X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak samo jak Ita !!! śluz płodny temp, testy owu!!! nawet se progesteron i prolaktyne zrobiłam na 7dpo!
    I też miałam nastawienie typowo starającej się pary :)
    i buch!!!! udało się! a na dodatek wyniki mojego S. nie były rewelacyjne...
    dziewczyny głowy do góry!!!

    Brawurka84, Tamka lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja np.doszukuję błędu w tym,że w tym cyklu były dwa dni przytulanek pod rząd,może to było za wiele...W końcu mój mąż już 20 lat dawno nie ma ;-) A to jest do tego co napisała Ita:po prostu nie znalazł się u nas żaden silny plemnik na dzień owulacji i tyle,a może to,że wino piliśmy na wyluzowanie,i można tak wymieniać bez końca ;-) Ale przyjdzie taki dzień,że się ze wszystkim trafi :)

    kittykate, Wiola25 lubią tę wiadomość

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że najlepiej byłoby w ogóle się nie przejmować niczym i żyć sobie spokojnie jakby żadnych starań nie było i tego wam wszystkim życzę :*

    Ale jak widzicie po mnie i kittykate da się też mimo stresu :)

    kittykate, Brawurka84, Wiola25 lubią tę wiadomość

    atdck6nlmznf5qze.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie poprostu juz zalamalam tym,ze przytylam prawie 7 kg przez 4 miesiace i tym zapaleniem pecherza-nie da sie zrobic dziecka bez seksu a seks u mnie= zapalenie :(
    nie chce znow brac nic na depresje bo to odsunie mozliwosc poczecia o kolejny rok
    brawurka,ja tez pewnie przebadam meza i wtedy bede wiedziala na czym stoje,chociaz sa przypadki malzenstw ktore poprostu nie moga zajsc i kropka. taka magia mimo sprzyjajacych wiatrow:(


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita wrote:
    Pewnie, że najlepiej byłoby w ogóle się nie przejmować niczym i żyć sobie spokojnie jakby żadnych starań nie było i tego wam wszystkim życzę :*

    Ale jak widzicie po mnie i kittykate da się też mimo stresu :)
    niby da sie,ale sie kitty pewnie nie zdazyla sie postresowac skoro zaszla w 2 cyklu:D

    Daisy lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamietam jaka bylam rozczarowana jak po pierwszym cyklu staran zobaczylam 2 kreske. No tragedia, myslalam ze to ot tak i juz! Teraz niby 5 cs mi sie konczy powoli, no ale to juz bede wchodzic w 8 msc starań. Masakra z tymi cyklami. To ostatni cykl taki, ze czekalam cierpliwie na owu, ktora i tak nadeszla dosc szybko jak nigdy, albo i w ogole nadeszla bo poprzednie wykresy moje sa tragiczne. Najgorsze sa te czekania do dni plodnych, bo ja mam je dosc pozno, jak wszystkie dziewczyny z długimi cyklami :( Teraz tez, nie wiem dlaczego, OF zmienilo mi znowu date @ na 30.04, a mialam miec 22.04.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poki co mam normalne cykle jak bog przykazal 27 dni,ale moze u mnie brakuje owulacji albo peknieciapecherzyka?huk wie,dotakich diagnoz to mi jeszcze 100 lat swietlnych..........


    u5cvp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita a mogę zapytać co z Twoją betą? Bo jednego dnia masz 1502, a za dwa dni masz 1120..czy to błąd w zapisie?

  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obawiam się, że nie tzn. takie właśnie dostałam wyniki z lab.
    Lekarz stwierdził, że:
    1. to była ciąża mnoga i jeden z zarodków obumarł
    LUB
    2. niestety ciąża się nie rozwija i czekamy na poronienie

    Jutro kolejne USG :( Pęcherzyk pięknie rośnie, jest pęcherzyk żółtkowy tylko na szukanie zarodka było do tej pory za wcześnie.
    Ja modlę się żeby okazało się, że to w laboratorium jakiś błąd popełnili

    atdck6nlmznf5qze.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    niby da sie,ale sie kitty pewnie nie zdazyla sie postresowac skoro zaszla w 2 cyklu:D
    własciwie to w pierwszym :P
    bo ten poprzedni w ogóle nie wiedziałam kiedy miałam owulacje:P

    Kate

    np55zzc.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    osz kurna,to niedobrze,trzymam kciuki za pozytywne wyjasnienie sprawy:*


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    własciwie to w pierwszym :P
    bo ten poprzedni w ogóle nie wiedziałam kiedy miałam owulacje:P
    Kitty nie oslabiaj mnie:(((

    Wiola25 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita wrote:
    Obawiam się, że nie tzn. takie właśnie dostałam wyniki z lab.
    Lekarz stwierdził, że:
    1. to była ciąża mnoga i jeden z zarodków obumarł
    LUB
    2. niestety ciąża się nie rozwija i czekamy na poronienie

    Jutro kolejne USG :( Pęcherzyk pięknie rośnie, jest pęcherzyk żółtkowy tylko na szukanie zarodka było do tej pory za wcześnie.
    Ja modlę się żeby okazało się, że to w laboratorium jakiś błąd popełnili


    Życzę ogromnego powodzenia :) Właśnie wtopiłam się w Twój pamiętnik :) Jak miło się czyta, na jednym oddechu :) Fajne te wyniki nasienia poprawione, super, że się udało Wam bez pomocy doktorków :) I to że tak powiem z taką ilością! My mamy na 1ml 170mln i coś nam nie idzie, niby wszystko ok tylko to upłynnienie, bo za dużo armii :(

    Ita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita.. trzymam mocno kciuki, czekamy na jakieś informacje...

    Ita lubi tę wiadomość

  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zadam Wam takie intymne pytanie, wiem, że mogę na Was liczyć, bo i tak tu sobie wiele rzeczy szczerze mówimy. Czy w drugiej fazie kiedy staracie się o ciążę to często wpółżyjecie? czy przepełnia Was lęk o ewentualną ciążę? Czy uważacie, że orgazmy nie są szkodliwe? Ja niestety się od niedawna zablokowałam na współżycie w drugiej fazie, ale czuję, że to jest chyba chore. Jak myślicie? Podzielcie się odczuciami

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno nie szkodliwe,ja w to wierze,tym bardziej,ze u mnie orgazmu brak,wiec tym bardziej nieszkodliwe:D

    Daisy, kierzynka lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a myslicie ze warto zrobic posiew nasienia? Bo chcemy jutro powtorzyc badanie po niecalym miesiacu sobie w innym miejscu, w normalnej przychodni gdzie robia takie badania. Tam robia badanie ogolne nasienia, posiew (identyfikacja i antybiogram) i nasienie (posiew ujemny).

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    podobno nie szkodliwe,ja w to wierze,tym bardziej,ze u mnie orgazmu brak,wiec tym bardziej nieszkodliwe:D


    U mnie to samo.

    olencja lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita, ściskam mocno kciuki żeby to był jakiś błąd w labie!!!

    Kasiu, sama mam takie dylematy... ale jak na razie jesteśmy z mężem tak zapracowani i padnięci, że chwilowo problem odpada ;)

    Ita lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sie nie wstrzymywałam, dopiero teraz po transferze nie ma <3 bo maz sie boji, ze cos sie stanie...i powiedzial, ze nie bedzie <3 az do konca ciazy...

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ