X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeden cykl miałam 23 dniowy i moja fl wynosiła 9 dni...wszystko jest mozliwe...

    polkosia lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jeszcze mam takie pytanko. W ciągu dnia macie wyższą czy niższą temperaturę niż rano, kiedy mierzycie? Sprawdzała któraś z Was? Bo ja tak z ciekawości zmierzyłam teraz (od godziny leżałam spokojnie) i mam 37,34, a rano miałam 36,55. Czy to ma jakieś znaczenie czy nie?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tak - rano właściwa dla fazy cyklu, po południu sporo wyższa, a późnym wieczorem - bardzo niska ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK :) Ja dopiero pierwszy cykl mierzę temperaturę, dlatego się zastanawiam co i jak.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak sprawdzilam 2 dni temu była o 6 36,65 a o 9:30 37,0 dodam, ze o 6 zmierzyłam, siusiu, tabletka i dalej spac az do 9:30....roznica jest

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym temacie jestem cicho ciemna, bo nie mierzę...(jeszcze)

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie rano kolo 6 się budzę na mierzenie, mierzę, idę siku i wracam do wyra i też do 9 śpię ;P

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obawiam się, że u mnie mogą to być jakieś zaburzenia hormonalne. Brzuch naparza coraz bardziej, chociaż to jeszcze nie są te same bóle co podczas krwawienia @. Ale jak pisałam, one przychodzą dopiero po pierwszym krwawieniu, nie wcześniej.
    Plamienia też się nasiliły. Nie mam już złudzeń. Cieszę się tylko, że jednak zrobiłam dziś te badania, jak odbiorę w poniedziałek wyniki, to postaram się wcisnąć do jakiegoś gina i niech coś radzi.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego nie bierze sie nigdy drugiego pomiaru pod uwage bo zawsze bedzie wyzsza...mowia, ze najlepiej mierzyc miedzy 5 a 7...pozniej juz wzrasta....ja sie zawsze tempka o 6 wzoruje....

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Obawiam się, że u mnie mogą to być jakieś zaburzenia hormonalne. Brzuch naparza coraz bardziej, chociaż to jeszcze nie są te same bóle co podczas krwawienia @. Ale jak pisałam, one przychodzą dopiero po pierwszym krwawieniu, nie wcześniej.
    Plamienia też się nasiliły. Nie mam już złudzeń. Cieszę się tylko, że jednak zrobiłam dziś te badania, jak odbiorę w poniedziałek wyniki, to postaram się wcisnąć do jakiegoś gina i niech coś radzi.

    no to Kurczaczku nie wiem, zobaczymy co będzie, może jednak @ się nie pojawi, wpatrywałam się w Twój wykres, powiedz - kiedy ovu wyznaczył Ci owulację? bo Ty sama ją wpisałaś z ręki

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczaczku,mój ostatnio okres był tak śmieszny że go prawie nie było a fasolki jak nie ma tak nie bylo:((( i niestety nigdy tak nie mialam,zawsze krwawilam jak ciele i bol byl jak z kosmosu,takze liczylam na ciaze a tu dupa :((


    u5cvp2.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe, wszystkie liczymy na ciążę stąd to doszukiwanie się ;) No ale niestety nie zawsze się udaje. I tak mamy już 15 <3, a dziś dopiero 11 kwietnia, więc bilans jest naprawdę niezły. Jak codziennie jedna będzie zachodzić, to w końcu każda z nas też się doczeka :D Bo się wyczerpią forumowiczki :P

    Tamka, kaarolaa, Qrczak, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj nie wyczerpia sie, codziennie dochodza nowe dziewczyny...

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    oj nie wyczerpia sie, codziennie dochodza nowe dziewczyny...
    wlasnie...ale pomyslmy ile dziewczyn zachodzi bez ovuf:) jak moje kolezanki-coo sie dorwa do dawcy to ciaza!

    kaarolaa, Rubi lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturę się powinno mierzyć rano do 7:30, bo potem już wzrasta, ale muszą byc przynajmniej 4 godziny snu przed mierzeniem, najlepiej mierzyć kilka cykli, żeby zobaczyć co jest regułą u danej osoby. Ja mierzyłam wcześniej około 2 lat i już znam swój organizm jeśli chodzi o temperaturę. Na przykład jeśli w pierwszej fazie podstawową temperaturą jest 35,3 a w drugiej 36,6 to jest dobrze, wzrost musi być o przynajmniej 2 kreski w drugiej fazie. Jeżeli mierzycie w ciągu dnia to się te pomiary niestety nie liczą.

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu się staram Was pocieszyć, a Wy co... :P A poza tym codziennie też odchodzą te zaciążone na fioletową stronę mocy :P

    kaarolaa, Tamka lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Ja tu się staram Was pocieszyć, a Wy co... :P A poza tym codziennie też odchodzą te zaciążone na fioletową stronę mocy :P
    a ja sie pochwale ze juz bylam jeden dzien na fioletowej stronie:D jak byl jakis blad i linki z maili przekierowywaly na nasze forum,ale w kolorze fioletowym:DDD

    dziewczyny,spokoj moze nas uratowac,moj doktorek kazal wylaczyc myslenie oo ciazy bo z taka spinka to w zyciu nie zajde:D

    M4DZI4, polkosia, kaarolaa, Rubi, Wiola25 lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już byłam wiele razy tam podczytywać, ale tylko na chwilkę :(

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tylko czytam ciazowe pamietniki, reszta mnie narazie nie interesuje...z reszta tu mi lepiej :)

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    no to Kurczaczku nie wiem, zobaczymy co będzie, może jednak @ się nie pojawi, wpatrywałam się w Twój wykres, powiedz - kiedy ovu wyznaczył Ci owulację? bo Ty sama ją wpisałaś z ręki
    Ovf wyznaczył mi owulkę na 18 dc, a wg mnie to było 17dc, więc niewielka różnica. Prawda jest taka, że i tak nie mam wpływu na to, co się ze mną dzieje. Czekam na rozwój sytuacji...

    f2wle6ydofr9wcyp.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ