X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Witam w ten piękny słoneczny dzień :)
    Owu postanawia się spóźnić bo testy to nadal cienie ;) ale coraz ciemniej wiec się zbliża wielkimi krokami :)
    Kwiecień za pasem zaraz odpalimy testy ciążowe, są tutaj dziewczyny ktore lubią testować robią to często i o każdej porze dnia?
    Ja w tamtym cyklu tak testowałam ;) teraz będę trochę rozsądniejsza i wytrzymam do terminu testowania ;)
    Mam nadzieję ;)
    Jeszcze 4 dni do wizyty a ja już nie mogę się doczekać :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak zawsze testuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Witam w ten piękny słoneczny dzień :)
    Owu postanawia się spóźnić bo testy to nadal cienie ;) ale coraz ciemniej wiec się zbliża wielkimi krokami :)
    Kwiecień za pasem zaraz odpalimy testy ciążowe, są tutaj dziewczyny ktore lubią testować robią to często i o każdej porze dnia?

    Ja tak nie testuje. Czekam do 15 dpo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Madziulla trzymam kciuki!
    Kurczę u mnie weekend też sadny fajnie byłoby tak przyspieszyć czas, żeby szybciej nam zleciało :)

    Mam już większość wyników. Wychodzi z nich ze na pewno przeszłam bezobjawowo toxoplazmoze i mam przeciwciał w organizmie twardsze interpretuje gin w sobotę bo nie umiem wiele z nich odczytać Ale wydaje mi się ze pozostałych chorób przeszłam. U męża też ok wszystko

    kate88:) lubi tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 kochana a co się stało jeśli wolno spytać? czemu taka decyzja...

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jakoś dziś sobie uświadomiłam, że to już w tą sobotę pierwszy kwietnia :D szok. heh
    ale mimo, że założyłam liste kwietniową i nie mogłam się tego doczekać, ale nici z tego będą. Mój narzeczony był jak najbardziej za, a wczoraj delikatnie poruszyłam z nim "ten" temat no i tylko usłyszałam tekst, że to niemożliwe, żebym szła do ślubu z takim wielkim brzuchem i że starać się nie będziemy... no cóż gwałcić go nie będę. trudno. tyle wytrzymałam to muszę przeżyć jeszcze jakoś te 6-mscy...
    Ale listy i tak sobie nie odpuszczę, bo chce wystawić rekordową liczbę fasolek :D <3

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • mania_ Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula za 5 miesięcy to malutki brzuszek byś miała ;p a długo się staracie?

    Niedoczynność tarczycy. Starania od 4.2014.
    Prolaktyna 35 ng/ml
  • mania_ Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, przepraszam teraz dopiero spojrzałam na Twój suwaczek. Długo się już staracie. Pół roku przerwy przy takich staraniach... Troszkę szkoda :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 21:17

    Niedoczynność tarczycy. Starania od 4.2014.
    Prolaktyna 35 ng/ml
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mania_ wrote:
    No i poszła do góry moja temperatura i nawet ovu wyznaczył owulacje taką nie na 100% ale zawsze :) Mam nadzieję, że będzie już tylko rosła i że to nie przeziębienie bo mam jakies dreszcze od kilku dni ;p Miłego tygodnia dla Wszystkich

    Widzę kochana że obie mamy dziś spóźniony skok temperatury :) oby to właśnie była owu a temperaturka się utrzymała :)

    mania_ lubi tę wiadomość

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie dziś bardzo dziwna sytuacja. Mianowicie jestem dopiero 9 dc a mam już dziś ból owulacyjny i to dość mocny. Jestem na CLO ale już kilka miesięcy i nigdy aż tak mi nie przyspieszyło. Miałam iść w piątek do gina na monitoring a tu już po wszystkim chyba będzie ;) idę się brać za mojego małża :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej życze miłego dnia:
    u mnie wczoraj test owulacyjny prawie pozytyw wiec pewnie dziś pozytyw bedzie. My w tym cyklu z żelem Conceive Plus i suplementami dla męża choć chyba ich nie potrzebuje ale nie zaszkodzi :) już łapiemy sie wszystkiego

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Doma90 kochana a co się stało jeśli wolno spytać? czemu taka decyzja...
    Rezygnujemy do sierpnia :) Albo dłużej. Zobaczymy. Mąż zrobił niespodziankę i zarezerwował wycieczkę na wakacje do Meksyku. Ostatnio też coraz więcej wątpliwości mam, czy to dobry czas.
    W ciąży raczej ciężko byłoby lecieć 12 godzin samolotem i potem przebywać w klimacie meksykańskim (gorąco i wilgotno). Zobaczymy w sierpniu co dalej :)

  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę mnie dopisać na testowanie 15.04:)

    Paula. lubi tę wiadomość

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Mam już większość wyników. Wychodzi z nich ze na pewno przeszłam bezobjawowo toxoplazmoze i mam przeciwciał w organizmie twardsze interpretuje gin w sobotę bo nie umiem wiele z nich odczytać Ale wydaje mi się ze pozostałych chorób przeszłam. U męża też ok wszystko
    Super czyli wszystko na dobrej drodze!

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) ale dziś ładna pogoda. Zaraz lecimy na spacer :)
    Ciekawa jestem bardzo czy ten wczorajszy ból to była owulacja czy co?
    Kurcze akurat na dni płodne przyplątało mi się jakieś paskudztwo w postaci grzybka :( co polecacie bez recepty? wizyta w piątek więc dopiero wtedy dostanę receptę.

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mania_ wrote:
    Paula, przepraszam teraz dopiero spojrzałam na Twój suwaczek. Długo się już staracie. Pół roku przerwy przy takich staraniach... Troszkę szkoda :(
    Owszem to dlugo tym bardziej ze mamy juz przerwe od czerwca... Od mojego drugiego poronienia.

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja bym nie odpuszczała to pół roku może sporo zmienić. A brzuszek wcale nie będzie taki duży :) moja kuzynka na ślubie będzie w 9 miesiącu :D zastanawiamy się czy wg będzie :D

    Paula. lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    Paula ja bym nie odpuszczała to pół roku może sporo zmienić. A brzuszek wcale nie będzie taki duży :) moja kuzynka na ślubie będzie w 9 miesiącu :D zastanawiamy się czy wg będzie :D
    No właśnie Paula ja jestem tego samego zdania. Kiedy się ma problem z zajściem w ciążę to pół roku przerwy to bardzo dużo. Dodając do tego Twoją przerwę od czerwca to już rok. Może da się jakoś przekonać twojego faceta?
    Bardzo podoba mi się imię Paula <3 jak będę miała córeczkę to tak dam jej na imię. Już nawet z mężem to uzgodniłam ;)

    Paula. lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :D nie chce po dobroci to gwałtem go :D jak będzie dzidzia to pewnie się ucieszy :P

    Paula. lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście kochane <3
    Chyba fakt faktem bede musiała go zgwałcić, bo innej opcji nie widzę :) tym bardziej ze o drugą ciąże staraliśmy się rok czasu....
    Meginka ja też bardzo lubie swoje imie, a najlepsze jest to ze tata chcial mi dac Martyna ale moja babcia (mama mamy) sie uparla ze ma byc Paula i moj biedny tatuś nie miał już nic do gadania haha. Niestety babcia zmarła jak miałam 7 lat i nie zdążyłam jej spytać czemu tak napierała na ro imie ;) bo dookoła moje rówieśniczki to same Pauliny a ja jeden taki wyjątek :)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ