X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia79 wrote:
    Dziewczyny zadam Wam takie intymne pytanie, wiem, że mogę na Was liczyć, bo i tak tu sobie wiele rzeczy szczerze mówimy. Czy w drugiej fazie kiedy staracie się o ciążę to często wpółżyjecie? czy przepełnia Was lęk o ewentualną ciążę? Czy uważacie, że orgazmy nie są szkodliwe? Ja niestety się od niedawna zablokowałam na współżycie w drugiej fazie, ale czuję, że to jest chyba chore. Jak myślicie? Podzielcie się odczuciami
    ja podobnie jak Ty... w drugim cyklu mój mąż kręci nosem bo seksu nie ma i koniec kropka:P zresztą w drugiej części cyklu odchodzi mi ogólnie ochota, więc ja nie muszę się wzbraniać gorzej mój m : )

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Kitty nie oslabiaj mnie:(((
    Jezu ale teraz się boję olencja! żeby wszystko było ok,że tak łatwo poszło
    i może coś być nie tak strasznie się martwię...
    Ita- trzymam kciuki!!!! Będzie dobrze! Musi!!!

    Kate

    np55zzc.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Jezu ale teraz się boję olencja! żeby wszystko było ok,że tak łatwo poszło
    i może coś być nie tak strasznie się martwię...
    Ita- trzymam kciuki!!!! Będzie dobrze! Musi!!!
    wiem,ze sie boisz,to normalne,ja tez o ile zajde beda sie bac...

    kittykate lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    ja podobnie jak Ty... w drugim cyklu mój mąż kręci nosem bo seksu nie ma i koniec kropka:P zresztą w drugiej części cyklu odchodzi mi ogólnie ochota, więc ja nie muszę się wzbraniać gorzej mój m : )
    ja ja sie ciesze ze moj moze zyc bez seksu tak jak i ja;)


    u5cvp2.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita wrote:
    Obawiam się, że nie tzn. takie właśnie dostałam wyniki z lab.
    Lekarz stwierdził, że:
    1. to była ciąża mnoga i jeden z zarodków obumarł
    LUB
    2. niestety ciąża się nie rozwija i czekamy na poronienie

    Jutro kolejne USG :( Pęcherzyk pięknie rośnie, jest pęcherzyk żółtkowy tylko na szukanie zarodka było do tej pory za wcześnie.
    Ja modlę się żeby okazało się, że to w laboratorium jakiś błąd popełnili

    Trzymam kciuki żeby było ok..:* będzie bo musi!!

    Ita lubi tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w II fazie miałam mniejszą ochotę zawsze do tego praca i zmęczenie...
    mój zawsze chciał w sumie i lubi się ze mną kochać ale nie przeszkadzało mu że w II fazie ja mam mniejszą ochotę no a teraz po prostu dałam mu wytchnienie po tych staraniach ...
    Zawsze się przytulaliśmy, misialismy się trochę i zasypialiśmy i to też uważam jest potrzebne :) taka czułość...

    Wiola25, Rubi lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąz lubi się kochać czy to przed owu, owulacja czy po owu :D Jak młody byk:D tylko mnie czasami ochoty brak, ale to przez moje kompleksy bo jestem gruba i czasami wstydze sie sama siebie :(

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj na szczescie jest zbyt zmeczony zeby myslec jeszcze o seksie...
    wiola,maz Cie chce taka jaka jestes,ale jesli Ty sama siebie nie akceptujesz to przeciez mozesz to zmienic,prawda?

    kittykate lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitty zgadzam się..to jest potrzebne..i rozładowuje napięcie....nawet jak nam się wydaje, że nie...

    olencja lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z olencją :)

    olencja lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    kitty zgadzam się..to jest potrzebne..i rozładowuje napięcie....nawet jak nam się wydaje, że nie...
    przytulanie owsze,zawsze i wszedzie i glaskanie:) to jesto to co lubie:)


    u5cvp2.png
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita:trzymam mocno kciuki! żeby z dzidziusiem było wszystko w porządku.
    Ja bym chciała częściej się przytulać niż mój mąż ;-) za to on daje z siebie wszystko w dni płodne,a potem już mu się średnio chce i mógłby żyć bez seksu ;-) wystarczają mu przytulanki,wspólne spędzanie czasu itp. Może przez to,że ma dużo pracy,nie wiem.Ale ja też mam zawsze nieco mniejszą ochotę na seks w 2 połowie cyklu

    olencja lubi tę wiadomość

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, ze mozna zmienic :) w pazdzierniku zeszlego roku zaczelam cwiczyc i bylam na diecie. Po 2 miesiacach bylo widac super efekty, schudłam chyba z 8 kg. No aleeeee pewnego wieczorka w grudniu mąż stwierdzil, że chciałby zacząc starac sie o dzidziusia :D ja byłam chetna juz od dawna, ale czekałam na to by MM do tego dorósł. Fakt! bałam sie, boje nadal czy aby sobie poradzimy jako rodzice.. nie ma co za dużo myslec, trzeba działać! :) no i od grudnia dieta i cwiczenia poszly w odstawke, bo myslalam ze zaskocze od razu i nie chcialam zaszkodzic dziecku, a zwlaszcza ze sie naczytalam o poronieniach i innych problemach.. i tak kilogramy wrociły :(

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    wiem, ze mozna zmienic :) w pazdzierniku zeszlego roku zaczelam cwiczyc i bylam na diecie. Po 2 miesiacach bylo widac super efekty, schudłam chyba z 8 kg. No aleeeee pewnego wieczorka w grudniu mąż stwierdzil, że chciałby zacząc starac sie o dzidziusia :D ja byłam chetna juz od dawna, ale czekałam na to by MM do tego dorósł. Fakt! bałam sie, boje nadal czy aby sobie poradzimy jako rodzice.. nie ma co za dużo myslec, trzeba działać! :) no i od grudnia dieta i cwiczenia poszly w odstawke, bo myslalam ze zaskocze od razu i nie chcialam zaszkodzic dziecku, a zwlaszcza ze sie naczytalam o poronieniach i innych problemach.. i tak kilogramy wrociły :(
    czyli historia podobna do mojej: ja bylam szczupla do momentu odstawienia pigul i zaczecia staran- tez balam sie ze zaszkodze dziecku,ale teraz doszlam do wniosku ze szczuple i cwiczace dziewczyny tez zachodza wciaze,a moze nawet jest im latwiej?:)

    Wiola25 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak samo, chciałam schudnąć zanim zajdę w ciążę, zrzuciłam 13 kg, ale starania trwają a kilogramy wracają... części ćwiczeń nie odstawiłąm (basen i rolki), ale nie robię nic ponad siły, wszystko z umiarem.

    Wiola25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj to by sie przytulał i miział 24h...ale niestety teraz nie moze bo jest prawie 200km ode mnie, za to jak na weekendy przyjezdza to wszystko nadrabia :) i jak to mowi....ładuje sobie baterie zeby mu starczyło na kolejny tydzien :)

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola, ja ćwiczyłam aż do ostatniej owulacji.... w poprzednim cyklu w drugiej fazie troche luzowałam ale ćwiczyłam :)
    i było wszystko ok! ruch to zdrowie! pamietaj! a i nadwaga nie wpływa dobrze na starania i donoszenie ciąży!

    Kate

    np55zzc.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa,mam to samo:( ale to chyba bledne kolo,trzeba cwiczyc i tyle


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie przepadam za cwiczeniami, to nie dla mnie...raczej staram sie uwazac na to co jem....i na szczescie moja waga jest praktycznie stała...troszke zawsze przybieram zima, ale u mnie to norma...latem wszystko spada do normalnej wagi :)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a ja nie przepadam za cwiczeniami, to nie dla mnie...raczej staram sie uwazac na to co jem....i na szczescie moja waga jest praktycznie stała...troszke zawsze przybieram zima, ale u mnie to norma...latem wszystko spada do normalnej wagi :)
    ja lubie byc szczupla ale nie od diety,tylko od cwiczen,to inny rodzaj cialka:)


    u5cvp2.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ