Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    i tak najwiecej staraczek jest z południa i centrum kraju....a ja jedna, biedna połnoc reprezentuje :)

    A nie, Gdańsk się kłania.
    I życzy miłego dnia :)

    nick nieaktualny, Iwka, Welonisia lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    Wrocław, Warszawa, Toruń, Ełk, Świętochłowice....

    Widze że mamy niezły rozstrzał :D
    Z Torunia do
    Ełku mam - 322 km
    Gdańska mam - 169 km
    Wrocławia mam - 292 km
    Warszamy - 211 km
    Świętochłowice - 382 km

    Więc jak dla mnie Gdańsk najbliżej - gdyby ktoś pytał - tak nudzę się dzisiaj w pracy :P

    Qrczak, Tamka, nick nieaktualny, Katha81 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Gdynia ;-)

    Elfik, nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    I Gdynia ;-)

    Już Cię lubię. Urodziłam sie i wychowałam w Gdyni :)
    i nadal kocham to miasto najmocniej... :)

    nick nieaktualny, livia30, Iwka lubią tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no proszę, zaraz nas Północ kraju przegoni!

    halo halo, Południe - jest tu ktoś???? ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o super, robi sie rownowaga :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Z Torunia do
    Ełku mam - 322 km
    Gdańska mam - 169 km
    Wrocławia mam - 292 km
    Warszamy - 211 km
    Świętochłowice - 382 km

    Więc jak dla mnie Gdańsk najbliżej - gdyby ktoś pytał - tak nudzę się dzisiaj w pracy :P
    mezu niedługo w Toruniu bedzie i jesli ze mna bedzie wszystko cacy i z dzidzia oczywiscie to na niektore weekendy bede jezdziła do niego :) Torun piekne miasto, ostatnio tam byłam na wycieczce w gimnazjum :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warszawa się kłania ale obecnie mieszkam w Anglii w małym miasteczku które nazywa się Scarborough.

    Iwka, Welonisia lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój T jest z Elbląga :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Warszawa się kłania ale obecnie mieszkam w Anglii w małym miasteczku które nazywa się Scarborough.
    1 872 km od Torunia Wygrałaś!!!

    Tamka, nick nieaktualny, Welonisia, Qrczak, Katha81 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka do mnie masz najdalej. :P licząc tylko Polske

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 12:56

    Iwka lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    1 872 km od Torunia Wygrałaś!!!
    nawet nie wiedziałam ze to aż tyle kilometrów hehe :-) ale 21 kwietnia będę w Warszawie to będzie bliżej do Torunia :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nietetu dziś kiepska pogoda jest mglisto i chłodno jak to nad morzem. Juz się nie mogę doczekać polski i tej pięknej wiosny :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    mezu niedługo w Toruniu bedzie i jesli ze mna bedzie wszystko cacy i z dzidzia oczywiscie to na niektore weekendy bede jezdziła do niego :) Torun piekne miasto, ostatnio tam byłam na wycieczce w gimnazjum :)
    To daj znać jak będziesz :) Zapraszam na pyszne lody pistacjowe u Lenkiewicza pycha :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ładnie słonecznie choć wiaterek troszkę wieje. Właśnie czekam na autobus do pracy. Ehh gdzie tam 22:15...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    To daj znać jak będziesz :) Zapraszam na pyszne lody pistacjowe u Lenkiewicza pycha :)
    pewnie, akurat to bedzie fajna, ciepła pora :) az grzech nie skorzystac z zaproszenia :)

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malufka wrote:
    Iwka do mnie masz najdalej. :P licząc tylko Polske
    To fakt a Ty do Ełku prawie 600 km ale kochana we wrześniu będę na chwile w Krkowie bo jedziemy na dwa tygodnie do Bańska Niżna aaaa też daleko 173 km do Ciebie :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spod Warszawy ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Z Torunia do
    Ełku mam - 322 km
    Gdańska mam - 169 km
    Wrocławia mam - 292 km
    Warszamy - 211 km
    Świętochłowice - 382 km

    Więc jak dla mnie Gdańsk najbliżej - gdyby ktoś pytał - tak nudzę się dzisiaj w pracy :P


    Iwka jestes tak jakby po srodku Polski :D haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 13:10

    Iwka lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malufka wrote:
    U mnie ładnie słonecznie choć wiaterek troszkę wieje. Właśnie czekam na autobus do pracy. Ehh gdzie tam 22:15...
    uuuu współczuje a Iwka dzisiaj dostanie @ i idzie tradycyjnie na balety uczcić @ ;P

    Welonisia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ