X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wychodze dzisja z lozka mam wszystko w d....!

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia, poczekaj do środy i jak @ nie przyjdzie to powtórz test

    mikusia lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaj... france jak przyjdzie:)

    kate38 lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka czuję to samo. Mam w sobie nadzieję i niepewność. Kurczę niby to już za 4 dni, a mam wrażenie że to jeszcze wieczność.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Madzianka czuję to samo. Mam w sobie nadzieję i niepewność. Kurczę niby to już za 4 dni, a mam wrażenie że to jeszcze wieczność.

    oby Wam się udalo ja mam objawy typowo ciaze jak nigdy a test na razie niczego nie pokazal :(

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Madzianka czuję to samo. Mam w sobie nadzieję i niepewność. Kurczę niby to już za 4 dni, a mam wrażenie że to jeszcze wieczność.

    Mam to samo mam jakies dobre przeczucie ale jest i wielka niepewnosc i strach wewnetrzny kurcze dlaczego my to tak bardzo przezywamy. Mikusia glowa do gory jeszcze jest nadzieja poki @ nie ma. Trzymam kciuki za nas wszystkie :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki! ja też bardzo bym się chciała dopisać do szczęściar kwietniowych :) u mnie jeszcze za wcześnie żeby móc coś stwierdzić, więc muszę cierpliwie czekać do końca tygodnia. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że to może w końcu się udać, bo już tyle miesięcy nieudanych za mną, że już prawie straciłam nadzieję. W podświadomości czuję, że może tym razem się uda, a za chwilę nachodzą mnie czarne myśli! To czekanie jest straszne! W każdym bądź razie trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i w końcu musi nam się udać! :)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, muszę się czymś zająć bo zwariuję. Cały czas myślę o piątku:) Dobrze, że zaraz idę na konferencję, to będę miała oderwanie od tego ciągłego myślenia o temperaturach, szyjkach i śluzach no i testowaniu oczywiście :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anja385 wrote:
    Hey dziewczyny ;)) w koncu przylecial do mnie bociek ;DD

    Gratuluję kochana, ale ten kwiecień obrodził :-) super, dbaj o Was i odpoczywaj ...

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro testuję ... bo ovu wyznaczyło mi owulację w 58 dniu cyklu :-) (łał co za wybryk) i teoretycznie jutro powinnam dostać @

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Fakt Oliwia ma ladny wykres ale nadal pozostaje czekanie do piatku.

    Czesc dziewczynki właśnie w szkole jestem i tak na chwile wpadłem poczytać :)tempka narazie dobrze tsk jak i u was:)mam nadzieje ze to jest nasz czas !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane !!!
    Podczytuję Was i podczytuję :) Anio, kwiecień obrodził :)
    U mnie @ ma przyjść w okolicach 29tego ...
    Jak narazie od 3 dni mam bóle podbrzusza, jajników ... :/ ale oczywiście nie nastawiam się na cokolwiek :) będzie co ma być :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kochane :) u mnie zawitala malpa @ :D
    czyli zaczynam moj 23 cykl i mam juz dosc :( ale trudno trzeba czekac :)
    3mam za Was kciuki kochane :* oby testy wyszly pozytywne :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    czesc kochane :) u mnie zawitala malpa @ :D
    czyli zaczynam moj 23 cykl i mam juz dosc :( ale trudno trzeba czekac :)
    3mam za Was kciuki kochane :* oby testy wyszly pozytywne :*

    hej :) no wredna @@@@@ :/
    do mnie pewnie też zawita :P
    ale jasne, nie ma to tamto, dalej działaććććććććććććććc :)

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!!! Oby ten kwiecień był szczęśliwym miesiącem dla nas!!! Trzymam za Was kciuki!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Czesc dziewczyny!!! Oby ten kwiecień był szczęśliwym miesiącem dla nas!!! Trzymam za Was kciuki!!!

    trzymamy trzymamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Oliwia, ładny masz wykres temperatura rośnie:) Czyżby się coś kroiło?

    klif ja w tamtym miesiacu mialam podobno tempeature nagle wzrost a potem spadla i okres przyszedl dlatego eobie sobie zbytnich nadziei:(
    dla mnie dziewczyny tez to wiecznosci 4 dni:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klif madzianka macie tez wysokie temperatury wiec moze bedzie razem swietowac:):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia kochana bardzo mi przykro ale te objawy ciazowe masz to dziwne ze jest negatyw ale poczekaj jak dziewczyn mowia jeszcze pare dni moze wtedy wyjda 2kreseczki i tego ci zycze:*

    mikusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi jak wyglada szyjka macicy w ciazy bo moja jest na pewno nisko i zamknieta i srednio miekka

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ