X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wlasnie nie mam ochoty na slodkie a zawsze przed @ mam napady na slodycze

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia nadal mamy podobne wykresy :) Byle do piątku, choć dziś miałam ochotę kupić test i zrobić jutro rano ale się powstrzymałam ;)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa przyłączam się do pytania czy warto kupić termometr owulacyjny i ile mniej więcej kosztuje?

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    a ja wlasnie nie mam ochoty na slodkie a zawsze przed @ mam napady na slodycze

    no to coś się święci :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :D powiedzcie mi?czy to normalne,czy ktoras tak z Was miala ze przy okresie,przy siusianiu wylatywal z Was bialy gesty sluz???

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy tak nie miałam,Basiulka może zrób jutro test. Może to nie jest @ tylko plamienie w terminie okresu, a jesteś w ciąży. Temperaturę nadal masz wysoką:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2013, 17:08

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie boje że mój cykl pójdzie na marne niby lekko idzie tempka do góry no ale w porównaniu do Was dziewczyny to moja jest niska a niby mam testować w czwartek :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze no wlasnie tez sie nad tym zastanawiam???bo nigdy ta nie mialam bez objawow okresowych dostac okres tak z zaskoczenia???NIGDY TAK NIE MIALAM !!! a podobno jak jest okres w ciazy to jest wlasnie taka bardzo jasna czysta krew.
    Mierzylam temp pod pacha pol godziny temu i mam 38!!!a ja przy takiej temp to umieram z goraczki!!!zawsze jestem oslabiona jak mam okres i temp podczas okresu zawsze ponizej 36 :O

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    basiulkaa_89 może zrób jutro test tak dla pewności

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie klif a temperatura dalej wysoka jest :/ nie rozumiem nic ??? :/

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka spróbuj z tym testem, bo może coś jest na rzeczy. Myślę, że test powinien dać odpowiedź. To Twój termin @?

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Oliwia nadal mamy podobne wykresy :) Byle do piątku, choć dziś miałam ochotę kupić test i zrobić jutro rano ale się powstrzymałam ;)

    klif a ja mam testy w domku:)wstrzymuje sie jeszcze bo jak nie wyjdzie to prysnie szybko moja nadzieja co mam teraz i dobry humor:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez basiulka juz bym robila test przynajmniej bedziesz wiedziec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekam jeszcze kochane moze sie rozkreci :) Ale powiem Wam szczerze ze kazdy moj @ to same skrzepy(sory za wyrazenie ale niewiem jak to inaczej nazwac)jak surowa watroba!!!wielkie i ciemne a teraz???NIC KUZWA

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klif temperautki super oby nie spadly w piatek:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin okresu byl w piatek przynajmniej bo to byl 27 dc.Ale tak w przyblizeniu.A dostalam dzisiaj czyli 3 dni pozniej!!!no kuzwa mac!!!szlag moze czlowieka trafic!!!

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie wytrzymała i bym zrobiła test. Ale jeśli masz silną wolę to możesz poczekać.
    Oliwia, z tego samego powodu nie kupiłam dzisiaj tego testu.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi mam napuchniete,ale nie bolace,sutki biale na gorze-czesto tak mam te biale sutki u gory ale tylko jak dostaje to znikaja i sa normalne,teraz sa nadal.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha juz mozecie zobaczyc moj wykres :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do testowania muszę jeszcze czekać około 1,5 tygodnia choć wątpię by się udało tak za pierwszym razem po odstawieniu anty...

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ