Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Ja spod Warszawy ;)
    a skad dokładnie, spod której strony Wawy??? ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    pewnie, akurat to bedzie fajna, ciepła pora :) az grzech nie skorzystac z zaproszenia :)
    Mój w Trn w wojsku pracuje ale jako cywil, A wiesz gdzie Twój będzie stacjonował może akurat w tej samej jednostce?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    Iwka jestes tak jakby po srodku Polski :D haha
    Tak w samym sercu flircik.gif

    Welonisia, nick nieaktualny, Tamka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Mój w Trn w wojsku pracuje ale jako cywil, A wiesz gdzie Twój będzie stacjonował może akurat w tej samej jednostce?
    nie wiem, ale jak sie dowiem to dam Ci znac :)
    ale mysle, ze to ta bedzie...bo to szkoła jakas jest
    http://www.spwltorun.wp.mil.pl/pl/2.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka pociesza mnie to, że jutro mam wolne. Ale za to w niedzielę na 8-16. Takie uroki pracy w Tesco...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przed chwila pokłóciłam sie z moim M przez telefon :/ Bo dzwoni i mowi mi ze jutro na 2h do pracy pewnie pojedzie a ja wiem ze jak on mowi ze na dwie godzinki tzn ze na pół dnia alebo do 22 fuck jak mnie to wkurza!!!! Zawsze w weekend musi gdzies jechac jak ja mam wolne 0zlosc.gif

    polkosia lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj juz w drodze :) wieczorkiem bedzie, a pozniej jeszcze jak zdazymy to na pizze skoczymy na miasto... :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    A ja przed chwila pokłóciłam sie z moim M przez telefon :/ Bo dzwoni i mowi mi ze jutro na 2h do pracy pewnie pojedzie a ja wiem ze jak on mowi ze na dwie godzinki tzn ze na pół dnia alebo do 22 fuck jak mnie to wkurza!!!! Zawsze w weekend musi gdzies jechac jak ja mam wolne 0zlosc.gif
    Mój jak do mnie dzwoni i mówi, że dziś wróci wcześniej z pracy i że za godzinkę będzie, to tak minimum ze 2 muszę do tego dołożyć :P Pracoholik jeden ;) Ale już przywykłam. Chociaż wkurza mnie czasem to, że mimo, że tyle w robocie siedzi, to jeszcze pracę do domu zabiera :/

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój ma własna działalnosc wiec świątek, piatek praca....
    Tez dostaje telefo "za 15 bede w domu" po czym mijaja 3 godziny a jego nadal nie ma :/ a jak ja siedze w pracy to on siedzi w domu aaaaaaaaaaa jestem zła!!!!

    p19uskjohisr6juh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrze do Was wieczorem. :) cóż praca czeka...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie irytuje u mojego małżowina słowo "zaraz", noż kurde, zawsze mam ochotę mu słownik pokazać żeby przyswoił pojęcie tego słowa!! grrr

    Welonisia, Iwka, Qrczak, Katha81 lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    mnie irytuje u mojego małżowina słowo "zaraz", noż kurde, zawsze mam ochotę mu słownik pokazać żeby przyswoił pojęcie tego słowa!! grrr
    hahahahah u mnie jest "jutro"!

    pytam sie: "kochanie kiedy to zrobisz?"
    słysze: "jutro"
    przychodzi jutro i pytam: "Kochanie kiedy to zrobisz"
    słysze: "jutro"

    kocham to słowo zwłaszcza gdy "jutro" trwa 3 miesiace :D :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 13:33

    Tamka, nick nieaktualny, Iwka lubią tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliaa wrote:

    Dziewczyny jak sie robi żeby na wykresie po owulacji były cyferki który to juz dzień ??

    Ooo i znalazłam:
    "W OvuFriend po wykryciu owulacji każdego dnia na wykresie zaczynają naliczać się tzw. DPO (Dni Po Owulacji), suma tych dni to właśnie długość Twojej fazy lutealnej. Prawidłowa długość fazy lutealnej waha się od 10 do 16 dni, przeciętnie jest to 14 dni"

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    nie wiem, ale jak sie dowiem to dam Ci znac :)
    ale mysle, ze to ta bedzie...bo to szkoła jakas jest
    http://www.spwltorun.wp.mil.pl/pl/2.html
    W samym centrum :) dwie minuty do lodów :) Ja mieszkam po drugiej stronie Wisły i m jednostka też tu jest, w Toruniu wszędzie jest blisko <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malufka wrote:
    Iwka pociesza mnie to, że jutro mam wolne. Ale za to w niedzielę na 8-16. Takie uroki pracy w Tesco...
    Do Tesco nie chodzę :P ale tylko z tego względu że mi nie po drodze :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Ooo i znalazłam:
    "W OvuFriend po wykryciu owulacji każdego dnia na wykresie zaczynają naliczać się tzw. DPO (Dni Po Owulacji), suma tych dni to właśnie długość Twojej fazy lutealnej. Prawidłowa długość fazy lutealnej waha się od 10 do 16 dni, przeciętnie jest to 14 dni"
    No dobra ale kiedy OF zaczyna je naliczac bo u mnie juz 6dpo i nie nalicza :/

    p19uskjohisr6juh.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z małej miesciny niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego, od kilku lat jednak zamieszkuje w Holandi.

    Welonisia lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    W samym centrum :) dwie minuty do lodów :) Ja mieszkam po drugiej stronie Wisły i m jednostka też tu jest, w Toruniu wszędzie jest blisko <3
    super :) a hotel jakis taki przyjemny własnie blisko szkoły moze polecisz, lub ewentualnie jakis nocleg...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    No dobra ale kiedy OF zaczyna je naliczac bo u mnie juz 6dpo i nie nalicza :/
    Nie mam pojęcia tomoj drugi cykl starań, a w poprzednim nawet owulacji mi nie wyznaczył ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Vaniliaa Ekspertka
    Postów: 243 265

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    No dobra ale kiedy OF zaczyna je naliczac bo u mnie juz 6dpo i nie nalicza :/

    dokładnie mam ten sam problem :P może u mnie to rzeczywiście przez brak danych

    Welonisia, Iwka lubią tę wiadomość

    Czy te­go chce­my czy nie, zaw­sze na coś czekamy.
    P9zxp2.pngkFL2p2.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ