X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    za to ja mam mega apetyt...nawet obiad w szpitalu mi smakował :)
    pierwsze danie to była jakas zupa w ktorej pływały ziemniaki i tarta marchew, a na drugie gulasz z drobiowych zoładkow, ziemniaki i lekko kwasna, zasmazana, czerwona kapusta...byłam tak głodna, ze zjadłam wszystko...teraz meczy mnie zgaga :)

    Ja to chyba lepiej, żebym miała jednak mniejszy apetyt, bo mam dużo za dużo kg.. :( w ciąży to do stówy dobije jak nic :/

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    Ja to chyba lepiej, żebym miała jednak mniejszy apetyt, bo mam dużo za dużo kg.. :( w ciąży to do stówy dobije jak nic :/
    ja tez bym nie chciała za duzo przybrac...teraz mam idealna wage ale co bedzie za 8 miesiecy? pozniej bedzie ciezko zgubic te nadprogramowe kluchy...

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nawet nic nie mówcie o tyciu. Ja jak się dowiedziałam o ciąży, to nie miałam w ogóle apetytu, jadłam, bo jadłam i w sumie cieszyło mnie to. A od kilku dni ciągle czuję ssanie w żołądku i zaczynam się martwić, że moje tak ciężko zrzucone kg bardzo szybko wrócą i to z nawiązką :/

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jednak nadzieje, ze tak zle to nie bedzie... :) moze uda nam sie duzo nie przybrac, tyle co waga dzidzi + te wszystkie wody i łozysko...

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chciałabym...
    ale znów mnie ssie :/ Chyba jest jeszcze jakiś jogurt w lodówce :P Korzystam ze wszystkiego, póki jeszcze mogę i mnie nie odrzuca, bo potem to nie wiadomo, co mi będzie wchodziło ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korzystaj, ja schudłam i nadal nie wróciłam do wagi sprzed ciąży. Już mnie mniej mdli, ale miałam szalone 2 tyg z wymiotami po 6-7 razy dziennie i nie jedzeniem oraz nie piciem. Wylądowałam pod kroplówkami. Teraz nadal apetyt bardzo słaby.
    Czekam na owoce sezonowe, ale to jeszcze trochę....

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz słysze, ze kolacje podaja ciekawe co bedzie dzisiaj?

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja juz słysze, ze kolacje podaja ciekawe co bedzie dzisiaj?
    Karola i co dobrego dawali? Bo ja głodna jestem :P
    Chyba muszę zadzwonić do A. niech mi coś pysznego z tej swojej restauracji przywiezie :P

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra ta kolacja...2 kromki chleba, kostka masła i łyzka białego sera...jeszcze 3 razy zgłodnieje zanim zasne

    sara_nar, Qrczak lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, dobrze, że jesteś na obserwacji :)
    Co do jedzenia szpitalnego, dwa lata temu jak leżałam, to dla mnie te porcje szpitalne były za duże. Ale wtedy cierpiałam na mega brak apetytu w miesiąc czasu prawie 8kg schudłam. A przy 171 ważyłam 62 kg przed ślubem a miesiąc po już 54.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja waze obecnie 60 kg i mam 170 wiec jest ok, ale boje sie ze jak bede tak jadła to szybko przybiore...

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koietki nie bójcie się kilogramów po porodzie szybko zrzucicie, wiadomo nie można jeść za dwóch ale ciąża to ciąża na co masz ochotę to jedz ;-)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 171 i 53 ale jak na razie zamiast tyc chudne...

    nxbhnwz.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży przytyłam 30kg :/ ale 6 miesiący po porodzie waga była już taka jak przed ciążą ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Koietki nie bójcie się kilogramów po porodzie szybko zrzucicie, wiadomo nie można jeść za dwóch ale ciąża to ciąża na co masz ochotę to jedz ;-)
    nie zawsze te kg chca odejsc...mam kuzynke, ktora wazyła w 9 miesiacu prawie 100kg i jest juz 6 lat po porodzie i schudła moze 20 kg...a byla jak ja...wiem, ze to tylko jeden przykład ale boje sie, ze mi tez tak zostanie...a całe zycie byłam szczupła...wiec bede uwazała co jem zwłaszcza pozniej, bo teraz to dopiero poczatek i moge sobie pozwolic na wszystko :)

    justta lubi tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to dużo też zależy od predyspozycji, czy masz do tycia czy nie. Jedne szybciej gubią, inne wolniej, ale najważniejszy jest zdrowy rozsądek ;-)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze mi sie uda i przytyje gora 10 kg... :) ale co ma byc to bedzie :) wszystko dla zdrowia dzidzi niech jej bedzie dobrze :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wciągnęłam godzinę temu kebaba :P Wiem, niezdrowe :/ Ale głodna byłam, a teściowa na obiad serwowała wczorajsze placki z jabłkami :/ Dla mnie to nie obiad, co najwyżej podwieczorek ;)
    Muszę zacząć znów wymyślać jakieś zdrowe dania, bo zdaje się że na teściową nie mam co liczyć. Jeszcze pare lat temu potrafiła coś sama zrobić, a teraz pierogi kupne, sos z torebki, nawet surówki sklepowe :/ Masakra, sama chemia!

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja uciekam spac, meczy mnie dzisiaj zgaga albo wieczny głod, albo zaczynajace sie mdłosci...poza tym jestem zmeczona a znow szykuje mi sie pobudka przed 6...dobranoc :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też już coś spanie łapie, ale ten mój paskudnik nie da mi pewnie spać, póki nie obejrzymy jakiegoś filmu.
    Dobranoc Karolcia. Kolorowych snów :D <3

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
‹‹ 174 175 176 177 178
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ