Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • gosia28:( Przyjaciółka

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś albo jutro może nie wyjść?

35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozesz miec jeszcze za niski poziom hormonu gonadotropiny kosmowkowej zeby zwykly domowy test ja wykrył. jesli chcesz wiedziec szybciej to moze zrob bete.

Libra lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to jestem daleka od testowania tak wcześnie... ale zrobisz jak uważasz

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj do terminu miesiaczki to przynajmniej bedzie bardziej pewny test ja tak uwazam:)

Miriam lubi tę wiadomość

• madzianka Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. U mnie temperatura pnie sie w gore zobaczymy co z tego bedzie wczoraj kuly mnie na zmiane jajniki staram sie myslec optymistycznie.

Miriam lubi tę wiadomość

2grdxgdsv8in25va.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja madzianka nic jak narazie nieczuje a patrzalam ze bedziemy testowac w tym samym dniu:)

• madzianka Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze nam sie poszczesci w kwietniu i zobaczymy te dwie kreski :-)

2grdxgdsv8in25va.png
  • madzianka Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia a ile czasu starasz sie o dziecko?

2grdxgdsv8in25va.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero 2 cykl a tY?

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam taka cicho nadzieje teraz tylko najgorszy okres wyczekiwania:(

• madzianka Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak czekanie jest najgorsze. na ovu stramy sie od lutego a tak ogolnie to juz kolo 2 lat i na razie nic :-(

2grdxgdsv8in25va.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    oj tak czekanie jest najgorsze. na ovu stramy sie od lutego a tak ogolnie to juz kolo 2 lat i na razie nic :-(

no to juz troszke czasu wam zajmuje:(a maasz wszyskie hormony porobione?czy wszystko dobrze jest>

• madzianka Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robilismy jeszcze badan a teraz mamy to utrudnione bo jestesmy w angli a tutaj ciezko o opieke ginekologiczna :-(

2grdxgdsv8in25va.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Nie robilismy jeszcze badan a teraz mamy to utrudnione bo jestesmy w angli a tutaj ciezko o opieke ginekologiczna :-(

no tak to podobnie jak u nas szwecji:(

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robilam juz przed pierwsza ciaza i mialam prolaktyne lekko podwyzszona ale po miesiacu zaszlam .teraz ponownie robilam badanie na prokatyne i znowu to samo ale juz jest ok.

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec jestem pelna nadziei i ciekawa czy wyjdzie w tym cyklu,bylam na monitoringu 2razy wiec jestem pewna ze owulacja byla teraz tylko czekac czy sie udalo;/a czas mi tak wolno leci:(

• Tinka85 Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    a ja jakos mam te same przeczucia co przy pierwszej ciazy... po prostu wiedziałam ze jestem w ciazy i teraz tez to czuje, ale nie chce sie nakrecac bo jak sie rozczaruje to bedzie zle ale po prostu nawet sie tak zachowuje jakbym wiedziala na bank ze jestem w ciazy sama nie wiem jak to Wam kobietki jasno opisac

Wiem o czym mówisz mikusia, ja też jestem pewna, że tym razem się udało, ale do testowania mi nie spieszno, choć dziś już 34dc, a mój cykl nie trwa dłużej niż 30 dni. Ja też po prostu wiem że jestem w ciąży, choć to będzie moja pierwsza, mam tylko nadzieję że moje przeczucia mnie nie zawiodą

bl9canliqkpto6g3.png
    2nn3csqv83ygfhg4.png
  • madzianka Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zeby sie wam udalo dziewczynki :-)a na czym polegaja te Wasze przeczucia? Ja powoli trace nadzieje :-( a tak pragniemy dziecka z narzyczonym. a Oliwia ile masz lat?

2grdxgdsv8in25va.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 16:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    powoli mija dzisiejszy dzien, a @ narazie nie widac, jestem co raz bardziej happy:)

mikusia lubi tę wiadomość

• Konwalia Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2013, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    konwalia a ty jak tam testujesz jutro?::|)

Oliwia jeżeli tempka mi nie spadnie to zatestuje. W sumie ostatnio mam dziwne i różne cykle. Trudno mi określić ile trwa dni mój cykl. Zasugeruje się moim ostatnim. Zgodnie z ovu @ powinna być dziś.

l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego