X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa gdzie oponka przy twojej wadze? :o
    powinnas być chudzinka, jak ja patrze na moje zdjecia z wagą ok 60kg (jeszcze rpzed erą jakichkolwiek cycków i tyłka :p ) to same kosci i mięśnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 14:34

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja nie mowie ile ja mam :/ 173 i gruuubo ponad 80 kg :/

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny boli mnie brzuch jak na okres :D oby to był dobry zwiastun :D

    Ewa99, Daisy lubią tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku, no dobrze, to ujawnię się i ja - 170 cm, 59 kg
    cycki mogłyby być trochę większe, reszty się nie czepiam, a moim chyba jedynym kompleksem są rozstępy, które mam od zawsze bo urosłam za szybko i kręgosłup i skóra nie nadążyły, ale cóż, gwiazdą holiłódu nie jestem żeby za miliony je usuwać, a mąż na szczęście nie narzeka ;)

    kittykate, Wiola25, kaarolaa, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faceci z reguły nie wiedzą co to jest. mój kiedyś próbował podstępem się dowiedzieć o co tyle szumu, a że sam ma takie lekkie na udzie to mu pokazałam. stwierdził, ze on tam nic nie widzi :p

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pięknie! :) nikt nie jest idealny! ważne że podobamy się same sobie i swoim mężczyznom idbamy o siebie jak lubimy :)
    Tego się trzymamy!!!!

    kaarolaa, Daisy, Ewa99, Tamka lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amen.
    :D :D :D

    kittykate lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    kaarolaa gdzie oponka przy twojej wadze? :o
    powinnas być chudzinka, jak ja patrze na moje zdjecia z wagą ok 60kg (jeszcze rpzed erą jakichkolwiek cycków i tyłka :p ) to same kosci i mięśnie...
    ciezko w to uwierzyc, ale jest ta oponka na brzuchu :) najlepiej ja widac jak siedze, ale co tam, mi tak bardzo nie przeszkadza :) piers mam rozmiar C, tyłek tez spory, ale w 38 spokojnie sie zmieszcze....

    kittykate lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    Dziewczyny boli mnie brzuch jak na okres :D oby to był dobry zwiastun :D


    No oby, oby! Chyba, że to ból owulacyjny! Ale to też dobrze, znaczy, że coś się dzieje! :)

    A mnie nic nie boli i ubolewam :( Dziś niby 5dpo. Ale tempka wariacka, pewnie przez tą lutkę. Ciekawa jestem o ile st podnosi lutka tempkę, czy są to duże ilości, nigdzie nie znalazłam nic na ten temat.

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amen :D

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tego C to zazdroszczę... w ce to moje by się zgubiły :( mam nadzieję, ze ciąża coś na nie pomoże :D

    kaarolaa, kittykate, Wiola25 lubią tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    No oby, oby! Chyba, że to ból owulacyjny! Ale to też dobrze, znaczy, że coś się dzieje! :)

    A mnie nic nie boli i ubolewam :( Dziś niby 5dpo. Ale tempka wariacka, pewnie przez tą lutkę. Ciekawa jestem o ile st podnosi lutka tempkę, czy są to duże ilości, nigdzie nie znalazłam nic na ten temat.
    Daisy pamietaj że u mnie też nic specjalnego się nie działo! Bólu długo nie było!!! dopiero 10dpo miałam masakrę że byłam pewna że to idzie @ a to było zagnieżdżenie :)
    także tego :) czekam na Cię i na Was dziewczyny!!! :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też wogóle nie widzi jakiś mankamentów, faceci ogólnie nie widzą takich rzeczy, dla nich jest ważne , że jestesmy przy nich, wspieramy, głaskamy, przytulamy i jestesmy kobiece :)

    kaarolaa, Tamka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    tego C to zazdroszczę... w ce to moje by się zgubiły :( mam nadzieję, ze ciąża coś na nie pomoże :D
    zobaczymy jak bedzie w ciazy, albo po, juz mowiłam siostra zgubiła wszystko po ciazy...miała miedzy D/E a teraz ma B...

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    zobaczymy jak bedzie w ciazy, albo po, juz mowiłam siostra zgubiła wszystko po ciazy...miała miedzy D/E a teraz ma B...
    Liczę na to!!!! :D

    Ewa99, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra też zgobiła tyle, że z B zrobiło się A:( i nie była zadowolona. Ale wogóle po urodzeniu jak się stosuje specjalną dietkę to mozna trochę zrzucić.

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    najgorzej że tym osobom się tak łatwo doradza i mądruje...oni wszyscy wiedzą co jest źle, co trzeba zrobić żeby było dobrze...ja dla odmiany nie życzę nikomu przechodzić przez pobyt w szpitalu i utratę największego skarbu...a potem tylu starań jak np. Karolaa...naprawdę trzeba być silnym i zdeterminowanym żeby radzić sobie ze stresem i kolejnym miesiącem w obawach i niewiadomej co będzie...

    kto tego nie przeżył i przyszło mu od tak mieć dzieci ten nas nigdy nie zrozumie...a takim co się mądrują należy zwracać uwagę że gówno wiedzą i nie mają pojęcia co to znaczy wyczekiwać na 2 kreski

    A ja wam powiem ze właśnie przezyłam w pracy wizyte "koleżanki" która jest w ciąży. (zaszła w ciążę 2 miesiace pozniej niz ja). Weszła do mnie do pokoju, były tam jeszcze dwie dziewczyny no i sie zaczęło... opowiadanie gadanie ze szczegółami wręcz. No żesz Qrwa
    Jest we mnie tyle złości i żalu, wszystkie doskonale wiedza co mi sie przytrafiło ale zadna nie pomyslała ze tym swoim gadaniem o ciąży i dzieciach sprawiaja mi ogromny ból. Bo ja teraz powinnam byc w 30tc a nie jestem....
    Po dzisiejszej akcji życze każdej bezmyslnej kobiecie tego co mi sie przytrafiło. Tak by to ja nauczyło zwracac uwage co i przy kim mówi, zeby wiedziała jaki to sprawia ból :(

    Nie chce Was dziewczyny urazić ale po prostu nienawidze tej niesprawiedliwości która jest na Świecie, nienawidze tego ze jednym sie udaje a inne musza długo czekac na swoje dzieci a potem je traca!!!
    Mam ochote krzyczeć z całych sił....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 14:57

    p19uskjohisr6juh.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia, przytulam Cię mocno

    Welonisia lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia :( jesteśmy z Toba.. :*

    Welonisia lubi tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia79 wrote:
    Moja siostra też zgobiła tyle, że z B zrobiło się A:( i nie była zadowolona. Ale wogóle po urodzeniu jak się stosuje specjalną dietkę to mozna trochę zrzucić.
    ona to w ogole miała tragedie bo mały dostał takiej alergii na jedzenie, ze jego twarz wyglalała jak oparzona i przez to siostra bała sie cokolwiek jesc...dostała scisle rygorystyczna diete, a jak sie do niej przyzwyczaiła to nie mogla pozniej wiecej zjesc i tak teraz ma moja wage

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ