X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia79 wrote:
    Dziewczyny jestem w 6 dniu po owulacji i boli mnie podbrzusze. Zazwyczaj mnie boli tak 4 dni przed miesiączką i przestaje i miesiączka przychodzi, a teraz zaczęło od wczoraj. Zastanawiam się co to jest? Czy może jakieś problemy z zagnieżdżaniem zarodka? Już sama nie wiem.
    ja nie pomoge bo nigdy nie mam boli przed @, teraz w tym cyklu cos odczuwam, ale nie wiem czy to jest objaw bo jestem na lekach i ten cykl jest cały sztuczny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dodałam jeszcze Magdalene zeby było tak ładniej z tym <3 :)

    Qrczak, polkosia lubią tę wiadomość

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze 9 dni, Kaarolaa myślę, że jeszcze warto poczekac :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość



  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja nie pomoge bo nigdy nie mam boli przed @, teraz w tym cyklu cos odczuwam, ale nie wiem czy to jest objaw bo jestem na lekach i ten cykl jest cały sztuczny...
    Ja też się nie wypowiem, bo u mnie cykle powariowały odkąd zaczęliśmy starania. Zwykle zaraz po owulce zaczynały mi się bóle piersi, a w poprzednim cyklu wcale nie bolały. Brzuch też najbardziej boli dopiero jak się krwawienie rozkręci. W tym cyklu to już totalnie zagmatwane u mnie wszystko :/

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    annusiak88 z innego wątku dziś robiła test i ma dwie krechy! ;) Można dopisać do listy, będzie więcej <3

    Annusiak88 jeszcze! ;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiadomo co z Tygryskiem?

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Ja też się nie wypowiem, bo u mnie cykle powariowały odkąd zaczęliśmy starania. Zwykle zaraz po owulce zaczynały mi się bóle piersi, a w poprzednim cyklu wcale nie bolały. Brzuch też najbardziej boli dopiero jak się krwawienie rozkręci. W tym cyklu to już totalnie zagmatwane u mnie wszystko :/
    to mnie piersi zawsze przed @ bola, nawet 10 dni przed zaczynałą, ale ten cykl jak juz mowiłam jest sztuczny i piersi bola i sa bardzo duze od zastrzyku na pekniecie pecherzykow, czyli juz 2 tyg....brzuch nawet podczas krwawienia nie boli, czasem zdarzy sie wyjatek, ale trwa poł godziny i przechodzi...he he jestem jakas dziwna teraz...a kiedys z bolu po scianach chodziłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    A wiadomo co z Tygryskiem?
    nie, nie daje znac, na innych watkach tez jej nie widac...

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a ja się tak w poprzednim cyklu cieszyłam, że w końcu przed @ mnie piersi nie bolą, bo zwykle były ciężkie i bardzo wrażliwe na ok 9 dni przed @. Więc jak raz nie bolały, to taki komfort, że szok. No to za to w tym cyklu znów zaczęły, choć później niż zwykle. Za to plamienia się wcześniej zjawiły.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczynki niestety muszę się przepisać do majówek - zaczęło się plamienie, także zaraz pewnie @ się zjawi :(

    Mój M stwierdził że może nasza fasolka przyjdzie w maju bo chce nam zrobić prezent na rocznicę ślubu [ i przy okazji na moje urodziny ] :)

    Trzymam za Was kciuki <3

    kaarolaa, polkosia lubią tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Karola a ja się tak w poprzednim cyklu cieszyłam, że w końcu przed @ mnie piersi nie bolą, bo zwykle były ciężkie i bardzo wrażliwe na ok 9 dni przed @. Więc jak raz nie bolały, to taki komfort, że szok. No to za to w tym cyklu znów zaczęły, choć później niż zwykle. Za to plamienia się wcześniej zjawiły.
    mnie tylko nie bolały jak brałam Bromergon...miałam prawie pół roku spokoju :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila zobaczysz :) fasolka wybierze sobie moment i Was zaskoczy :) tego bardzo Wam zycze :)

    Lila84 lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak, ale ty masz dopiero kilka dpo, to może to plamienie implantacyjne? Tak szybko byś miała @?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja właśnie wróciłam z zakupów i zła jestem na siebie, że kupiłam za dużo i dźwigałam...
    próbuje się czymś zająć do tego 15, ale mi nie idzie..

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyj okna na święta :D Mnie to też jeszcze czeka, ale taaak mi się nie chce...

    Qrczak, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia wiem, że to dopiero kilka dni. Ale plamienie implantacyjne chyba nie trwa 3 dni. Poza tym zawsze przed @ miałam takie plamienia, więc albo @ się pospieszyła, albo czeka mnie jeszcze kilka dni w towarzystwie brązowych plamień :/ Tak czy siak tempka spadła, brzuch boli, cycki też, więc jak nic @ będzie, tylko jeszcze nie wiem kiedy :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Pomyj okna na święta :D Mnie to też jeszcze czeka, ale taaak mi się nie chce...
    za mnie jutro maz bedzie mył okna a ja bede nadzorowała :)

    polkosia, Qrczak, Wiola25 lubią tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okna już umyte...

    polkosia, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Polkosia wiem, że to dopiero kilka dni. Ale plamienie implantacyjne chyba nie trwa 3 dni. Poza tym zawsze przed @ miałam takie plamienia, więc albo @ się pospieszyła, albo czeka mnie jeszcze kilka dni w towarzystwie brązowych plamień :/ Tak czy siak tempka spadła, brzuch boli, cycki też, więc jak nic @ będzie, tylko jeszcze nie wiem kiedy :P
    Kurczak, pisałam gdzieś wcześniej, że moja przyjaciółka miała plamienie, które trwało tyle dni, co okres i było tak obfite jak okres

    o ciąży dowiedziała się w szpitalu przy okazji innych badań i nakrzyczała na lekarzy, że jej ciąże wmawiają, a przecież jej się okres kilka dni temu skończył ;)

    polkosia, kaarolaa, Qrczak, Wiola25 lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem to za wcześnie na @, jeśli miałaś 17 dc owulkę :) Ale Ty znasz siebie lepiej, więc rozumiem o czym mówisz.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ