X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak samo z pasztecikami i możecie mi nie wierzyc, ale jadłam pasztet dzień w dzień z ogóreczkiem albo z żurawinką ze słoika przez miesiąc, tzn codziennie musiałam zjesc choc jedną kromkę hehe, a teraz patrzec na niego nie mogę choc już ponad rok minął :P

    Tamka, polkosia lubią tę wiadomość



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze jest to czekanie, a tak sie dłuzy...nigdy czas mi tak wolno nie leciał jak teraz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam mocno kciuki i wpadam czasem zobaczyc jak wasze serduszka wygladaja...
    Ja wynoszę się na maj, bo wczoraj wreszcie dostałam po 47dc upragnioną @ i jutro mam wizytę u gina, bo zaraz jak dostanę @ miałam się zgłosić bo do tego czasu miały być już wyniki moich badan hormonalnych...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja mam teraz akcje na zielona fasolke szparagowa, 3 razy w tyg gotuje...zaraz mi sie przeje, ale narazie jem :)

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skąd Ty masz teraz Karola fasolkę zieloną? o tej porze roku?!

    Roxa, trzymam kciuki za badania

    polkosia lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    skąd Ty masz teraz Karola fasolkę zieloną? o tej porze roku?!

    Roxa, trzymam kciuki za badania
    o tej porze to tylko mrozona...

    polkosia lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak, zapomniałam o mrożonkach ;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy myślicie, że w drugiej fazie cyklu gdy staramy się o ciążę można wykonywać ćwiczenia? Ja bardzo lubię fitness, ale nie wiem czy takie ćwiczenia czegoś tam nie zaburzają?

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdania są chyba podzielone...niektórzy mówią, że jak zarodek ma być silny, to będzie, a jeśli ćwiczenia miałyby go "wykurzyć" to był za słaby i i tak by nie przetrwał...ja osobiście bym nie ćwiczyła, ale to dlatego, że jestem po przejściach i jestem przewrażliwiona...

    polkosia lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo ograniczam wysiłek w 2 połowie cyklu, ale to dlatego, że też raz już poroniłam i trochę się boję. Głównie chodzi o dźwiganie, ale i tak 2x w tygodniu chodzę na siłownię i robię lekkie ćwiczenia (bez skoków czy innych takich) :) Nie można popadać w paranoję. Kiedyś utarło się, że podczas okresu nie można się wysilać, a teraz nawet zalecają ćwiczenia, więc wiecie jak to jest... ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 12:23

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BTW, kiedyś jakaś forumowiczka pisała, że jakby tak się ograniczał co miesiąc pół cyklu ze wszystkim, to pół życia, by nam przeszło między palcami, bo starać się można długo i długo... Dlatego uważam, że to w 100% racja ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja niestety przewrażliwiona jestem w tej drugiej połowie cyklu, nawet się zastanawiam nad serduszkowaniem - czy to kropkowi nie zaszkodzi... kuku na muniu :/

    Rubi lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    skąd Ty masz teraz Karola fasolkę zieloną? o tej porze roku?!

    Roxa, trzymam kciuki za badania
    :*:*:*

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    no ja niestety przewrażliwiona jestem w tej drugiej połowie cyklu, nawet się zastanawiam nad serduszkowaniem - czy to kropkowi nie zaszkodzi... kuku na muniu :/

    My też odpuściliśmy w tym cyklu seks w drugiej połowie, ale to dlatego, że to pierwszy taki poważny cykl z lekami etc. W poprzednich nic takiego nie było.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moj powiedzial, ze jak uda to przed 9 miesiecy nie bedzie <3 na nic moje racje, ze jak lekarz pozwoli to mozna, a on sie uparł, ze mnie nie ruszy..

    polkosia lubi tę wiadomość

  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a moj powiedzial, ze jak uda to przed 9 miesiecy nie bedzie <3 na nic moje racje, ze jak lekarz pozwoli to mozna, a on sie uparł, ze mnie nie ruszy..

    To jest dowód na to jak bardzo kocha Ciebie i jak bardzo pragnie dziecka :) Te aspekty przedkłada ponad przyjemności :) super facet!

    Tamka, kaarolaa lubią tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    To jest dowód na to jak bardzo kocha Ciebie i jak bardzo pragnie dziecka :) Te aspekty przedkłada ponad przyjemności :) super facet!
    on tez sie boji, juz 2 razy stracilismy ciaze i teraz bede miała zakaz robienia czegokolwiek, wiec i moj powiedzial, ze na <3 tez nie mam co liczyc...kochany, tylko jak on tyle wytrzyma? 3 dni sie nie kochamy a jego juz nosi :) narazie dzielnie wytrzymał 3 tyg :)

  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    on tez sie boji, juz 2 razy stracilismy ciaze i teraz bede miała zakaz robienia czegokolwiek, wiec i moj powiedzial, ze na <3 tez nie mam co liczyc...kochany, tylko jak on tyle wytrzyma? 3 dni sie nie kochamy a jego juz nosi :) narazie dzielnie wytrzymał 3 tyg :)

    No wiesz istnieje kilka alternatywnych wyjść :p napewno sobie poradzi ;)

    polkosia, kaarolaa, Tamka lubią tę wiadomość

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciółka też miała komplikacje na początku ciąży i mieli zakaz, ale już od 6 m-ca mogli, a jej facet nie tknął jej chociaż ona miała chęć... Mówił, że to obrzydliwe pukać penisem dziecko w głowę! :D Czubek, hahahaha :D Pierwszy seks zaliczyli dopiero po 3 miesiącach od porodu...

    kaarolaa, Ewa99, Wiola25 lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałyście o znakach z Ikei, a ja dostalam od H&M o promocji na dziecięce ubranka :D

    polkosia, kaarolaa, Tamka, Wiola25, isabelle, Qrczak lubią tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ