X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten sam nie wiem jaka czulosc bo nie jest napisane.. jestem w Belgii i nawet nie bylam u lekarza... ;(((

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie,nie panikuj,jeśli sie da to idz do lekarza,nie wiem jak to w belgii dziala,czy udaloby Ci sie isc dzis?
    moze dalby Ci jakis papier na badanie bety?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to tu jest z wszystkim a nawet nie mam jak sie udac, maz w pracy do 17... BOżE!!!

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie,stres CI moze zaszkodzic,dlugo sie staralas o te fasolke? bo widze ze cykle masz strasznie dlugie,wiec pewnie nie bylo latwo? nie denerwuj sie,poczekaj na meza,obejrzyj jakis film,musisz czms zajac mysli:*


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobie jutro rano jeden jeszcze ostatni i mysle ze bedzie wiadomo... no i tempka spadła dziś troche , jak jutro bedzie nizej to juz bedzie jasne... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za te słowa, nie umiem sie nie denerwowac to w sumie 3 cykl tylko ze wlasnie sa mega dlugie... a we wrzesniu tez poronilam jakos w podobnym czasie...niestety... ;((

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rety,to nie dobrze:( a bylas u lekarza juz w sprawie jakis badan i tych za dlugich cykli? i czy po poronieniu robilas jakies badania?


    u5cvp2.png
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia,nie denerwuj się?może Ci się wydaje,że jest jaśniejsza kreska?Bo przecież po jakimś czasie kreska ciemnieje w miarę wysychania moczu z testu,i po czasie to już nie ma porównania pomiędzy dwoma testami.

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu,Brawurka dobrze mowi,moze poprostu to CI sie wydaje albo test jest ciutke innny,inne swiatlo:)


    u5cvp2.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mimo, że temperatura spada, zrobiłam test i oczywiście rozczarowanie - negatywny :( Brzuch wczoraj bardzo bolał jak na @, będę testować jeszcze po niedzieli, ale już coraz mniejszą mam nadzieję, że się udało.

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu,mam to z własnego doświadczenia-specjalnie sobie zostawiłam dwa testy z 2 ciąż,i miałam najpierw ledwo widoczną drugą kreskę (robiłam dzień lub dwa przed @) i one ściemniały bardzo szybko,więc nawet nie ma mowy po porównaniu.Z resztą potem już nie robiłam żadnych testów,tylko poleciałam na betę-ale rozumiem,że u Ciebie nie ma takiej możliwości?

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama juz nie wiem, nie zlecono mi zadnych badan po poronieniu i sama tez nic nie badałam prócz prolaktyny bo mam wysoka i wczesniej tez taka była, brałam parlodel a teraz biore bromergon od jakiegos miesiaca. A no i mam krew A(rh-) ale po poronieniu dostałam zastrzyk z immunoglobuliną.. siedze i mysle bo jestem sama w domu... to jest straszne że kiedy naprawde chce sie zostać mama to staje sie takie trudne.. ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawurka - No raczej nie ma.. ale wgl to chyba na tym etapie ( 5tyg1dz) to kreska powinna byc ciemna jak kontrolna ?

  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu,znam to...jak widzisz w moim podpisie moja córeczka odeszła w 13 tygodniu...
    Ale nie wolno się poddawać!
    życzę Ci ciąży i dzieciątka,ale niestety nie na wszystko możemy mieć wpływ i dlatego nerwy nic tu nie pomogą :-( A jeżeli w Tobie rozwija się maleństwo,to jeszcze mogą mu zaszkodzić,po co Ci potem nerwowy bobasek? ;-)
    poza tym wydaje mi się,że kreska nie ciemnieje z dnia na dzień na teście,tylko po kilku dniach

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu 3mam kciuki żeby wszystko było dobrze!! Najlepsza w tym przypadku byłaby oczywiście beta i kurcze uregulowanie cykli bo twój jest stanowczo za długi.długie cykle to mniej owulacji w roku i mniej szans :( Ale może wszystko jest teraz ok i fasolka sobie rozwija się pomalutku :) 3maj się cieplutko!!

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozliwe.. postaram sie uspokoic i cierpliwie poczekam, kazdy z tych testow robiłam z któregoś moczu z kolei nie z porannego wiec jutro zamierzam zrobic ostatni wlasnie rano, moze te testy sa po prostu do d**y ? bede czekac, dziekuje za zainteresowanie :*

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stawiam ze testy sa do dupy i zrob je z pierwszego moczu:*

    gosia_9020 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zrobie! dziękuje :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia_9020 wrote:
    hej! ja dzisiaj powtórzyłam test i niestety kreska bledsza.... ;((((( masakrycznie sie czuje teraz... ;(
    skokojnie test mogl miec mniej barwnika niz poprzednie:)

    gosia_9020, polkosia lubią tę wiadomość

  • szurabura Autorytet
    Postów: 456 223

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja kol. pod koniec 4 tyg miała bardzo jasną, ledwo widoczną drugą kreskę. Jej mąż twierdził nawet, że nic nie widzi, ona jak to kobieta - widziała. Jest w ciąży :)

    Nie stresuj się kochana! Skoro 2 kreska jest, to jest i fasolka pewnie :)

    polkosia, gosia_9020 lubią tę wiadomość


‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ