X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe Groszki 2015
Odpowiedz

Kwietniowe Groszki 2015

Oceń ten wątek:
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    ja już się nie mogę doczekać jak będę testować na początku maja :) a tu jeszcze owulacji nie było :D


    znam temat :) my to jesteśmy jednak zbyt niecierpliwe...
    Ja sie teraz do pon nie mogę doczekać do wizyty, bo znów jajniki bolą, to może jednak pęcherze urosną...

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Chwilka Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam test domowe laboratoriom. Robilam wieczorem i byl negatywny a rano na drugi dzien juz pozytywny. Tyle tylko, ze zrobilam z pierwszego moczu porannego. To bedzie dopiero moj 3cykl staran, ale pierwszy z mierzeniem temp. Dopiero sie ucze wszystkiego co i jak z tym moim ciałem :)

    Nasz <3 <3 <3 cykl starań.

    Bede mamą jak Bóg da, ale na razie nie chce dac..
  • Wenndi Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy sa pomocne (mi się udało)a jak pokazał pozytyw to nie zostaje nic innego jak serduszkować :D :)

    ug37hdgerbwgwcgs.png
  • Chwilka Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenndi a długo sie staraliscie?

    Nasz <3 <3 <3 cykl starań.

    Bede mamą jak Bóg da, ale na razie nie chce dac..
  • Wenndi Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w II cyklu starań zaskoczyło więc mogę powiedzieć że błyskawicznie. I wtedy też pierwszy raz zastosowałam testy ovu, uważam że to dzięki nim "wcelowałam" :), właściwie mój K. wcelował ;)

    ug37hdgerbwgwcgs.png
  • Chwilka Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) to szybciutko. gratulacje

    Nasz <3 <3 <3 cykl starań.

    Bede mamą jak Bóg da, ale na razie nie chce dac..
  • Wenndi Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje i wirusuję &&&&&&&&, łapcie dziewczyny i zachodźcie w ciążę. Powiem wam, że ja zupełnie jeszcze nie czuję się ciążowo.
    Trzymam mocno kciuki.
    Chwilko, kiedy testujesz?

    Emilia77, emilkaaa lubią tę wiadomość

    ug37hdgerbwgwcgs.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie może jak te testy się mają do leków typu clostybegit, bo pregnyl to na 99% fałszuje wyniki

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Chwilka Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w 6dc. cykle mam po 32 dni :) testuje na poczatku maja :). Może akurat będę miała niespodzianke na swoje urodziny ;)

    Nasz <3 <3 <3 cykl starań.

    Bede mamą jak Bóg da, ale na razie nie chce dac..
  • Wenndi Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, Abra tego to nie wiem, ale na pewno znajdą się dziewczyny, które odpowiedzą na twoje pytanie :)

    ug37hdgerbwgwcgs.png
  • Wenndi Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilka wrote:
    jestem w 6dc. cykle mam po 32 dni :) testuje na poczatku maja :). Może akurat będę miała niespodzianke na swoje urodziny ;)
    Tego też ci życzę! to byłby najlepszy prezent w życiu.

    ug37hdgerbwgwcgs.png
  • Chwilka Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszcie cos o sobie. ile macie lat, jak długo się starcie, co robicie itp :)

    Wenndi dziękuje pięknie. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 11:01

    Nasz <3 <3 <3 cykl starań.

    Bede mamą jak Bóg da, ale na razie nie chce dac..
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam i ja. Wydaje mi sie ze bedzie jednak @...cyc boli jak zawsze tydzien przed okresem..ogolnie czuje sie jak na nadchodzacy okres. Ja wiem ze to bylby cud, jak by sie udalo zajsc w ciaze po tylko jednym stosunku w dni plodne...ale nadzieje jakas tam mialam a teraz raczej nie. Wiem tez ze objawy we wczesnej ciazy sa podobne do tych przed okresem..no ale jakos w to nie wierze ze sie udalo.do tego dzis pierwszy raz zmierzylam sobie tempke i bylo 36,68..wiem wiem nie mierzylam wczesniej wiec nie mam porownania, ale jak ogladam inne wykresy to dziewczyny maja zawsze powyzej 37...eh. Sikne na test w sobote rano..tak z ciekawosci..a ogolnie to czekam na @ ktora wg. Ovu ma przyjsc 21.04.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Wenndi Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilka wrote:
    Dziewczyny napiszcie cos o sobie. ile macie lat, jak długo się starcie, co robicie itp :)

    Wenndi dziękuje pięknie. ;)

    Jak już wiadomo starałam się II cykle, mam 26 lat i apetyt na bobasa ;) kochanego męża i w bliskiej przyszłości psa i dom z ogródkiem. Żyję sobie, pracuję i tym życiem się cieszę. Trafiłam tu przypadkiem i muszę przyznać że był to szczęśliwy traf. Jest tu mnóstwo rewelacyjnych i mądrych kobiet :)i wszystkim mocno kibicuję!

    ug37hdgerbwgwcgs.png
  • Wenndi Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Hej witam i ja. Wydaje mi sie ze bedzie jednak @...cyc boli jak zawsze tydzien przed okresem..ogolnie czuje sie jak na nadchodzacy okres. Ja wiem ze to bylby cud, jak by sie udalo zajsc w ciaze po tylko jednym stosunku w dni plodne...ale nadzieje jakas tam mialam a teraz raczej nie. Wiem tez ze objawy we wczesnej ciazy sa podobne do tych przed okresem..no ale jakos w to nie wierze ze sie udalo.do tego dzis pierwszy raz zmierzylam sobie tempke i bylo 36,68..wiem wiem nie mierzylam wczesniej wiec nie mam porownania, ale jak ogladam inne wykresy to dziewczyny maja zawsze powyzej 37...eh. Sikne na test w sobote rano..tak z ciekawosci..a ogolnie to czekam na @ ktora wg. Ovu ma przyjsc 21.04.
    Bizona powiem ci, że moim jedynym objawem to było lekkie rozpieranie po prawej stronie jajnika, nic więcej a moja temperatura poniżej 37, możesz zerknąć na wykres. Także wszystko jest baaaaardzo subiektywne. :)

    ug37hdgerbwgwcgs.png
  • Chwilka Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 22 lata, z moim S. jestem juz ponad 5 lat. 5 lat seksu bez zabezpieczeń i bez wpadki. Długo zwlekał mój z decyzją o dziecku ale w końcu i on zapragnął mieć bobaska :)

    Nasz <3 <3 <3 cykl starań.

    Bede mamą jak Bóg da, ale na razie nie chce dac..
  • Wenndi Koleżanka
    Postów: 55 33

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilka wrote:
    ja mam 22 lata, z moim S. jestem juz ponad 5 lat. 5 lat seksu bez zabezpieczeń i bez wpadki. Długo zwlekał mój z decyzją o dziecku ale w końcu i on zapragnął mieć bobaska :)
    Super, będziesz młodziutką mamą!

    ug37hdgerbwgwcgs.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2015, 01:20

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Bedzie co bedzie..jak sie uda-cudownie, jak nie- walczymy w maju ;)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Chwilka Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie zalamujcie się. Moja mama w wieku 19 lat trafiła do szpitala z ropa w jajowodach czy macicy. Ledwo ja odratowali, bo myśleli ze to problemy z pęcherzem. Przeleżała 6 tyg na oddziale szpitalnym i powiedział ginekolog ordynator, ze nigdy nie będzie mogła mieć po tym dzieci. Nie poddawała sie i urodziła trójkę. Ja wiem, ze mój facet tez ma problemy ale zawsze sobie myślę, ze jak mamie nie dawali szans a się udało to nie można się poddać. nigdy.

    Nasz <3 <3 <3 cykl starań.

    Bede mamą jak Bóg da, ale na razie nie chce dac..
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ