X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No :( widze ze nie tylko ja mam problem :( ja sie pogodziłam z tym, że mm nie chce narazie dziecka i zaczełam ćwiczyć, żeby do wakacji być sex-bombą :D a tu dupa :/
    mm nie chciał dziecka narazie, bo rok temu wzielismy psa i stwierdził, ze chyba nie jest gotowy. pies to duza odpowiedzialnosc a co dopiero dziecko. on chce sie jeszcze wybawic. Ciężko mi bylo, bo kiedys marzyłam, ze majac 26-27 lat bede juz miala dwoje dzieci. Ale ok. po jakims czasie pogodzilam sie z ta mysla.. Nie wiem co mu sie stalo, ale w grudniu wypalil z taka inicjatywą :D W pierwszej chwili zdziwiłam sie i wahałam, czy aby to nie jest jego chwilowe olsnienie. Ale jak widać nie :) mąż stwierdził, że jak sie boje i waham to on mnie weźmie na siłe i nie będzie gadki :D

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie odchudzam, bo mam na 166cm tak 59-60 kg, za to nie mogę bez ćwiczen, roznosi mnie, uwielbiam wspinaczkę ściankową i fitness

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia79 wrote:
    Ja się nie odchudzam, bo mam na 166cm tak 59-60 kg, za to nie mogę bez ćwiczen, roznosi mnie, uwielbiam wspinaczkę ściankową i fitness
    to ja na 170 cm mam teraz 61 kg....ja owszem lubie spacery i jazde rowerem, ale teraz nie wolno mi jezdzic, a spacer musi byc bardzo wolny bo mam tak wzdety brzuch, ze przeszkadza mi w poruszaniu sie...

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam 171 i 63 kg, pewnie schudne na L4 bo jem tylko kisiel, zmielone zupki i wodę. 1.5 roku temu wazylam niecale 50 kg, no ale zamieszkalismy razem i mi się przytyło do 69, szczesliwie coś tam stracilam, ale chyba juz wiecej nie zejde :/. Ale mąż też przytył, więc zachowujemy proporcje :p
    Ja do cwiczeń nie mam zapału. Nie mam tu kolezanek w poblizu zeby razem chodzic na silownie, a samej mi sie nie chce, wole ten czas spedzac z rodziną. Kupilam sobie rower spinningowy, ale pojezdzilam miesiac i teraz sie kurzy od sierpnia. :D No przynajmniej ozdoba pokoju jest niezła :D

    Rubi, kaarolaa, kittykate, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak już się chwalimy swoimi wagami to ja mam na 170zm 67 kg ale źle się z tym czuje....od razu jak tyje to w nogi i dupie co niestety wygląda fatalnie, bo jestem bardzo szczupła i płaska na górze...jeszcze 1,5 roku temu ważyłam 57 kg. tak jak Ty Daisy nie mam całkowicie zapału...gdybym miała jakąs zdyscyplinowaną koleżankę, to chętnie bym chodziła na jakiś fitness a takto dupa rośnie i oooo

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no i wadą i też jednocześnie zaletą jest to że szybko gubię wagę bo w miesiąc potrafiłam spaść 8 kg, ale niestety po 3 miesiącach znów odzyskałam swoje 8+2 gratis : (

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana taka waga jest najlepsza. nie odchudzaj sie mocniej. ja mam idealna wage a lekarz i tak krzyczy, ze za bardzo jestem chuda...i najwazniejsze mam sie nie odchudzac, a ja sie przeciez nie odchudzam...

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy 168 cm ważę 58,5 - 58,9 tak mi się waha :)
    NO TERAZ MOJA ŁAZIENKOWA WAGA BEDZIE MOJĄ WYROCZNIĄ. Bo obiecałam sobie że 13-14 kg to max dla mnie żeby przytyć w ciąży i będę uważała na to co jem. to wbrew pozorom mądre podejście niż takie objadanie się wszystkim bez rozwagi, teraz nie pójdzie ale za ok pół miesiąca na wadze bedzie kolejne 3 kg;) A później płacz że nie mozna po ciąży schudnąć... Ciąża to nie przyzwolenie na wszystko - pamiętajcie dla własnego dobra ;) znam dziewczyny co przytyły po 17 kg a pozniej wielki stres na dodatek pokarmu któraś nie miała i o zgrozo... dopiero po roku udało jej się zgubić wagę- ale skóra niestety została... za bardzo miała rozciągnięty brzuch :(

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wcale Twoja waga nie jest zła. Ja jak wazylam 69 to moj maz mowil, ze wygladalam najlepiej. A z tego co czytam, mamy taka sama budowe! I wzrost tez niemalze identyczny. Mi tez idzie wszystko w spodnie delikatnie mowiac, cycki mam B, a dol swego czasu nosilam 40. Teraz szczesliwie 38. Ale chyba lepiej sie czuje teraz niz te 2 lata temu, nie dosc, ze mam czym bujac jak ide, to jeszcze maz jest zadowolony. Ponoc widzial we mnie potencjal do przytycia haha. Strasznie mnie nie lubil z waga np. 47, ja jak ogladam zdjecia z tamtych czasow to widze jak sie zmienilam. Rubi wiecej wiary w siebie :) Jestes zgrabna laska :)

    Kate - ja w ciazy przytylam z 49.5 do 69.5 - po tygodniu jak wychodzilam ze szpitala to juz mialam dyche mniej, kolejna dycha zeszla mi w ciagu 3 tygodni. Takze nie ma reguly. Aaaa i karmilam tylko 3 tygodnie. Nie cwiczylam, nie dietowalam, chyba przez stres schudlam i zanikl mi pokarm. POtem przez te 5 lat trzymalam szczupla wage a potem zaczelam byc kobietą :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 14:19

    Rubi lubi tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Ja przy 168 cm ważę 58,5 - 58,9 tak mi się waha :)
    NO TERAZ MOJA ŁAZIENKOWA WAGA BEDZIE MOJĄ WYROCZNIĄ. Bo obiecałam sobie że 13-14 kg to max dla mnie żeby przytyć w ciąży i będę uważała na to co jem. to wbrew pozorom mądre podejście niż takie objadanie się wszystkim bez rozwagi, teraz nie pójdzie ale za ok pół miesiąca na wadze bedzie kolejne 3 kg;) A później płacz że nie mozna po ciąży schudnąć... Ciąża to nie przyzwolenie na wszystko - pamiętajcie dla własnego dobra ;) znam dziewczyny co przytyły po 17 kg a pozniej wielki stres na dodatek pokarmu któraś nie miała i o zgrozo... dopiero po roku udało jej się zgubić wagę- ale skóra niestety została... za bardzo miała rozciągnięty brzuch :(
    kochana to dla mnie najmniejszy problem....najwyżej będę grupa jak balon tylko żebym miała szanse na to tycie....yhhh

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam miche A : )

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mamy świetne wagi, nie możemy być za chure, trochę tłuszczyku musi być, bo to sprzyja ciąży ponoć :)

    kittykate lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    kochana to dla mnie najmniejszy problem....najwyżej będę grupa jak balon tylko żebym miała szanse na to tycie....yhhh
    Bedziesz miała na pewno!!!! Głowa do góry!!!
    Zarażam tu wiruskami kochane!!!!!!

    Rubi lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chude oczywiście:)

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Bedziesz miała na pewno!!!! Głowa do góry!!!
    Zarażam tu wiruskami kochane!!!!!!
    więc w takim razie kradne wiruski...i jutro robię jeszcze jeden test...no chyba, że małpa mnie wyprzedzi...

    kittykate lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi ja mam B pewnie przez to, ze po ciazy mi cycki nie wrocily do rozmiarów sprzed. Wiec nie bój zaby, mowie Ci jakby nas postawic kolo siebie i worki na glowe zalozyc to bysmy byly identiko! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 14:23

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh ja mam C/D boję się co to będzie jak zaczną teraz rosnąc!!!
    masakra ale mam nadzieje ze karmienie je wyssie i zostaną B/C mój idealny rozmiar!!!
    Oj chciałabym :P

    Daisy lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Rubi ja mam B pewnie przez to, ze po ciazy mi cycki nie wrocily do rozmiarów sprzed. Wiec nie bój zaby, mowie Ci jakby nas postawic kolo siebie i worki na glowe zalozyc to bysmy byly identiko! :)
    hahaa...tak mówisz...a masz też szerokie stopy...nie no sama się uśmiałam teraz z tych stóp 02icon_mryellow.gif

    kaarolaa, Daisy lubią tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie waga jest bardzo duża, bo mam mnóstwo tkanki mięśniowej, która niestety jest mniejsza ale waży :) przy wzroście 168, 67 kg wagi to u mnie idealne proporcje, nosze wtedy 38 lub s/m
    sport i trening zawsze moim życiu był i to w dużym stopniu, teraz mi tego brakuje :(

    kittykate, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uwielbiam swoje ciało jest idealne, troche jest tyłka, troche cycka i ta oponka na brzuchu :) he he mi to nie przeszkadza...
    tylko tak sie zastanawiam ile przybedzie mi w ciazy...siostra przybrała 11 kg, a po ciazy w poł roku zrzuciła 20 kg...
    najwazniejsze zeby dziecko było zdrowe :)

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ