X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka masz wykres w kształcie korony:) Temperatura się waha, ale jest powyżej temperatury podstawowej

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh nie zauwazylam tej korony hehehe :D no wlasnie jest powyzej :) jak jutro tez bedzie powyzej to ide po testa!!!bo szlag mnie trafi

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i masz racje, a ja trzymam kciuki za pozytywny wynik :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Klif :*

    Klif lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ale się niecierpliwię:) Już bym chciała piątek. A jak się okaże, że wynik negatywny to będzie mi cholernie przykro, czyli jak co miesiąc.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Kurcze, ale się niecierpliwię:) Już bym chciała piątek. A jak się okaże, że wynik negatywny to będzie mi cholernie przykro, czyli jak co miesiąc.

    klif jak cos to bedziemy plakac razem ale mam nadzieje ze bedzie sie cieszyc razem:)

    Klif lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz mam 2testy przygotowane na testowanko hhihi ciekawe czy sie doczekaja:D

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuje w czwartek a w środe mam ginekologa i pewnie mi powie co i jak wcześniej ale sie stresuje masakra :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    mikusia wrote:
    a ja wlasnie nie mam ochoty na slodkie a zawsze przed @ mam napady na slodycze

    no to coś się święci :)

    dzsiaj zjadlam z nudow kawalek szarlotki od sasiadki dostalam i poweim szczerze ze zjadlam doslownie polowe tego kawalka jaki wybralam i jakos tak mi nie "wchodzil" taki jakis nijaki i odlozylam zjadlam za to bulke z wedlina i szynka pychaaaa! caly dzien mnie brzuch tak dziwacznie pobolewa a jak jechalam samochodem to od lewego do prawego jajnika i odwrotnie czulam takie bole jakby pradowaly i te plecy bola jak na @....

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    ja testuje w czwartek a w środe mam ginekologa i pewnie mi powie co i jak wcześniej ale sie stresuje masakra :(

    idziesz badania hormonalne zrobic czy na usg?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia a jak tam twoja temperatura?pewnie zapomnialas mierzyc?:)

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    ;oniqa wrote:
    mikusia wrote:
    a ja wlasnie nie mam ochoty na slodkie a zawsze przed @ mam napady na slodycze

    no to coś się święci :)

    dzsiaj zjadlam z nudow kawalek szarlotki od sasiadki dostalam i poweim szczerze ze zjadlam doslownie polowe tego kawalka jaki wybralam i jakos tak mi nie "wchodzil" taki jakis nijaki i odlozylam zjadlam za to bulke z wedlina i szynka pychaaaa! caly dzien mnie brzuch tak dziwacznie pobolewa a jak jechalam samochodem to od lewego do prawego jajnika i odwrotnie czulam takie bole jakby pradowaly i te plecy bola jak na @....

    a ja znów mam ochote cały czas na sos czosnkowy to jest jakas paranoja od soboty jadłabym tylko sos a brzuch mnie tez jakoś dziwnie boli no i ta temperatura wieczorami taka wysoka a rano tez jest w miare taka sobie :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    ;oniqa wrote:
    ja testuje w czwartek a w środe mam ginekologa i pewnie mi powie co i jak wcześniej ale sie stresuje masakra :(

    idziesz badania hormonalne zrobic czy na usg?

    ogólnie ide do niego teściowa jest położna a wiec moge w sumie chodzić do gina co tydzieńakurat zapisałam sie na środe i tak w sumie miałam testować w czwartek a tak on mi powie czy cos sie tam zagnieździło czy nie i mam sie przygotowac na maja

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przynajmniej zaoszczędze na jednym teście :D

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    przynajmniej zaoszczędze na jednym teście :D

    oczywiście żartuje :P

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    mikusia a jak tam twoja temperatura?pewnie zapomnialas mierzyc?:)

    o kurde zapomnialam! o szlak ! ale cicho z glupoty zaraz zmierze i ci powiem:) hihi gapa ze mnie ze ho ho!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jesli chodzi o mnie to od dzisiaj mam dosc duzo bialego kremowego sluzu... a ja tam na nadmiar nigdy nie narzekalam bo zawsze jak byl sluz to malutenko a dzsiaj ciagle mam mokro i sprawdzam czy ta wredna @ nie przyszla

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec moja temp w tej wlasnie chwili wynosi 37,3 niestety nie mam termometra z dwoma miejscami po przecinku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w ewentualnej ciazy ile powinna wynosic?

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja ma 37,1 teraz i nie wytrzymałam i musiałam zjeść sałatke z czosnkiem :D

    mikusia lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ