Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼
Odpowiedz

Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼

Oceń ten wątek:
  • MroziaMM Autorytet
    Postów: 488 792

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dziś to dopiero wjeżdżam jak świnia w pomidory
    Przypominam cykl bezowulacyjny!!!
    Czy to się dzieje??? 😍
    Bo ja nie wierzę, to już nie kuzyn jest przecież
    https://ibb.co/WWjgmx4g
    Ale ładne kreski 😍😍😍😍😍

  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O pani!!! Zosia jak solidna krecha!!
    Kolejna magiczna ciąża bez owulacji 👏👏👏
    Gratulacje ♥️

    A pierwsze co pomyślałam to, że mąż się podwójnie ucieszy, bo ominą go badania nasienia 🤣

    Marzycielka94, Remedios, Dżozu, Olisska, Zosia667, Gnom, cysterka95, flotek lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    O pani!!! Zosia jak solidna krecha!!
    Kolejna magiczna ciąża bez owulacji 👏👏👏
    Gratulacje ♥️

    A pierwsze co pomyślałam to, że mąż się podwójnie ucieszy, bo ominą go badania nasienia 🤣
    Hahah to się nazywa być w czepku urodzonym!!!😂

    Dżozu, MoniaB, Zosia667 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, gratulacje wielkie! Takich zaskoczeń nam tu trzeba 🥰🥰🥰🥰

    Zosia667 lubi tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • SanderkaA Autorytet
    Postów: 305 450

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dziś to dopiero wjeżdżam jak świnia w pomidory
    Przypominam cykl bezowulacyjny!!!
    Czy to się dzieje??? 😍
    Bo ja nie wierzę, to już nie kuzyn jest przecież
    https://ibb.co/WWjgmx4g

    OMG wspaniały ten bezowulacyjny cykl ! 😍
    Ale się cieszę!! ❤️❤️
    Trzymam kciuki za was i czekamy na betę! 🫶

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    👩🏼: 27l 🧑🏼‍🦱:29l

    Starania od: 10.2024 na poważnie

    👩🏼: hiperprolaktynemia
    🧑🏼‍🦱: morfologia w normie

    💊: Dostinex, jodid 100, Prenacare, Euthyrox 25, Duphaston, według zaleceń lekarza.

    Badania 04.04:

    Prolaktyna : 10 —> (zmniejszono dawkę Dostinex)
    TSH : 3,5 —> Euthyrox 25
    FT4 : 1,44 (podnosi się, do obserwacji wraz z TSH). Norma: 1-1,6
    Ferrytyna : 25 (do podniesienia). Norma: 15-150
    Żelazo : 22,6. Norma: 9-30,4 ✅
    Witamina D3 : 46,90. Norma: 30-100✅
    Witamina B12 : 425. Norma: 197-771✅
    Badania 6.05:
    TSH : 1,6 ✅ T4 : ✅
    Prolaktyna : 30 ❌ ( po tygodniu przerwy od Dostinex )

    26/05:
    Prolaktyna : 11 ✅
    USG: cykl bezowulacyjny, torbiel ❌

    ➡️ 16/06 : Pobranie posiewu z szyjki macicy, USG: pęcherzyk >22 mm! 🥳

    ➡️ 23/06 :
    Prolaktyna : 10 ✅
    USG : cykl bezowulacyjny - torbiel❌
    MUCH : czysto ✅
    Bakteria : Prevotella bivia ❌ > antybiotyk od 1dc w lipcu.

    ➡️ Badanie drożności jajowodów?
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja podziękuję za takiego kosmicznego proga, a w kolejnym cyklu poproszę brak owulacji 🙄🤪

    cukrzyk1991, Marzycielka94, Idawoll, Dżozu, Morgo, assialbnn, White1, ater, Belia, MoniaB, nick nieaktualny, Olisska, Zosia667, Gnom, S_va_88, NinaB lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1885

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Nie wierzę 😍
    Chłop jeszcze śpi a ja własnym oczom nie wierzę.
    Test zrobiłam w sumie żeby odstawić proga, tego się nie spodziewałam. Myślałam że to kontrolna i wtedy pojawiła się druga.
    OMG 😍😱😍
    Cud , bo przecież lekarz skreślił ten cykl

    Krecha jak na filmach!!! Gratulacje 🥰

    Dżozu lubi tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Ritka - tulę 🫂🫂🫂 Moja sugestia jest taka, żeby zbadać się pod kątem zespołu antyfosf. i trombofili (chyba że już badałaś)

    Karczoch - rozumiem Cie z tym progiem 🥺 Kiedyś 7dpo miałam wynik 27 (bez proga z zewn. - byłam wtedy tylko stymulowana lamettą). I też zobaczyłam biel w tym cyklu. Ale trzymam kciuki za Ciebie 🤞

    Tulę wszystkie Was za biele np. Morgo ❤️

    Anka - u mnie amh aktualnie 0,4 ale raczej nie mam torbieli 🥺 Tez znam osoby co mialy 0,5, a nawet 0,01 i zaszly w ciaze. Eh.
    Ale widzę że masz endometrioze III stopnia plus podejrzenie adenomiozy to już gruby kaliber.. niestety. Z tego co pamiętam to masz w planach histerskopie .

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritka - strasznie mi przykro 😞 los sobie drwi ze staraczek, serio…

    Zosia - nieśmiało gratuluje, trzymam kciuki za piękne dalsze wyniki ❤️ps. Też chcę taki bezoowulacyjny cykl 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 07:38

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia - czyli Twój chłop jednak postawił na swoim i badania nie będzie 😅
    Widzisz - mówiłam że jesteście w o wiele lepszej sytuacji ❤️🥹 - przepowiedziałam to 🔮🪄

    Gratki 🥰😍

    MoniaB, Zosia667, S_va_88 lubią tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Ale widzę że masz endometrioze III stopnia plus podejrzenie adenomiozy to już gruby kaliber.. niestety. Z tego co pamiętam to masz w planach histerskopie .

    Tak - dlatego już powoli nie mam żadnych nadzieji 🥺😔 ...

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dziś to dopiero wjeżdżam jak świnia w pomidory
    Przypominam cykl bezowulacyjny!!!
    Czy to się dzieje??? 😍
    Bo ja nie wierzę, to już nie kuzyn jest przecież
    https://ibb.co/WWjgmx4g
    Zooooiisiiiiaaaaaaa 😍😍😍😍😍

    Zosia667 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się na lipiec do gina.
    Niech zerknie co tam się odwaliło, bo 🐒 przyszła znów kilka dni wcześniej i z długich cykli zaraz zrobią mi się 27 dniowe.
    Co prawda sertralina mogła namieszać, ale to muszę mieć pod kontrolą.
    Od kilku miesięcy mam skrzepliwe 🐒i brzuch pobolewa wtedy nawet 3 dnia. Przy okazji wyszarpie podstawowe hormony, nie wysiedzę bezczynnie wiedząc, że mogę już coś drążyć powoli xD

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Czekaj, czekaj... czy on właśnie wymigał się od badań???

    Hahahahaha o nie, tetaz to padłam i leje ze śmiechu 🤣🤣🤣🤣🤣

    Morgo, White1, Marzycielka94, Gnom, flotek, Zosia667 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Tak - dlatego już powoli nie mam żadnych nadzieji 🥺😔 ...
    A ivf?

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Morgo Autorytet
    Postów: 818 1565

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianaa wrote:
    Zapisałam się na lipiec do gina.
    Niech zerknie co tam się odwaliło, bo 🐒 przyszła znów kilka dni wcześniej i z długich cykli zaraz zrobią mi się 27 dniowe.
    Co prawda sertralina mogła namieszać, ale to muszę mieć pod kontrolą.
    Od kilku miesięcy mam skrzepliwe 🐒i brzuch pobolewa wtedy nawet 3 dnia. Przy okazji wyszarpie podstawowe hormony, nie wysiedzę bezczynnie wiedząc, że mogę już coś drążyć powoli xD

    2-3 dni w tę czy we w tę to wciąż norma. Sertralina nie powinna mieć wpływu. Wiem że nierzadko kobiety ją dostają jak w jakimś momencie starania je przerastają i trzeba nieco stonować emocje.

    Zosiu - gratulacje ogromne ♥️ niech zdrowo rośnie!

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Remedios Autorytet
    Postów: 847 1036

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, wow, gratulacje!!!

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • ater Autorytet
    Postów: 735 2111

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dziś to dopiero wjeżdżam jak świnia w pomidory
    Przypominam cykl bezowulacyjny!!!
    Czy to się dzieje??? 😍
    Bo ja nie wierzę, to już nie kuzyn jest przecież
    https://ibb.co/WWjgmx4g

    Ojaaaaacie Zoooosia!!! 😍 mamy kolejny cykl bezowulacyjny zakończony ciążą! Hit, że stary miał rację, że sie uda i nie trzeba trzepać 🤣

    karczoch321, White1, Morgo, Marzycielka94, Dżozu, Ilaria, Zosia667 lubią tę wiadomość

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❗️PCOS
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
    ❗️zapalenie endometrium, niedrożne jajowody
  • ater Autorytet
    Postów: 735 2111

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia pytanie za 100 punktów, globulki od Niny w tym cyklu były? 🤭🤪

    nick nieaktualny, Olisska, Marzycielka94, NinaB lubią tę wiadomość

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❗️PCOS
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
    ❗️zapalenie endometrium, niedrożne jajowody
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny, bo wczoraj nie pisałam. U mnie przyszły wyniki MUCHa po tygodniu od badania i czysto 😊 także czekam na @ (powinna być w pt lub sb) i drożność niedługo. Cieszę się, że dobre wyniki wyszły, więc nie będzie opóźnień badania.

    received-1433955837741732.png

    karczoch321, ater, cukrzyk1991, Kitkat, Sagi, Morgo, Malineczka, nick nieaktualny, Marzycielka94, Zosia667, Meggi_**, Idawoll, emciak, Dżozu, SanderkaA, cysterka95, flotek, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ