X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa nie jesteś sama, oj nie nie nie, nie jesteś sama, oj nieeeee ... śpiewający humor mam
    look : http://mapa.edu.pl/dojazd.htm?z=Olecko&do=E%C5%82k
    W warszawie troszkę mieszkałam, ale poznałam M. i wróciłam na stare śmieci.Ale lubię tam wracać i niebawem się wybieram do stolicy :)
    Cyferki na ovu to dni fazy lutealnej :) jak nie nalicza, to być może za mało danych macie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 14:08

    kaarolaa, Welonisia, Iwka lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no prosze Olecko :) to bliziutko :) ja własciwie jestem z małej wiseczki spod Ostródy, ale do Ełku trafiłam za mezem, a maz za pracą :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    No dobra ale kiedy OF zaczyna je naliczac bo u mnie juz 6dpo i nie nalicza :/

    z tego co kojarze ovuf nalicza dni po owulacji jeśli owulacja była zanzaczona grubą nieprzerywaną kreską. ja dziewczyny wypadam niestety w kwietnia, byłam na monitoringu i coś bidne te moje pęcherzyki niestety... od przyszłego cyklu nowe leki wprowadzam. Gratuluje wszystkim mamusiom! zdrowej i nudnej ciąży :):)

    Welonisia, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    z tego co kojarze ovuf nalicza dni po owulacji jeśli owulacja była zanzaczona grubą nieprzerywaną kreską. ja dziewczyny wypadam niestety w kwietnia, byłam na monitoringu i coś bidne te moje pęcherzyki niestety... od przyszłego cyklu nowe leki wprowadzam. Gratuluje wszystkim mamusiom! zdrowej i nudnej ciąży :):)
    narazie nikogo nie wypisujemy, juz były tutaj przypadki, ze po monitoringu nie było owulki a kobietki w ciaze zachodziły :) poki nie bedzie @ nie wykreslimy :)

    Welonisia, Iwka, isabelle lubią tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    narazie nikogo nie wypisujemy, juz były tutaj przypadki, ze po monitoringu nie było owulki a kobietki w ciaze zachodziły :) poki nie bedzie @ nie wykreslimy :)
    Lubie to! :)

    Miśkaa, kaarolaa, Ita, Iwka lubią tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    narazie nikogo nie wypisujemy, juz były tutaj przypadki, ze po monitoringu nie było owulki a kobietki w ciaze zachodziły :) poki nie bedzie @ nie wykreslimy :)

    dzięki :* ja mam nadzieje, że może coś urośnie jeszcze :p we środe miał 10 mm tylko, ale kto wie :D

    sara_nar, Iwka lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Ełku mam rodzinę, brat jest lekarzem w szpitalu wojskowym :) i kilkoro znajomych.
    Ostatnio nawet wracając z Warszawy z lotniska poznałam 3 sympatycznych Panów z Ełku właśnie :) uwielbiam wypady do Ełku tym bardziej latem, bo jest naprawdę pięknie. A do Suwałk przyjeżdżasz ?

    Iwka lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z Białegostoku :) i wiem coś na temat pracy męża, nigdy nie zjawia się wcześniej niż po zmroku czytaj 20-21 uroki swojej działalności i wykończeniówki :)

    kaarolaa, Welonisia, sara_nar, Iwka lubią tę wiadomość



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    W Ełku mam rodzinę, brat jest lekarzem w szpitalu wojskowym :) i kilkoro znajomych.
    Ostatnio nawet wracając z Warszawy z lotniska poznałam 3 sympatycznych Panów z Ełku właśnie :) uwielbiam wypady do Ełku tym bardziej latem, bo jest naprawdę pięknie. A do Suwałk przyjeżdżasz ?
    jest pieknie, ciesze sie za trafiłam własnie tutaj :) do Suwałk jezdze ale tylko do Plazy... a w jaki dzien tygodnia wracałas z lotniska? moze głupie pytanie ale moj maz wraca w piatki z Poznania i zabieraja czasami ludzi z Warszawy jak maja wolne miejsca...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah wrote:
    A ja z Białegostoku :) i wiem coś na temat pracy męża, nigdy nie zjawia się wcześniej niż po zmroku czytaj 20-21 uroki swojej działalności i wykończeniówki :)
    ja do Białego do kliniki jezdze, jutro wizyta, jade zabrac mojego Kropka do domu :) pozniej za 2 tyg test z krwi...mam nadzieje ze Kropek bedzie silny i zostanie juz z nami :)

    sara_nar, Welonisia, Monifah, Tamka, Iwka lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W białymstoku też często bywam, bilet 14zł w jedną stronę, kuzynka tam mieszka , a ja tam mam diabetologa swego :)
    Z lotniska wracałam 19go marca busem z żak express. Z mężem mieszkamy w S-kach i pracujem, a jak mamy wolne, to często u teściów i szwagierki w Olecku jesteśmy ;)

    kaarolaa, Monifah, Iwka lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to byłego miałam az zza Suwałk, kawał drogi do niego miałam z Ostródy i kolezanka moja z tamtad pochodzi....dokładnie gmina Jeleniewo...tez ładne okolice, az chetnie bym sie tam wybrała :)

    sara_nar, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja do Białego do kliniki jezdze, jutro wizyta, jade zabrac mojego Kropka do domu :) pozniej za 2 tyg test z krwi...mam nadzieje ze Kropek bedzie silny i zostanie juz z nami :)

    musi być silny! :)

    kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam :) na zakupy do Plazy i kawkę. Fajnie by było spotkać się i porozmawiać w realu ;)
    kaarolaa czyli jutro divers2300.gif kciukamy. Będzie dobrze ;) innej opcji nie ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 15:01

    kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Zapraszam :) na zakupy do Plazy i kawkę. Fajnie by było spotkać się i porozmawiać w realu ;)
    jak bede miała okazje to napewno skorzystam :) ale za kawke dziekuje, nie przepadam za nia :)
    w sumie teraz to czesciej jestesmy w Alfie w Białym :) jak zaliczamy klinike to pozniej ewentualnie przelot po sklepach i jakis obiad :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • Maleczka Przyjaciółka
    Postów: 62 69

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka dziękuje za kocurka:)


    A uroczystej zmiany barw dokonam w sobotę po 14 tej, jeszcze jakąś przyjemność zostawie sobie na weekend;)

    kaarolaa, Ita, Iwka lubią tę wiadomość

    f2w3rjjg8hesuicn.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    No dobra ale kiedy OF zaczyna je naliczac bo u mnie juz 6dpo i nie nalicza :/
    nie nalicza bo nie masz wykupionego abonamentu pewnie;)


    powodzenia staraczki:)

    Iwka, polkosia lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    nie nalicza bo nie masz wykupionego abonamentu pewnie;)


    powodzenia staraczki:)
    No i teraz wszystko jasne :D

    Iwka lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    super :) a hotel jakis taki przyjemny własnie blisko szkoły moze polecisz, lub ewentualnie jakis nocleg...
    Tu nocowali moi ślubni goście http://www.hotelikwcentrum.pl/

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wyglada całkiem fajnie :) na noc wystarczy :) dzieki

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ