X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe Groszki 2015
Odpowiedz

Kwietniowe Groszki 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziendoberek! :D ha jesten pierwsza dzis!! Milego dnia i dodatnich testow!!!! :D

    karolinka1992 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyneczki :-D

    Miłego dnia.
    Chciałam Wam napisać, że z ciekawości zrobiłam test owulacyjny, w związku z teorią, że w ciąży zawsze wychodzi pozytywny i potwierdzam ;-) Wyszedł mi taki pozytyw, że chyba nawet przed owulacją takiego mocnego nie miałam :-D

    Emilia77 lubi tę wiadomość

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a ja właśnie spijam sok z ananasa :) Dziewczyny życzę udanego dnia :) i sikajcie na zielono ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • alloffkowa Przyjaciółka
    Postów: 99 66

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja uciekam do pracy zaraz, strasznie mnie korciło żeby dziś zrobić test- 10 dzień po owulacji, ale jak wstałam to czym prędzej poszłam się wysiurać żeby nie nasikać do pojemnika :D
    Choć nie wiem czy jutro będę tak silna, podejrzewam że nie :D

    karolinka1992 lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U mnie dzieciowy dzień. Opiekuje się chrześnica, bo jej rodzice są na usg 13tc. Potem z cioteczna siostta i jek 3tyg.synkiem mam jechac do lekarza. A po poludniu zapowiedziala sie kolezanka z dwojka dzieci 3lata i 6miesiecy.

    A u mnie ni chu chu ;( Żadnego cienia cienia, bladziocha i rozmymłańca. Wieczorem powinna przyjsc małpa, czekam, choć nie chętnie.

    inaa lubi tę wiadomość

  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trace nadzieje ...chyba nic z tego....bialo jak po vizirze :(( 11dpo

    inaa lubi tę wiadomość

    kasia
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilkaaa to bede cie wkurzac w nastepnym watku hihihi :* bedzie ok... razem damy czadu

    emilkaaa lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    o! To , to na pewno... puść mi ładne oczko to ciocia ina da Ci mongolskie lekarstwo hihihi :-) !

    Hej!
    ;) ;) ;) takie wystarczy?? cóż to za mongolski specyfik???

    Witam też Chwilkę i życzę owocnych starań, jak z resztą każdej z nas ;)

    Emilanka - ja próbowałam co nieco mu tłumaczyć, że nie da się nie myśleć jak co chwila to jajnik boli, to coś, ale on stwierdził, że mam wtedy nie myśleć "O jajnik boli-pewnie owulacja i będzie dziecko", tylko "O jajnik boli - zaraz przestanie". Oj żeby to było takie proste...

    Ale i tak najbardziej wkurza mnie to poczucie niesprawiedliwości, że ktoś ma w d__ie, nie dba o siebie, wręcz robi wszystko na opak i mu się udaje bez problemu, a ktoś inny stara się, leczy, ma nadzieję i nic - to mnie chyba najbardziej dołuje jak o tym rozmyślam.
    I jeszcze to, że może się nigdy nie udać - tak się tego boje :(

    Ale dzięki dziewczyny za wsparcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 08:39

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa juz nie moge sie doczekac ;) ale mam jeszce jeden test, wezme z Ciebie przykład i sikne po południu :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarynka07 wrote:
    Trace nadzieje ...chyba nic z tego....bialo jak po vizirze :(( 11dpo

    Spokojnie i bez paniki ;-)
    Ilu-dniowe masz cykle Katarynka?

    Emilkaaa, spróbuj jeszcze raz po południu siknąć ;-)

  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarynka u mnie to samo, póki nie ma @ jest nadzieja. Może i wysikamy tą druga krechę. A jak nie teraz to w maju :)

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilkaaa wrote:
    Inaa juz nie moge sie doczekac ;) ale mam jeszce jeden test, wezme z Ciebie przykład i sikne po południu :p

    No tak - jak tak wszystkie będą sikać po południu, wieczorem czy kiedykolwiek pomyślą, to nasza telenowela będzie w nieskończoność "rozmymłana" :)
    Rano zbiórka o 7 i do wc marsz wszystkie, a nie takie rozproszenie!!! :D

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Chwilka Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robilyscie moze test owulacyjny z pierwszego porannego moczu i wuszedl wam pozytywny pomimo iz to nie byl dzien plodny?

    Nasz <3 <3 <3 cykl starań.

    Bede mamą jak Bóg da, ale na razie nie chce dac..
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahha dooobrze sikajcie ... po południu wieczorem... trzeba próbowac hihia tak na serio ja nie mam ani @ ani nadziei hahahah co mi chce udowodnic ten mój organizm.. " wyluzuj bo ja zwariuje?" hahah Mongolskie lekarstwo .. dowiesz sie po południu kochanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 08:55

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    hahahha dooobrze sikajcie ... po południu wieczorem... trzeba próbowac hihia tak na serio ja nie mam ani @ ani nadziei hahahah co mi chce udowodnic ten mój organizm.. " wyluzuj bo ja zwariuje?" hahah Mongolskie lekarstwo .. dowiesz sie po południu kochanie


    No tak! Oczywiście! Skoro nie z testem, to z medykamentami potrzymasz mnie w niepewności - Ty masz chyba z tego jakąś niezrozumiała dla większości radość :P

    inaa lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelko 28-29 dni

    kasia
  • Wenndi Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilka wrote:
    Dziewczyny robilyscie moze test owulacyjny z pierwszego porannego moczu i wuszedl wam pozytywny pomimo iz to nie byl dzien plodny?

    Chwilko, test owulacyjny nie powinien być robiony z pierwszego porannego moczu, może być zbyt duże stężenie LH przez co zaburzy prawidłowy wynik, najlepiej robić testy ovu po południu ale mimo to starać się 2h przed testowaniem nie pić zbyt dużo. Sądze, że na opakowaniu testów masz taką informację. :)

    ug37hdgerbwgwcgs.png
  • Chwilka Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wenndi. Ja nie wiem co z tymi testami, powinny wykrywać niby 3dni przed owulacja a mi w ostatnim cyklu zaden nie wyszedł pozytywny. Nie wiem o co chodzi

    Nasz <3 <3 <3 cykl starań.

    Bede mamą jak Bóg da, ale na razie nie chce dac..
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już się nie mogę doczekać jak będę testować na początku maja :) a tu jeszcze owulacji nie było :D

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Wenndi Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilko, a jakie masz testy? wiem, że nie wszystkim wychodzą, ja używałam test ovu LH Vitam. pokazał ładnie.
    Może twoje skoki LH są szybkie i krótkie wtedy trzeba robić test ovu np 2x dziennie w czasie kiedy możesz sie spodziewać ovu.

    ug37hdgerbwgwcgs.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ