X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seniorita gratuluje!!!!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seniorita gratki!
    AhnaKlementyna przykro mi ;(
    Paulette :(

  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seniorita wrote:
    Witam. Nie pisałam wczoraj, bo nie wierzyłam w to co widziałam. Zrobiłam test w 9dpo i wyszedł mini cień cienia (czasami spóźniał mi się okres i nigdy nie miałam takiej sytuacji cieniowej) dziś poszłam na bete. No i małżon przywiózł mi właśnie wynik. 18,56 . nadal nie wierzę. tylko jak ja mam zrobić zbadać przyrost skoro za dwa dni niedziela? w poniedziałek pójdę.

    nadal w to nie wierzę.
    Trzymam kciuki za przyrost,ciche gratki ❤❤❤

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seniorita gratuluje:*
    Pieknie w tych kwietniowkach

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    u mnie gorszka nie będzie. mój narzeczony ma wahania nastroju. raz chce dziecko. raz go nie chce. pokłóciłam się z nim wczoraj. nie rozmawiam z nim. a tym bardziej nie zamierzam zmuszać go do dziecka.

    Ale nie martwcie się liste doprowadzę do końca .
    Moze poprostu zmeczył sie tym wszystkim i potrzebuje chwili na pauze,czesto faceci tak mają.Poprostu miej wszystko pod kontrolà,te dni i w ogóle ale nie obarczaj go na razie rozmowami o ciązy o problemach z tym zwiàzanych.Daj mu czas by odetchnąl i znów zechciał.

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Seniorita, wielkie gratulacje!! Jejku, jak ja bym chciała zajść w pierwszym, albo nawet trzecim cyklu... Jak fajnie by mi się żyło, nie poświęcając roku na tą huśtawkę nastrojów, kupy kasy na badania i głowy na myślenie tylko o jednym...


    Kate, oj, jak ja wiem o czym mówisz...!!!!

    Paulette, przytulam bardzo moco <3 nic na siłę i zdecydowanie jest to delikatny temat. Ja sama miałam taką sytuacją, więc naprawdę naprawdę naprawdę Cię rozumiem. U mnie niestety związek zakończył się po 7-miu latach, co zresztą dość mocno przeżyłam (i chyba nadal, na swój sposób przeżywam gdzieś w środku). Jeżeli chciałabyś kiedykolwiek pogadać, nawet ot tak opierdołach, to wal śmiało, uwierz mi że wiem przez co w środku przechodzisz. Trzymaj się cieplutko! <3

    Dziewczyny, szalejecie! Tak trzymać, gratulacje dla każdej nowej fasoli!

    Paulette lubi tę wiadomość

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla ja nadal czekam i trzymam kciuki :-) licze ze u ciebie @ sie nie zjawi a zabije drugie serce

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seniorita gratulacje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, przechodziłam to samo. Mam nadzieję, że przemyśli swoje zachowanie, weźmie się szybko do roboty i od razu strzeli gola ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Madziulla, a pijesz Inofolic? U mnie po 4 mcach stosowania obniżył TSH z 3 do 1,2

  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki dzisiejszej krwi...
    beta-HCG <0,1 mIU/ml - no więc tu już wątpliwości nie ma

    Ale miałam też sprawdzaną prolaktynę, bo msc temu wynosiła 480,6 uU/ml, gdzie górna granica to 496, i chciał się gin upewnić, że nic tam się nie dzieje. Dziś miałam 372,9 uU/ml, więc też już chyba wygląda to dobrze, prawda?

    a88 lubi tę wiadomość

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 wrote:
    @Madziulla, a pijesz Inofolic? U mnie po 4 mcach stosowania obniżył TSH z 3 do 1,2
    Nie i nie bede nic pic bez wiedzy lekarza bo ja miesiac temu mialam specjalnie odstawiony letrox bo ja mialam bardzo niske 0.083 i mialam podejrzenie ze z niedoczynnosci nadczynnosc mi sie zrobila ale jak sie okazalo polekowa. i po cichu licze ze to tsh wzroslo od ciazy i teraz pewnie gin mi cos zapisze obojetnie czy jest ciaza czy nie

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    u mnie gorszka nie będzie. mój narzeczony ma wahania nastroju. raz chce dziecko. raz go nie chce. pokłóciłam się z nim wczoraj. nie rozmawiam z nim. a tym bardziej nie zamierzam zmuszać go do dziecka.

    Ale nie martwcie się liste doprowadzę do końca .
    Paulette nie mow ze nie bedzie bo moze juz za pozno na takie gadanie. Plemniczki dlugo zyja i na pewno zdaza zaatakowac jajo!
    Wieze, ze mu sie jednak odwidzi i bedzie chcial nadal.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    u mnie gorszka nie będzie. mój narzeczony ma wahania nastroju. raz chce dziecko. raz go nie chce. pokłóciłam się z nim wczoraj. nie rozmawiam z nim. a tym bardziej nie zamierzam zmuszać go do dziecka.

    Ale nie martwcie się liste doprowadzę do końca .

    Nie wiem jakiego charakteru była Wasza kłótnia ale powiem Ci że z moim mężem też ciężko bywa. Chcemy dzieci i tu jesteśmy zgodni ale muszę bardzo uważać żeby nie poczuł że teraz trzeba się przytulić - od razu wysłuchuję że on nie chce robić dziecka pod dyktando kalendarza... jakby wiedział ile czasu spędzam analizując wykresy i objawy to by powiedział ze jestem nawiedzona... suma sumarum chodzi o to czy chcecie oboje tego samego. Cała reszta to kwestia kompromisów.

    Bobby29, ojejku lubią tę wiadomość

  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette daj mu odetchnąć. Może się zniechęcił trochę i to obrona przed kolejną potencjalną porażką? Faceci tez w końcu jakieś tam hormony mają...
    A ja powiem wiem że już zglupialam do reszty. Od dwóch dni twierdzę że mam śluz płodnych, no ale pani dr wyprowadziła mnie z błędu - Pęcherzyk ma dopiero 13 mm. Ale dzisiaj test owulacyjny pokazał 2 kreski :/ że że mnie gowniany obserwator to wiadomo, no ale test? Ten to nie powinien się mylić bo mi zaburza życie w sypialni

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seniorita Gratulację!!!

    Pięknie to wygląda naprawdę!!! :-D

    Paulette popieram dziewczyny. Faceci też czasem "świrują". Ja mojemu P nie mówię o szczegółach.

    Donia a te kreski tak samo ciemne są?

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Donia a te kreski tak samo ciemne są?

    Teraz to już tak. Ale zaraz po zrobieniu owulacyjna była cieniutka

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane z moim facetem to bylo tak. On juz kilka cykli wczesniej nie wytrzymal mojej presji i od tamtej pory nie mowie mu kiedy mam owulacje itp dopiero mu mowie blizej okresu ze okres mi sie zbliza i nic wiecej w tym temacie. Tylko skoro on nie chce dziecka to na poczatku cyklu niech nie robi mi nadzieii ze chce a pozniej sie wycofuje.
    Chociaz wczoraj jak mu o tym powiedzialam to stwierdzil ze chce dziecko, ale ja jakos stracilam ochote na sex...

    Dziekuje kochane za wsparcie <3

    Bobby u nas teraz idzie 7 rok .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2016, 07:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wspieram :*
    Krew oddana. Wyniki późniejszym południem

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, może rzeczywiście, tak jak wspomniała któraś z dziewczyn, podminowuje go to, że się nie udało kilka razy. Faceci to przecież typ zdobywcy, jak im się nie uda czegoś zdobyć od razu, to ego podupada (mój np był PRZEKONANY, że zajdę w ciążę w 1cs ;))

    Może czuje presję, boi się, że jak w tych konkretnych dniach się nie sprawdzi, to znowu Cię zawiedzie, przez co załącza mu się blokada.

    Spróbujcie (wiem, wiem, łatwo mówić) potraktować przytulanko jak jakąś zabawę. Spędźcie najpierw fajny, miły dzień, bez niewygodnych, nieprzyjemnych rozmów, a wisienką na torcie niech będzie seks.

    Mój nigdy nie chce się starać w dni, kiedy chodzę sfochowana. Dla niego staranie się ma być też wiążące i zadowalające obie strony, więc kiedy zaczynam dzień od focha, (bo już przecież od całych 5 minut powinniśmy się migdalić, bo śluz płodny!;)), to mogę zapomnieć, że przez cały dalszy dzień chociaż mnie dotknie... :P


    @Madziulla, dzisiejsze domowe porządki robię jedną ręką, bo w drugiej zaciskam mocno kciuki. Beto, rośnij!!

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ