X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi dzisiaj pojawiło się dużo kremowego śluzu, któraś z Was kiedyś mówiła, że ma bardzo dużo śluzu, ale nie wiem czy to na ciążę było, czy na okres :)

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam od groma śluzu... musze wkładki nosić bo całe majtki mam mokre :) mam nadzieje ze to dobrze.

    Iwka lubi tę wiadomość

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    a mi dzisiaj pojawiło się dużo kremowego śluzu, któraś z Was kiedyś mówiła, że ma bardzo dużo śluzu, ale nie wiem czy to na ciążę było, czy na okres :)

    nio ... ponoć to dobry znak ... ;)

    ale ciiiichosza ... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milego dzionka :D narka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Oliwka widzę, że zaczęłyśmy cykl tego samego dnia :) czyli jesteśmy w tym samym miejscu. Widzę, że masz owulację zaznaczoną na 16 dzień cyklu, dzisiaj jest 28 dzień cyklu więc nie jest jeszcze 14 dni od owulacji? Chyba, że miałaś wcześniej a ovu tak Ci zaznaczyło? bo mi się też wydaje że miałam 2 dni wcześniej owulacje...

    Ja Mialan owulacje 14dnia Napewno byłem u giną dzień szybciej i ja potwierdził pozatym mega ból jajnikow miałam ovu złe wyznaczył więc sie zgadza Jest 14dni po

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam sluz ale w miarę nie jakoś mega .mususz nd mnie kliknąć to sie pojawi mój wykres ja pisze na komórce i nie mam jak wkleic zobaczę jest bede w domi

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tempka Ci sie wacha :) ale super ze wyszla kreseczka :) oby byla mocniejsza :)

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szaleje hehe :)No tez mam taka nAdzieje zrobię Jutro jesxze raz test żeby potwierdzić:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeeega smutna :( :( :(

    i na majowych i na kwietniowych ido końca świata :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka twój wykres złe nie wyglada jest szansa Trzymam za was wszystkie kciuki mocno :)

  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Maximka twój wykres złe nie wyglada jest szansa Trzymam za was wszystkie kciuki mocno :)

    Maximka Oliwia ma rację, Twój wykres jeszcze nie jest taki zły...
    Kciukam mocno :-)

    Moja tempka na razie jest obiecująca, ale boję się podniecać... ;-)

    Cały weekend będę byczyć się na działce, więc może na trochę zapomnę o tym czekaniu :-)


    4ab8025775a7b1f70509a004785d12c9.png

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny :)
    oliwia super wiadomosc, musiało sie udac, teraz tylko potwierdzic drugim testem i do lekarza. trzymam mocno kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Nusia wrote:
    Oliwka widzę, że zaczęłyśmy cykl tego samego dnia :) czyli jesteśmy w tym samym miejscu. Widzę, że masz owulację zaznaczoną na 16 dzień cyklu, dzisiaj jest 28 dzień cyklu więc nie jest jeszcze 14 dni od owulacji? Chyba, że miałaś wcześniej a ovu tak Ci zaznaczyło? bo mi się też wydaje że miałam 2 dni wcześniej owulacje...

    Ja Mialan owulacje 14dnia Napewno byłem u giną dzień szybciej i ja potwierdził pozatym mega ból jajnikow miałam ovu złe wyznaczył więc sie zgadza Jest 14dni po

    aha, no właśnie, bo ja miałam podobnie, wydawało mi się, że owulacja była w 16 dniu a nie w 18 i najpierw mi tak ovu pokazało też, a potem nagle zmieniło na 18, aż się zdziwiłam, więc już sama nie wiem jak to było a niestety nie byłam na monitoringu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Nusia wrote:
    a mi dzisiaj pojawiło się dużo kremowego śluzu, któraś z Was kiedyś mówiła, że ma bardzo dużo śluzu, ale nie wiem czy to na ciążę było, czy na okres :)

    nio ... ponoć to dobry znak ... ;)

    ale ciiiichosza ... :)

    oby oby oby :) okaże się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Maximka twój wykres złe nie wyglada jest szansa Trzymam za was wszystkie kciuki mocno :)

    kochana ale łeb mi dziś pęka,,,,typowo jak w przeddzień @ więc ja się już nie łudzę :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to pogoda Maximka :) już sobie tu nie wymyślaj hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dlatego Niusia ja robiłam testy i byłam na monitoringu to jest najbardziej pewne.mi w poprzednim cyklu tez sue mylił dlatego nie zwracam uwagi jak ovu wyznacza owulacje .maximka ti kazda zna swój organizm i wie czy sue zbliża chociaż podbusze boli jak na okres o można z tym sue pomylić dziwne bo mnie narazie nic nie boli:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    może to pogoda Maximka :) już sobie tu nie wymyślaj hehe

    pięknie u Ciebie Kochana :)

    kuźwa umieram :( ja chce do domu, a gdzie tam 17ta .... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak na razie Maximka to ja też za super się nie czuję...brzuch też mnie mocno boli, na dodatek mam jakieś uderzenia gorąca od kilku dni, gorąco mi na maxa! i głowa zaczęła boleć :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewno bedzie bejbik :0

    Nusia lubi tę wiadomość

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ