X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My uzgodniliśmy już imię dla synka jeszcze zanim zaczęliśmy myśleć o staraniach :) Po prostu bardzo chciałam i czułam od początku że to będzie chłopak :)
    Oczywiście najważniejsze żeby było zdrowe- wiadomo :) Teraz to już wszystko jedno czy dziewczynka czy chłopiec, oby wszystko było ok. Ogólnie to chcielibyśmy trójeczkę, ale jak na razie to o dwójeczkę trudno...
    W pierwszą ciążę jak zaszłam to test wyszedł pozytywny w kwietniu więc może teraz też się uda :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dawno miałam imiona wybrane. W pierwszej ciąży czułam, że to będzie dziewczynka i chciała Anastazje, w drugiej nie wiem czemu ale moja chora psychika ubzdurała sobie chłopca i miał być Julek, ale po tym drugim poronieniu już nie myślę nad imionami, wiadomo jakieś mi się spodoba jakieś nie, ale już nie mówię, że jak zajdę w ciążę to urodzę tam np Franka czy Franie .

    Meginka lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dla dziewczynki mamy wybrane opcjonalnie imie "Łucja" ale dla chłopaka nie możemy znaleźć :D

    Raven lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    My dla dziewczynki mamy wybrane opcjonalnie imie "Łucja" ale dla chłopaka nie możemy znaleźć :D
    Ja wiem, że będę musiała sama wybrać imię, bo mój jak kiedyś zaczął wymyślać przy pierwszej ciąży jakie imiona mu się podobają to kazałam mu przestać wydziwiać. Już nie pamiętam jakie imiona on tam sobie wybierał, ale żadne mi się nie podobało :D
    jak widać w tym związku muszę wszystko sama robić... :P

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D to z męskimi imionami ja mam problem bo albo w klasie miałam chłopaka z takim imieniem i był taki i taki albo to jakiś namolny znowu był albo coś. Ale moje myśli dążą w kierunku Piotr(po zmarłym ojcu) Kamil i Rafał.

    Paula. lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam do każdego imienia jakieś skojarzenia osób i śmiać mi się chce gdy np w jakimś filmie/książce spodoba mi się imię i nagle kojarzę sobie, że miałam takiego znajomego z takim imieniem, ale to była taka gapa, że od razu przestaje mi się podobać to imię :D

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a myślałam ze tylko ja mam takie podejście do imion :D

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona... wrote:
    a myślałam ze tylko ja mam takie podejście do imion :D
    nie jesteś sama :D

    _________________

    dziś cały dzień siedzę w domu miałam takie ambitne plany na sprzątania i wreszcie niezbyt wiele zrobiłam, a tak mi się nie chce nic, że szok.. Chyba muszę na nowo zaopatrzyć się w witaminkę D3 i jeszcze jakieś inne witaminki..

    AJA_S, magic words lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć :D nie będę się czuła dziwnie podczas szukania imion XD

    Paula. lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 marca 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula bo i tak wskazywał chyba też kalendarz ;)
    Ja się witam tu po przerwie gdyż iż ponieważ za rogiem już kwiecień a ja chcę zostać dobrą ciotką już od 2kreseczek xD
    No i wpadłam tu poszukać mojej @ bo gdzieś się zawieruszyła :P

    Paula. lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 28 marca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S coś jakoś ta @ ma problemy z Tobą :) brałaś kochana jakieś leki, albo coś?

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jeśli chodzi o imiona to my mamy wybrane dla dziewczynki Liliana a dla chłopca Sebastian :D ale podejrzewam, że jak zajdę w ciążę to jeszcze coś innego wymyślę :D

    słońca łan, Paula. lubią tę wiadomość

  • słońca łan Znajoma
    Postów: 19 31

    Wysłany: 28 marca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewuszki :) ja od nowego cyklu z małżem przy boku udało mu się wrócić ciut wcześniej :D dziś byłam u gina na rutynowej kontroli i okazało się, że dziś mam owulację haha :P zaraz po wizycie było przytulanko :D zobaczymy co z tego wyjdzie :D

    a widzę, że o imionach piszecie ja jak bym miała jeszcze jedną dziewczynkę to by była Amelia a chłopiec to Krzyś :)

    Paula. lubi tę wiadomość

    Powrót do starań : maj 2016
    w trakcie strata Aniołka w 13tc [*]
    klz9df9h7q06iokw.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 marca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    AJA_S coś jakoś ta @ ma problemy z Tobą :) brałaś kochana jakieś leki, albo coś?

    Teraz nie... wgl żadnych suplementów już nie biorę od nowego roku i może to błąd:( chce spróbować z dongiem ale to chyba już w przyszłym cyklu bo teraz to raczej nie zdążę... szczerze mówiąc nie mogę się powoli doczekać czerwca by zacząć brać te tabletki...
    No i dziwnie mnie boli to podbrzusze bardziej jak po owulacji a nie jak na @ :(

    Ostatnio czytałam z "towsrodku.pl" 10rad od kobiet którym się udało po 3-12latach... i dowiedziałam sie czegoś co bym nie podejrzewała a co odebrało mi radość z życia.... nie powinno się oglądać horrorów bo podświadomie się blokuje na ciążę... ciekawe ;P

    Co do imion. Ja już długo mam wybrane Antonina/Marianna i Julian/Antoni ;D B w sumie o tym nie myśli bo "nie ma o czym"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 19:36

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 28 marca 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Teraz nie... wgl żadnych suplementów już nie biorę od nowego roku i może to błąd:( chce spróbować z dongiem ale to chyba już w przyszłym cyklu bo teraz to raczej nie zdążę... szczerze mówiąc nie mogę się powoli doczekać czerwca by zacząć brać te tabletki...
    No i dziwnie mnie boli to podbrzusze bardziej jak po owulacji a nie jak na @ :(

    Ostatnio czytałam z "towsrodku.pl" 10rad od kobiet którym się udało po 3-12latach... i dowiedziałam sie czegoś co bym nie podejrzewała a co odebrało mi radość z życia.... nie powinno się oglądać horrorów bo podświadomie się blokuje na ciążę... ciekawe ;P

    Co do imion. Ja już długo mam wybrane Antonina/Marianna i Julian/Antoni ;D B w sumie o tym nie myśli bo "nie ma o czym"
    No jakieś witaminki zawsze możesz przyjmować :) to nie mam pojęcia co Ci się z tą @ dzieje.
    A co do tych horrorów to nawet nie wiedziałam hehe :D chociaż ja się boję i mało kiedy obejrzę jak już mój eM ogląda to ja staram się jak najszybciej zasnąć bo ja się wszystkiego boje :D :D

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 28 marca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie uwielbiam :(

    Z tymi witaminami muszę pomyśleć bo to nie jest normalne że mnie tak w ciula robi i to drugi raz od chyba 8ms :/ wcześniej przed staraniami tak nie było... chyba czas przestać faktycznie o tym myśleć ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 28 marca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zawsze mialam cyrki z cyklami wiec poczatek staran nic nie zmienił ale moze faktycznie u Ciebie rozum płata figle. Powiem Ci ze tez sie zastanawiam nad jakimis witaminkami dla siebie bo na chwile obecna biore sam kwas foliowy ;)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Ja to zawsze mialam cyrki z cyklami wiec poczatek staran nic nie zmienił ale moze faktycznie u Ciebie rozum płata figle. Powiem Ci ze tez sie zastanawiam nad jakimis witaminkami dla siebie bo na chwile obecna biore sam kwas foliowy ;)
    Polecam brać jakieś witaminy np femibion lub pregna czy jakieś inne. Mój gin mówi że trzeba brać wit D bo dużo ludzi ma niedobory. ostatnio też mamaginekolog o tym mówiła (polecam jej profil) żeby zażywać witaminy które mają jod

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam rozrzucić dobrą energię i ciążuniowe wirusy!
    Samych II kreseczek :*

    Raven, AJA_S, kate88:), Paula., Paulina48, Agnesia lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Wpadam rozrzucić dobrą energię i ciążuniowe wirusy!
    Samych II kreseczek :*
    Dobra to w tym cyklu melduję że ja zachodzę ;) i nie ma innej opcji ;)

    Pianistka, AJA_S lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ