X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej nikogo tu juz nie ma wszytkie robimy obiad? :) prosze odp mi na pyt, jak wyglada szyjka macicy na poczatku ciazy? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimo,że już troje urodziłam to nigdy w życiu nie sprawdzałam jak ona wtedy wygląda :) obiad faktycznie robię, bardziej sam się robi bo rosołek ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jedno dziecko mam i tez nigdy nie sprawdzalam a ile tematow w necie to tyle roznych odpowiedzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie wiem chociaż urodziłam dziecko:(Ile ci sie mikusia spóźnia okres ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Czesc dziewczyny!!! Oby ten kwiecień był szczęśliwym miesiącem dla nas!!! Trzymam za Was kciuki!!!

    A ty kiedy testujesz ?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pospieszylam sie z tym testem troche bo okres mam dostac w srode a objawy na @ mam od wczoraj duzo za wczesnie jesli chodzi o mnie....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze jest szansa poczekaj do środy mnie tez bardzo korci żeby zrobić test ale zostały mi 4dni to troche za szybko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem czy pykne do piątek czy troszkę szybciej nie zrobię :/zobaczę Jak będzie dalej z temperatura

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie dlatego mam jeszcze troche nadziei ale ta niepewnosc mnie dobija!!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest najgorsze:(a robiłas testy te które wykrywaja ciążę ileś dni po zapłodnieniu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie załamie jak znowu nici z ciąży bedą i znowu trzeba będzie czekać cały następny cykl:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem ile jeszcze ciaz przyniesie kwiecień bo juz mało nas zostalo.w pt rano wszystko bedą testować i relacje zdawać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie dziewczyny w pracy bo mało nas na forum:(ide troche ogarnąć chałupe bo sie Wkrecilam i wyjść nie mogę:(to pózniej mikusia .nie denerwuj sie kochana jestem z tobą musimy być silne i czekać te pare dni jeszcze żeby ujrzeć te 2kreseczki:)

    mikusia lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Ja sie załamie jak znowu nici z ciąży bedą i znowu trzeba będzie czekać cały następny cykl:(

    Ja chyba tez sie zalamie jak sie okaze ze znowu sie nie udalo i przeraza mnie to ze tak trudno jest mi zajsc w pierwsza ciaze :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka-ja tez staram sie o pierwsza ciaze :( ale niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo :D mamy jeszcze czas dla samych siebie :D przesypiamy noce :D i mamy czas dla Naszych facetow :D Ale czegos brakuje w Naszym zyciu :/ Niestety bejbisia :d ale przyjdzie ja w to wierze calym sercem :D w siebie i w Was kochane.Moze mamy jeszcze na tym swiecie pewne sprawy do pozalatwiania zeby pozniej caly czas poswiecic bejbusiowi :* Ja tak sadze :d i w to wierze :D

    aniczka, Mycha, Konwalia lubią tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    madzianka-ja tez staram sie o pierwsza ciaze :( ale niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo :D mamy jeszcze czas dla samych siebie :D przesypiamy noce :D i mamy czas dla Naszych facetow :D Ale czegos brakuje w Naszym zyciu :/ Niestety bejbisia :d ale przyjdzie ja w to wierze calym sercem :D w siebie i w Was kochane.Moze mamy jeszcze na tym swiecie pewne sprawy do pozalatwiania zeby pozniej caly czas poswiecic bejbusiowi :* Ja tak sadze :d i w to wierze :D

    Basiulkaa a liczby 89 w Twoim niku to rok urodzenia? dziekuje za mile slowa tez bym chciala tak optymistycznie myslec jak Ty :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogole kochane to ja sie staram juz 23 cykl,dzisiaj zaczelam.Przechodzilam rozne etapy.Dzisiaj zrobilo mi sie smutno i to bardzo bo nigdy nie mialam takich objawow naa okres-czyli ŻADNYCH!!!ani bolu brzucha,ani bolu plecow,ani bolu piersi.Dlatego myslalam,ze to to :D bo w koncu nie doszukiwalam sie zadnych objawow.Niestety,zaskoczyla mnie totalnie ta @ :P

    -po pierwsze- mam krew chodzby z woda pomieszana,bardzo rzadka i bardzo jasno czerwona.
    Mam lekkie krwawienie,nie przeciekam,nie mam zadnych skrzepow!!!Wszystko jest inaczej!!!inne objawy,inny okres,inny caly poprzedni cykl,dlatego mialam nadzieje...Ciekawe jak wygladac bedzie dalej ten moj okres ??? bardzo podobny do tego co mialam ciaze bio chemiczna i poronilam . . . :( ale trzeba zyc dalej i sie obserwowac bo naprawde to jest dla mnie teraz wazne.wiedziec co sie dzieje,z moim cialem.

    Aha i jeszcze dziwi mnie wysoka temperatura dzisiaj mierzona,wydaje mi sie,ze powinna byc duuuzo nizsza???
    a w czoraj pod pacha mialam 37,5 dziwne bo jestem zdrowa jak ryba.
    Milego dnia buziaki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka kochanie tak to moj rocznik :) 11 kwietnia zazelam swoj 24 rok zycia :)

  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wierzę że na każdą z nas przyjdzie czas. Wcześniej czy niestety później:)

    ***
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    madzianka kochanie tak to moj rocznik :) 11 kwietnia zazelam swoj 24 rok zycia :)

    A ja 11 marca zaczelam swoj 26 rok zycia :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ