik godny pozazdroszczenia ;)

    Jeśli nie masz żadnych innych objawów, które pojawiły się w międzyczasie i które mogłyby wskazywać na PCOS, to nie zawracałabym sobie głowy kolejnym badaniem :)
    Stosunek za dużo nie mówi o tym jak jest naprawdę, więc ja bym się nie sugerował tym wcale. Mi wyszedł stosunek 0,6 co wskazywało by bardziej na niewydolność przysadki niż na pcos ,które mam stwierdzone ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh ja juz zglupialam musialam wkładkę ubrać bo mam dużo kręgowego śluzu... czekam cierpliwie na kolejne tempki.

    Co do LH i Fsh wogole nie pomogę. Miałam badane mam w okolicach 1 i po wywiadzie ze mną gin wykluczył PCOS

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, nie zamartwiaj się, zaplanuj coś fajnego na wieczór, co Cię zajmie trochę, a jutro na pewno tempka poszybuje w górę! Albo opowiedz nam (albo przynajmniej mi, jeśli coś ominęłam) na przykład o tych wakacjach, do których tak odliczasz :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 wrote:
    Madziulla, nie zamartwiaj się, zaplanuj coś fajnego na wieczór, co Cię zajmie trochę, a jutro na pewno tempka poszybuje w górę! Albo opowiedz nam (albo przynajmniej mi, jeśli coś ominęłam) na przykład o tych wakacjach, do których tak odliczasz :D

    Zajęcie mam bo mamy remont sypialni :D a co do wakacji ro jedziemy w góry w Sudety. Będziemy chodzić po górach. Ale pierwszy raz będziemy chodzic po schroniskach ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja trzymam kciuki, żeby to były pierwsze wakacje we troje! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No raczej jak zaciążę to wyjazd stanie pod znakiem zapytania. Będę musiała to skonsultować z ginem. Chyba ze powie ze jest to bezpieczne i nie ma zagrożenia ale wątpię. Wtedy pojedziemy gdzieś indziej pewnie nie w góry.

  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny czy mogę do was dołączyć? o ile wytrzymam chce testować 13-niech będzie szczęśliwy

    Madziulla, antylopaa, Paulette lubią tę wiadomość

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia piękny przyrost!!! Gratuluję!!!

    Isia86 Gratuluję <3

    Edit: Madziulla nie świruj ;-) Między 7 a 10-tym dniem po owulacji powinien nastąpić spadek i wzrost temperatury. To jest normalne. Warto zajrzeć do bazy wiedzy ;-)

    Ed2: Jaka piękna ta pierwsza strona <3 :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2016, 19:17

    Isia86 lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ