X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na swieta...a pozniej przydadza sie w maju na 50-tke mamy :)

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam się też trochę w tym roku nazbierało imprez...tylko skąd kasę na to brać ja się pytam...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Wczoraj po południu test owu negatyw. Dziś śluz na majtkach wodnisty od rana. Pół godziny temu test owu bardzo pozytywny natomiast szyjka jakby się uniosła i zamyka a śluz w środku robi się kremowy. Myślicie, że już po owu czy przed? Mam dylemat :-P czekam na męża bo chce go zaatakować :-D

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w maju 50-tka mamy w pazdzierniku 25 rocznica slubu rodzicow w grudniu 50-tka taty, moze we wrzesniu wesele...

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atakuj koniecznie :) CO ma byc to bedzie, a jutro powtorz tescik :) Powodzenia!

    kaarolaa, Rybeńka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Wczoraj po południu test owu negatyw. Dziś śluz na majtkach wodnisty od rana. Pół godziny temu test owu bardzo pozytywny natomiast szyjka jakby się uniosła i zamyka a śluz w środku robi się kremowy. Myślicie, że już po owu czy przed? Mam dylemat :-P czekam na męża bo chce go zaatakować :-D
    atakuj :) skoro dopiero testy zaczynaja wychodzic pozytywne owulka bedzie za kilka godzin, trzymam mocno kciuki :)

    Rybeńka lubi tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka, nie ma co się zastanawiać...przytulanie się nie zmarnuje, a jego brak owszem : )

    kaarolaa, kierzynka, kasiatoja lubią tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dziękuję Kochane :-* chyba właśnie przyjechał. Wiec mykam do łóżeczka :-P

    kaarolaa, Rubi, kierzynka, Daisy, Tamka lubią tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybenka <3 dawaj <3 dawaj

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a widziałyście ile już kwietniówek jest na maju?? : ( nie chcę tam być....

    Rybeńka, Wiola25 lubią tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a nie wiecie może czy wiesiołek wpływa jakoś na wchłanianie się innych leków? Bo ja trochę ich biorę i boję się, że zamiast sobie pomóc, zaszkodzę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2014, 19:31

    211042976e.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiatoja wrote:
    DziewczynyDziewczyny, a nie wiecie może czy wiesiołek wpływa jakoś na wchłanianie się innych leków? Bo ja trochę ich biorę i boję się, że zamiast sobie pomóc, zaszkodzę...


    Janic nie slyszalam na ten temat, ale nie stosuje wiesiolka. Kiedys dziewczyny pisaly tylko, ze wolno go stosowac tylko do owu. Ale czemu to nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    a widziałyście ile już kwietniówek jest na maju?? : ( nie chcę tam być....
    tak niestety jest, ja tak z miesiaca na miesiac przechodze juz od kwietnia zeszłego roku niestety...

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiatoja ja wiem tylko że zielona herbata ustrudnia wchłanianie kwasu foliowego...ale co do wiesiołka to nie wiem...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Janic nie slyszalam na ten temat, ale nie stosuje wiesiolka. Kiedys dziewczyny pisaly tylko, ze wolno go stosowac tylko do owu. Ale czemu to nie wiem.
    bo powoduje mikroskurcze macicy i zarodek moze sie przez to nie zagniezdzic, dlatego tylko do owu

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    tak niestety jest, ja tak z miesiaca na miesiac przechodze juz od kwietnia zeszłego roku niestety...
    przykro mi...mój to jest dopiero pierwszy cykl starań po poronieniu a i wetdy udało się w 1 cyklu...więc nie potrafię sobie tego wyobrazić i bardzo Ci współczuję i oczywiście trzymam kciuki żebyś nie musiała iść do majówek...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    przykro mi...mój to jest dopiero pierwszy cykl starań po poronieniu a i wetdy udało się w 1 cyklu...więc nie potrafię sobie tego wyobrazić i bardzo Ci współczuję i oczywiście trzymam kciuki żebyś nie musiała iść do majówek...
    to od roku jestem tutaj, a ogolnie to staram sie 3 lata...oby to był juz ostatni cykl, ale jesli sie nie uda to trudno przeciez sie z tego powodu nie bede załamywac tylko walczyc dalej...mam charakter wojownika i łatwo sie nie poddaje...

    Daisy, M4DZI4, chmurreczkaa, Wiola25, Tamka, Qrczak lubią tę wiadomość

  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak stosować wiesiołek wiem mniej więcej ;) i właśnie się zastanawiam nad kupnem, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji właśnie czy ma on jakiś wpływ na wchłanianie się leków :( Wiem np. że siemię lniane osadza się na żołądku i utrudnia, dlatego powinno się je pić min. 3 godz po lekach... a ja biedna przez cały dzień coś łykam :/

    211042976e.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    to od roku jestem tutaj, a ogolnie to staram sie 3 lata...oby to był juz ostatni cykl, ale jesli sie nie uda to trudno przeciez sie z tego powodu nie bede załamywac tylko walczyc dalej...mam charakter wojownika i łatwo sie nie poddaje...


    Tak trzymać! <3
    Ja się staram dopiero od pazdziernika 2013r., więc 7 miesięcy, a cykl leci mi piąty..

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już gdzieś pisałam o tym...że wszystko się opłaca...jeśli na końcu wychodzi mały kochany ludek: )
    a propo wiesiołka, to powoduje mikroskurcze, ale nawet jeśli zarodek się zagnieździ to może spowodować poronienie....dlatego np. stosuje się go do wywołania w końcowej fazie ciąży...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ