X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś albo jutro może nie wyjść?

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozesz miec jeszcze za niski poziom hormonu gonadotropiny kosmowkowej zeby zwykly domowy test ja wykrył. jesli chcesz wiedziec szybciej to moze zrob bete.

    Libra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to jestem daleka od testowania tak wcześnie... ale zrobisz jak uważasz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj do terminu miesiaczki to przynajmniej bedzie bardziej pewny test ja tak uwazam:)

    Miriam lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. U mnie temperatura pnie sie w gore zobaczymy co z tego bedzie wczoraj kuly mnie na zmiane jajniki staram sie myslec optymistycznie.

    Miriam lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja madzianka nic jak narazie nieczuje a patrzalam ze bedziemy testowac w tym samym dniu:)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze nam sie poszczesci w kwietniu i zobaczymy te dwie kreski :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia a ile czasu starasz sie o dziecko?

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero 2 cykl a tY?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam taka cicho nadzieje teraz tylko najgorszy okres wyczekiwania:(

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak czekanie jest najgorsze. na ovu stramy sie od lutego a tak ogolnie to juz kolo 2 lat i na razie nic :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    oj tak czekanie jest najgorsze. na ovu stramy sie od lutego a tak ogolnie to juz kolo 2 lat i na razie nic :-(

    no to juz troszke czasu wam zajmuje:(a maasz wszyskie hormony porobione?czy wszystko dobrze jest>

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robilismy jeszcze badan a teraz mamy to utrudnione bo jestesmy w angli a tutaj ciezko o opieke ginekologiczna :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Nie robilismy jeszcze badan a teraz mamy to utrudnione bo jestesmy w angli a tutaj ciezko o opieke ginekologiczna :-(

    no tak to podobnie jak u nas szwecji:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robilam juz przed pierwsza ciaza i mialam prolaktyne lekko podwyzszona ale po miesiacu zaszlam .teraz ponownie robilam badanie na prokatyne i znowu to samo ale juz jest ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec jestem pelna nadziei i ciekawa czy wyjdzie w tym cyklu,bylam na monitoringu 2razy wiec jestem pewna ze owulacja byla teraz tylko czekac czy sie udalo;/a czas mi tak wolno leci:(

  • Tinka85 Autorytet
    Postów: 364 381

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    a ja jakos mam te same przeczucia co przy pierwszej ciazy... po prostu wiedziałam ze jestem w ciazy i teraz tez to czuje, ale nie chce sie nakrecac bo jak sie rozczaruje to bedzie zle ale po prostu nawet sie tak zachowuje jakbym wiedziala na bank ze jestem w ciazy sama nie wiem jak to Wam kobietki jasno opisac

    Wiem o czym mówisz mikusia, ja też jestem pewna, że tym razem się udało, ale do testowania mi nie spieszno, choć dziś już 34dc, a mój cykl nie trwa dłużej niż 30 dni. Ja też po prostu wiem że jestem w ciąży, choć to będzie moja pierwsza, mam tylko nadzieję że moje przeczucia mnie nie zawiodą

    bl9canliqkpto6g3.png
    2nn3csqv83ygfhg4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zeby sie wam udalo dziewczynki :-)a na czym polegaja te Wasze przeczucia? Ja powoli trace nadzieje :-( a tak pragniemy dziecka z narzyczonym. a Oliwia ile masz lat?

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powoli mija dzisiejszy dzien, a @ narazie nie widac, jestem co raz bardziej happy:)

    mikusia lubi tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    konwalia a ty jak tam testujesz jutro?::|)

    Oliwia jeżeli tempka mi nie spadnie to zatestuje. W sumie ostatnio mam dziwne i różne cykle. Trudno mi określić ile trwa dni mój cykl. Zasugeruje się moim ostatnim. Zgodnie z ovu @ powinna być dziś.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ