X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj deJzi tak bym chciała! ale boję się, że znowu się rozczaruję bo bardzo długo się staramy i mam trochę takich różnych problemów więc przez to to moje zajście w ciążę jest utrudnione...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    jak na razie Maximka to ja też za super się nie czuję...brzuch też mnie mocno boli, na dodatek mam jakieś uderzenia gorąca od kilku dni, gorąco mi na maxa! i głowa zaczęła boleć :-(

    heh Tobie gorąco a ja się opatulam co wieczór w polar ,koc a córka się ze mnie nabija :P tylko ten brzuch mnie zastanawia,bo tak od tygodnia mnie męczy

  • ninka Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam i wpierw pogratuluje Oliwia zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla was :) !!!!

    No ja muszę czekać do poniedziałku bo mi ovu poprzestawiało o 3 dni choć sama nie wiem co myśleć więc postanowiłam poczekać i się nie nakręcać.Ogólnie czuje się dobrze jakiś tam ból miesiączkowy jest ale to nie taki jak co miesiąc w krzyżach łamie ale to raczej z wysiłku piersi nie bolą i tu jestem zdziwiona bo tydzień przed @ nie mogę i dotknąć a teraz to tylko sutki i otoczki swędzą bry i przy większym ucisku ćmią,śluz dalej kremowy i dużo a powinien mi już żółknąc i znikać.Więc pozostaje mi tylko czekać ,tylko jak ma przyjść to niech przyłazi bo mi szkoda czasu na wrednej humory ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate38 wrote:
    Nusia wrote:
    jak na razie Maximka to ja też za super się nie czuję...brzuch też mnie mocno boli, na dodatek mam jakieś uderzenia gorąca od kilku dni, gorąco mi na maxa! i głowa zaczęła boleć :-(

    heh Tobie gorąco a ja się opatulam co wieczór w polar ,koc a córka się ze mnie nabija :P tylko ten brzuch mnie zastanawia,bo tak od tygodnia mnie męczy

    No tak :) mi w ciągu dnia jest mega gorąco a wieczorami przed pójściem spać też się trzęsę z zimna :)
    a kiedy masz termin @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    jak na razie Maximka to ja też za super się nie czuję...brzuch też mnie mocno boli, na dodatek mam jakieś uderzenia gorąca od kilku dni, gorąco mi na maxa! i głowa zaczęła boleć :-(

    ale ładną masz tempkę więc spokojnie .... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana TY w tym dniu po owulacji co ja teraz jestem też taką ładną miałaś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Kochana TY w tym dniu po owulacji co ja teraz jestem też taką ładną miałaś :)

    nio tak, tylko że u mnie już spada ...


    trudno ... :(

    ale smutno mi meeega, przez to mierzenie tak smutno, jak nie mierzyłam nie wiedziałam jak to sie odbywa ... teraz wiem i się smuteczkuję ...

    od maja na żywioł bez termometra ...jupppppi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    kate38 wrote:
    Nusia wrote:
    jak na razie Maximka to ja też za super się nie czuję...brzuch też mnie mocno boli, na dodatek mam jakieś uderzenia gorąca od kilku dni, gorąco mi na maxa! i głowa zaczęła boleć :-(

    heh Tobie gorąco a ja się opatulam co wieczór w polar ,koc a córka się ze mnie nabija :P tylko ten brzuch mnie zastanawia,bo tak od tygodnia mnie męczy

    No tak :) mi w ciągu dnia jest mega gorąco a wieczorami przed pójściem spać też się trzęsę z zimna :)
    a kiedy masz termin @?

    najpierw mi obliczyło na 2 maja a teraz na 30 kwietnia przesunęło,ale ja bardziej ten maj obstawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka ale Ty nie dostałaś jeszcze @ to czemu tak bardzo Ci smutno? Spójrz na wykres Oliwii, też ma takie skoki a prawdopodobnie się udało. Myśl pozytywnie!

    Kate to trzymam mocno kciuki aby @ nie przyszedł! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Baby kochane !!!!! wierzycie w cuda :P

    Nusia - nie dostałam ale czują ją już jak to się mówi w moczu :P tzn. nie widać a czuć :P

    Kate38 ... kciukasam :) narazie ładnie to wygląda :***

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe podobno cuda się zdarzają!!!!! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    hehe podobno cuda się zdarzają!!!!! ;)

    Kochana :***

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez ci pisalam maximka ze wykres masz ladny i jest szansa,ilu dbniowe masz cykle?ja za 2 dni zrobie jeszcze jeden test bo jutro tez moze wyjsc to samo bo dzisiaj juz 2 robilam:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    tez ci pisalam maximka ze wykres masz ladny i jest szansa,ilu dbniowe masz cykle?ja za 2 dni zrobie jeszcze jeden test bo jutro tez moze wyjsc to samo bo dzisiaj juz 2 robilam:D

    mam 27-31 :)

    tempka leci, w poprzednim cyklu miałam baaaardzo podobnie, zgodnie z moimi przeczuciami jutro już bedzie 36,38 i plllama :P

    ale znam siebie ;) i czuję co nadchodzi dlatego się nie łudzę ;)

    poza tym ... totalna susza ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ostanuim miesiacu tez mialam ladna temperature i nagle w dzien okresu spadla i przyszla wredna ale wtedy czulam wczesniej pobolewajacy znacznie brzuch i pryszzcze zawsze mnie wyskakuja.a teraz nic jednak nie chcialam nadziei sobie robic jescze nie wierze poki nie zrobi jeszcze jednego testu i nie wyjde 2 piekne kreski:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to juz nie dlugo bedziesz wiedziala najgorsze to czekanie.a robilas jakies badania hormownow?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    a to juz nie dlugo bedziesz wiedziala najgorsze to czekanie.a robilas jakies badania hormownow?

    ponoć wsio u mnie ok, gra i buczy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa no to tylko dzialac:)

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    aa no to tylko dzialac:)

    nic innego mi nie zostaje . . . :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bede trzymac za ciebie kciuki:)
    a wyczekuje jeszcze 2dni i wtedy sie potwierdzi czy napewno jest to ciaza mAm nadzieje ze tak::)

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ