X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Ja zawsze mam czarne myśli :)
    Niech już ta @ przyjdzie i niech już sobie pójdzie... Flustruje mnie to wszystko.
    Rozumiem twoją frustrację. Moje początki starań też były ciężkie, jeszcze z poprzednim partnerem to w ogóle dramat był. Najpierw biochemiczna, potem pozamaciczna, zero wsparcia. Teraz mimo, że piąty rok starań leci to już tak z dystansem to wszystkiego podchodzę. ;) Pewnie będzie mi ciężko pod koniec maja bo miałabym termin porodu, teraz byłabym w 35tc ale cóż wyszło jak wyszło, nie poddałam się i dalej walczę. :)

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Rozumiem twoją frustrację. Moje początki starań też były ciężkie, jeszcze z poprzednim partnerem to w ogóle dramat był. Najpierw biochemiczna, potem pozamaciczna, zero wsparcia. Teraz mimo, że piąty rok starań leci to już tak z dystansem to wszystkiego podchodzę. ;) Pewnie będzie mi ciężko pod koniec maja bo miałabym termin porodu, teraz byłabym w 35tc ale cóż wyszło jak wyszło, nie poddałam się i dalej walczę. :)
    Może lepiej, że nie byłam wcale niż miałbym poronic. Nie wiem już co myśleć, a tym bardziej robić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Może lepiej, że nie byłam wcale niż miałbym poronic. Nie wiem już co myśleć, a tym bardziej robić
    Dokładnie, nikomu nie życzę takich przeżyć jakich ja doznałam. Przy ciąży pozamacicznej bardzo malutko brakowało bym umarła.

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Dokładnie, nikomu nie życzę takich przeżyć jakich ja doznałam. Przy ciąży pozamacicznej bardzo malutko brakowało bym umarła.
    Może ja zmienię płeć?! 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Może ja zmienię płeć?! 😂
    Na pewno to nie pomoże przy staraniach. :D

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Na pewno to nie pomoże przy staraniach. :D
    Przynajmniej wtedy bym nie miała @ wcale 😁
    No i teraz by mnie tak cudownie biust nie bolał

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Przynajmniej wtedy bym nie miała @ wcale 😁
    No i teraz by mnie tak cudownie biust nie bolał
    Wszędzie znajdziesz minusy, droga do bycia mężczyzną nie jest usłana różami, już wolałabym zostać przy ciężkich okresach niż miałabym przechodzić te wszystkie terapie hormonalne, operacje itp. ;)

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Wszędzie znajdziesz minusy, droga do bycia mężczyzną nie jest usłana różami, już wolałabym zostać przy ciężkich okresach niż miałabym przechodzić te wszystkie terapie hormonalne, operacje itp. ;)
    Niestety nie należę do tych ludzi, którzy mają lekko w życiu

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ciągnęło mnie w dole brzucha od paru dni (jak na okres) a @ nie przyszedł (termin był wczoraj). Zrobiłam test i są dwie kreski.. Szok!! - tym bardziej,że tydzień temu robiłam AMH sprawdzić, czy w ogóle jest jeszcze sens się starać. (mnóstwo kasy!!) Progesteron tydzień temu też był raczej niski niewiele ponad 6 (i moja lekarka poddawała pod wątpliwość owulacje).
    Póki co - poczekam bo to jeszcze baaardzo wcześnie..no i mężowi chce powiedzieć bo jeszcze nic nie wie ....

    Nera1986, katarynka9595, Shas91, taka_mama, guerretenshi lubią tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 graaaatulacje !! <3 <3 <3

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Cześć dziewczyny. Ciągnęło mnie w dole brzucha od paru dni (jak na okres) a @ nie przyszedł (termin był wczoraj). Zrobiłam test i są dwie kreski.. Szok!! - tym bardziej,że tydzień temu robiłam AMH sprawdzić, czy w ogóle jest jeszcze sens się starać. (mnóstwo kasy!!) Progesteron tydzień temu też był raczej niski niewiele ponad 6 (i moja lekarka poddawała pod wątpliwość owulacje).
    Póki co - poczekam bo to jeszcze baaardzo wcześnie..no i mężowi chce powiedzieć bo jeszcze nic nie wie ....
    Gratulacje! ❤️
    Bardzo jestem ciekawa jak to jest zobaczyć te 2 kreski 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Niestety nie należę do tych ludzi, którzy mają lekko w życiu
    I ja również. ;) Nie mam słodko, ciągle pod górkę, ciągle coś nie tak albo z naszym zdrowiem, albo ze zdrowiem rodziców. Albo ciągłe kłody finansowe rzucane pod nogi. Ale nie załamuję się bo co to da? ;) Płakanie nic nie da, ale walka już tak. I cokolwiek by to nie było. :)

    ladgim lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Cześć dziewczyny. Ciągnęło mnie w dole brzucha od paru dni (jak na okres) a @ nie przyszedł (termin był wczoraj). Zrobiłam test i są dwie kreski.. Szok!! - tym bardziej,że tydzień temu robiłam AMH sprawdzić, czy w ogóle jest jeszcze sens się starać. (mnóstwo kasy!!) Progesteron tydzień temu też był raczej niski niewiele ponad 6 (i moja lekarka poddawała pod wątpliwość owulacje).
    Póki co - poczekam bo to jeszcze baaardzo wcześnie..no i mężowi chce powiedzieć bo jeszcze nic nie wie ....
    O kurcze gratuluję! <3 <3

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala 1906 - szok - nawet jeżeli tego pragniesz. Ręce się trzęsą, łzy w oczach i niedowierzanie. Przerazenie, ekscytacja ( mam już dwójkę i pamiętam co to znaczy mieć maluchy, co to jest niedospanie i meeegaa zmęczenie. - a jednak chce wejść jeszcze raz do tej rzeki) Zaskoczyłam się, tym bardziej, że w czwartek wyszedł negatywny i cały czas miałam objawy jak na okres..

    Ladinola lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    I ja również. ;) Nie mam słodko, ciągle pod górkę, ciągle coś nie tak albo z naszym zdrowiem, albo ze zdrowiem rodziców. Albo ciągłe kłody finansowe rzucane pod nogi. Ale nie załamuję się bo co to da? ;) Płakanie nic nie da, ale walka już tak. I cokolwiek by to nie było. :)
    Najgorzej jest kiedy jestem sama w domu... Bo później myślę nie wiem po co :/

  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję za gratualcję - mam nadzieję że test sie nie pomylił i że będzie wszystko ok - wiem, że różnie bywa..

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Najgorzej jest kiedy jestem sama w domu... Bo później myślę nie wiem po co :/
    Znam to bardzo dobrze, na szczęście w końcu znalazłam pracę i będzie o wiele łatwiej mieć spokojną głowę. :)

    ladgim lubi tę wiadomość

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Natala 1906 - szok - nawet jeżeli tego pragniesz. Ręce się trzęsą, łzy w oczach i niedowierzanie. Przerazenie, ekscytacja ( mam już dwójkę i pamiętam co to znaczy mieć maluchy, co to jest niedospanie i meeegaa zmęczenie. - a jednak chce wejść jeszcze raz do tej rzeki) Zaskoczyłam się, tym bardziej, że w czwartek wyszedł negatywny i cały czas miałam objawy jak na okres..
    O matko to dałaś mi jeszcze nadzieję że i u mnie może okres się nie pojawić pomimo testu negatywnego wczoraj.. Pomimo tego że czuję się okresowo 😊 gratulacje kochana ❤️❤️❤️😊 prześlij trochę tych wiruskow ciążowych :) :) :)

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Czuje się tak i na okres i ciążowo. Tzn brzuch na okres piersi na ciążę. 😂 Bo mnie piersi przed okresem nie bolą, przy biochemicznych zawsze bolały to mówię, jak już miało się pojawić krwawienie to momentalnie przedstawały boleć piersi. No i tak mdli mnie ale mimo to wpajam sobie, że i tak dostanę pewnie @. ;) A Ty jak się czujesz?
    Kochana raz mnie ciągnie brzuch tak jak na okres a raz nie.. Czasami mam takie napięcie jak przed okresem a potem mija i tak cały czas od soboty... Piersi no bolą trochę.. A ogólnie jakoś mnie w brzuchu smęci.... Jak do biegunki ale jej nie mam.. Być może to stres...

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Natala 1906 - szok - nawet jeżeli tego pragniesz. Ręce się trzęsą, łzy w oczach i niedowierzanie. Przerazenie, ekscytacja ( mam już dwójkę i pamiętam co to znaczy mieć maluchy, co to jest niedospanie i meeegaa zmęczenie. - a jednak chce wejść jeszcze raz do tej rzeki) Zaskoczyłam się, tym bardziej, że w czwartek wyszedł negatywny i cały czas miałam objawy jak na okres..
    Coś mi się wydaje, że szybko się nie przekonam o tym... Póki co czekam na @ i już mnie to denerwuje, bo mam takie durne uczucie mokra i pobolewa mnie brzuch. Zazdroszczę tym, które nie mają PMS :(

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ