Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Raven Autorytet

Wysłany: 28 marca 2017, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Dobra to w tym cyklu melduję że ja zachodzę ;) i nie ma innej opcji ;)
    Ja tak samo. Liczę na styczniowe dziecię i nie widzę innej opcji :p

Paulina48 lubi tę wiadomość

<3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Raven Autorytet

Wysłany: 28 marca 2017, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jaki przyjemny temat się pojawił. U nas imiona już też od dawna wybrane. Dla dziewczynki Kornelia lub Zosia a dla chłopca Bartek lub Filipek

<3 Zosia
  • Meginka Autorytet

Wysłany: 28 marca 2017, 22:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    Hehe u mnie jakby co to termin wypada na Boże Narodzenie więc grudniowe <3 jedno grudniowe już mam to może i tym razem się uda ;)

Raven lubi tę wiadomość

• Meginka Autorytet

Wysłany: 28 marca 2017, 23:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny jak szybko ten marzec zleciał. Kurcze już w weekend kwiecień i zaczynamy testowanie ;) podejrzałam właśnie tabelkę i najwięcej nas testuje 14.04 bo aż 5 :) fajnie że już się kwiecień zacznie i zaraz tu będzie pełno fasolek :) u mnie chyba owu wcześniej w tym cyklu ale pewność będę miała w piątek jak podejrzymy ;)

Paula. lubi tę wiadomość

• Raven Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 07:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przeczytam, że owu będzie szybciej bo szybciej w tym cyklu zaczęłam clo. Ale pierwszy monitoring w poniedziałek

<3 Zosia
  • Paula. Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 08:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    Mi termin wg OM wychodzi na 31-go grudniabto roznie mogloby to wygladac :)

Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Zuza_22 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie maluszka przyniósł by Mikołaj :) ok 6 grudnia :P

Dziewczyny jak tam samopoczucia? U mnie wykresowe cuda-wianki

Trzymam kciuki za testujace lada dzień i życzę owocnych starań tym, ktore do ovu zbliżają się wielkimi krokami <3

Paula., Missjust lubią tę wiadomość

fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zagubiona... Ekspertka

Wysłany: 29 marca 2017, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak z ciekawości sprawdziłam kiedy ewentualny ja miała bym termin :D no i wyszło że na 21 grudnia XD
    no to trzymam kciuki za świąteczne cudeńka :)

Paula. lubi tę wiadomość

Nadzieja umiera ostatnia!
  • AleksandraW Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, dopisuje się na 8 kwietnia. no lepszego prezentu na urodziny nie dostane :D

Paula. lubi tę wiadomość

xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018

Wysłany: 29 marca 2017, 10:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie będzie grudniowy skarb (innej opcji nie przyjmuje) na święta już będziemy razem w domku ❤ imiona mamy wybrane ale wiadomo jak to jest pewnie dużo razy zmienimy na ta chwile jest Tadzio albo Adrianna :) testy owu coś nie chcą wyjść wiec robimy dzidzia na ślepo z żelem Conceive prócz tego u mnie Dong quai, wiesiołek, castagnus No i oczywiście kwas foliowy.

• Melodia__84 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    HeJ dziewczynki! Jestem tu nowa czy mogę dopisać sie na kwietniowe testowanie na 29.04? To będzie moj drugi cykl z clo staramy sie o dzidzię od 15 miesięcy niestety z marnym skutkiem :(

AJA_S, Raven, kate88:), Paula. lubią tę wiadomość

• Pamini Znajoma

Wysłany: 29 marca 2017, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraW wrote:
    cześć, dopisuje się na 8 kwietnia. no lepszego prezentu na urodziny nie dostane :D

Ojejku, jejku, ja mam uro 7.04 <3 może wtedy przypadnie owu?? Tez dobry prezent ;)

AleksandraW lubi tę wiadomość

• AJA_S Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 16:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia witaj :)

17.11.17-poronienie całkowite
  • Meginka Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja w kwietniu też mam okazję bo rocznicę ślubu <3 5 latek nam stuknie za 3 tygodnie. Ale byśmy się ucieszyli z takiego prezentu <3

• Raven Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 17:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    HeJ dziewczynki! Jestem tu nowa czy mogę dopisać sie na kwietniowe testowanie na 29.04? To będzie moj drugi cykl z clo staramy sie o dzidzię od 15 miesięcy niestety z marnym skutkiem :(
    Melodia Witaj :) u mnie też podobnie. 2 cykl z Clo i 16cs (nie licząc kilku miesięcy przerwy)
    Wiadomo jaki jest problem u was?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 17:11

<3 Zosia
  • Melodia__84 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    Melodia Witaj :) u mnie też podobnie. 2 cykl z Clo i 16cs (nie licząc kilku miesięcy przerwy)
    Wiadomo jaki jest problem u was?

Badania hormonów są w miarę ok (wszystko w normie) jedynie stosunek LH do FSH wskazywał by na niedomogę ciałka żółtego, choć progesteron również jest ok. Moje gin mówi , że jak się teraz nie uda to się za mnie porządnie weźmie :) Zobaczymy co los da. Przez pierwsze 12 m-cy był luz dopiero teraz dochodzi do mnie że HOUSTON MAMY PROBLEM.

A u Was?

• Melodia__84 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Melodia witaj :)

Dzięki za przyjęcie do grona :)

• Raven Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 18:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie badania w normie.
    Starania są od sierpnia 2015 ale kilka cykli przepadlo z powodu niedoczynności tarczycy a potem jeszcze dwa też poszły na straty z powodu wyjazdów..

U mnie wyszedł problem cykl ami bezowulacyjnymi. Teraz będzie moj 4 monitoring.
    I na dwóch pierwszych które miałam wyszedł cykl bezowulacyjny. Po pierwszym gin powiedział, że takie coś się może zdarzyć... 1 monitoring pęcherzyków było więcej ale żaden ostatecznie nie peknal
    A na kolejnym pęcherzyki bardzo małe i nic z tego nie wyszlo.

Także to trochę taka niewiadoma. Bo badanie dobre.
    W 1 cyklu clo dostałam też zastrzyk Ovitrelle na pęcherzyk bo udało się wyhodować jeden i po Ovitrelle peknal ale ciąży nie bylo
    Chyba bardziej chce wierzyć, że to dwa felerne cykle mi się zdarzyly niż w problemy z nie rosnącymi i nie pekajacymi pęcherzykami bo wiadomo co to oznacza:(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 17:55

<3 Zosia
  • Melodia__84 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    U mnie badania w normie.
    Starania są od sierpnia 2015 ale kilka cykli przepadlo z powodu niedoczynności tarczycy a potem jeszcze dwa też poszły na straty z powodu wyjazdów..

U mnie wyszedł problem cykl ami bezowulacyjnymi. Teraz będzie moj 4 monitoring.
    I na dwóch pierwszych które miałam wyszedł cykl bezowulacyjny. Po pierwszym gin powiedział, że takie coś się może zdarzyć... 1 monitoring pęcherzyków było więcej ale żaden ostatecznie nie peknal
    A na kolejnym pęcherzyki bardzo małe i nic z tego nie wyszlo.

Także to trochę taka niewiadoma. Bo badanie dobre.
    W 1 cyklu clo dostałam też zastrzyk Ovitrelle na pęcherzyk bo udało się wyhodować jeden i po Ovitrelle peknal ale ciąży nie bylo
    Chyba bardziej chce wierzyć, że to dwa felerne cykle mi się zdarzyly niż w problemy z nie rosnącymi i nie pekajacymi pęcherzykami bo wiadomo co to oznacza:(

Ja nie mialam monitoringu przed clo wiec nie wiem jak to wyglada. Teraz był jeden dominujcy i pięknie pękł,ale ciąży brak :-( Gin mówi,że może te pęcherzyki mam mało wartościowe bo jednak mam trochę wysokie FSH. Nie wiem jaką mam rezerwę i coś mi się wydaję że moja przygoda z leczeniem niepłodności dopiero się zaczyna :-( żałuję że wcześniej się tym nie zainteresowałam tylko dopiero po roku, myslałam że poprostu nam się uda przecież jesteśmy płodni mamy córkę i w końcu musi się udać a tu niestety :-( Jest mi przykro,wszyscy dookoła ciesza sie z ciąż a mnie szlag juz trafia że może przespałam swoj czas :-(

• Paula. Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe testujące :)

kwiecień tuż za rogiem :D

Skoro temat świątecznych porodów i naszego kwietnia za rogiem skojarzyła mi się piosenka i jej refren :
    "A kto wie, czy za rogiem
    Nie stoją Anioł z Bogiem?
    I warto mieć marzenia
    Doczekać ich spełnienia. "

<3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 20:17

Meginka, AJA_S, Raven lubią tę wiadomość

Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego