Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼
Odpowiedz

Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼

Oceń ten wątek:
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ater wrote:
    Zosia pytanie za 100 punktów, globulki od Niny w tym cyklu były? 🤭🤪

    I to jest bardzo dobre pytanie 😇😇 chociaż ja je chyba tak czy siak przetestuję w lipcu 🙄

    Marzycielka94, NinaB lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny! Ja tu Was tylko nieśmiało podczytuję ale teraz potrzebuję zapytać, może któraś z Was również miała taką sytuację.

    Wczoraj miałam monitoring 11 dc, po 6x1 lamecie. Brak dominującego pęcherzyka. I lekarz stwierdził, ze dostymulujemy clo- mam brać 5x1 i za tydzień w czwartek monitoring.

    Co myślicie? Czy któraś z Was miała może taki dostymulowany cykl i pęcherzyk urósł?

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dziś to dopiero wjeżdżam jak świnia w pomidory
    Przypominam cykl bezowulacyjny!!!
    Czy to się dzieje??? 😍
    Bo ja nie wierzę, to już nie kuzyn jest przecież
    https://ibb.co/WWjgmx4g
    Ah te cykle bezowulacyjne. Fajne ciążę z nich wychodzą 😀 Zosia to cudowna wiadomość 🥰 tutaj beta to formalność. ile jesteś dpo? Jesteś jeszcze przed @?

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Może jutro razem, dla towarzystwa?😊
    Zatestowalam :D. Tobie gratuluję i mega się cieszę :D.

    U mnie jakieś przesunięcie bo czysta biel 🤣.

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2702 7564

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu ja też miałam dwie kreski mojej pierwszej ciąży, w bezowulacyjnym cyklu 😀 nie widzę już tego zdjęcia ale gratulacje 🥰

    karczoch321, Morgo, Marzycielka94, flotek, S_va_88 lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • eM 🌺 Autorytet
    Postów: 1239 2511

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Nie wierzę 😍
    Chłop jeszcze śpi a ja własnym oczom nie wierzę.
    Test zrobiłam w sumie żeby odstawić proga, tego się nie spodziewałam. Myślałam że to kontrolna i wtedy pojawiła się druga.
    OMG 😍😱😍
    Cud , bo przecież lekarz skreślił ten cykl


    Zosiu, ogromne gratulacje ❤️ krecha jak ta lala!
    Cuda się zdarzają!
    Rośnijcie zdrowo 🥰

    Lecisz na betę?

    Zosia667 lubi tę wiadomość

    👩'95 👨'94
    👦08.2020 👼07.2022👦02.2024

    ⏳01.2025 starania o 👶
    ⏸️18.08.2025 (10dpo)
    🤰19.08.25 - beta - 14.3, prog 20
    🤰21.08.25 - beta - 55,4
    🤰23.08.25 - beta - 148
    🤰27.08.25 - beta - 848, prog 12
    🤰04.09.25 - 6+0 - 0,288 cm z serduszkiem ❤️
    🤰18.09.25 - 8+0 - 1,59 cm 🫛
    🤰15.10.25 - 11+6 - 5,5 cm 👶
    🤰21.10.25 - prenatalne, 7 cm zdrowy dzidziuś 👶
    🤰12.11.25 - wstydzioch 🫣
    🤰10.12.25 - córeczka 🥹🌸
    🤰16.12.25 - połówkowe - 418g dziewczynki 🦋
    🤰11.02.26 - 28+6 - 1500g 🦋
    🤰24.02.26 - USG III trymestru ❤️
    __________________________
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy, niewydolność ciałka żółtego.

    preg.png
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Zatestowalam :D. Tobie gratuluję i mega się cieszę :D.

    U mnie jakieś przesunięcie bo czysta biel 🤣.
    Przykro mi 🫂 może owulacja była później i dlatego tak. Ja pierwsze cykle starań wariowałam bo mi się wydłużały, robiłam testy ciążowe z pewnością że w tej ciąży jestem a się okazało, że chyba z tego stresu przesuwała mi się owulacja.

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiaaa!!! Co za krechy, co za wieści 😍😍😍 gratuluję i czekam na betę!

    I od razu afirmuję sobie takie zakończenie, bo od rana rozkminiam czy w ogóle owulacja u mnie była 🤣 kochamy takie cykle bezowulacyjne 🤭

    ater, Zosia667 lubią tę wiadomość

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • SanderkaA Autorytet
    Postów: 305 450

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ater wrote:
    Zosia pytanie za 100 punktów, globulki od Niny w tym cyklu były? 🤭🤪

    Też jestem ciekawa i przy okazji który dzisiaj dpo Zosia? 😁

    👩🏼: 27l 🧑🏼‍🦱:29l

    Starania od: 10.2024 na poważnie

    👩🏼: hiperprolaktynemia
    🧑🏼‍🦱: morfologia w normie

    💊: Dostinex, jodid 100, Prenacare, Euthyrox 25, Duphaston, według zaleceń lekarza.

    Badania 04.04:

    Prolaktyna : 10 —> (zmniejszono dawkę Dostinex)
    TSH : 3,5 —> Euthyrox 25
    FT4 : 1,44 (podnosi się, do obserwacji wraz z TSH). Norma: 1-1,6
    Ferrytyna : 25 (do podniesienia). Norma: 15-150
    Żelazo : 22,6. Norma: 9-30,4 ✅
    Witamina D3 : 46,90. Norma: 30-100✅
    Witamina B12 : 425. Norma: 197-771✅
    Badania 6.05:
    TSH : 1,6 ✅ T4 : ✅
    Prolaktyna : 30 ❌ ( po tygodniu przerwy od Dostinex )

    26/05:
    Prolaktyna : 11 ✅
    USG: cykl bezowulacyjny, torbiel ❌

    ➡️ 16/06 : Pobranie posiewu z szyjki macicy, USG: pęcherzyk >22 mm! 🥳

    ➡️ 23/06 :
    Prolaktyna : 10 ✅
    USG : cykl bezowulacyjny - torbiel❌
    MUCH : czysto ✅
    Bakteria : Prevotella bivia ❌ > antybiotyk od 1dc w lipcu.

    ➡️ Badanie drożności jajowodów?
  • Julixxx Autorytet
    Postów: 447 785

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Zosia!!! Czekamy na betę, mega się cieszę i nudnej ciąży 😍

    Ja Was podczytuję co jakiś czas i trzymam mocno kciuki za wszystkie ❤️ oraz przytulam za biele ❤️

    Lianaa, Zosia667 lubią tę wiadomość

    👩🏼27 - niedoczynność tarczycy, insulinooporność, PCOS
    🧔🏽‍♂️29

    27 cs i mamy to ❤️
    10.06 transfer blastki 5.1.2 -> 4 blastki na zimowisku ❄️ (5.2.2, 4.2.2 x2, 3.2.2)
    5dpt ⏸️
    6dpt 19 mIU/ml
    8dpt 72 mIU/ml
    10dpt 213 mIU/ml
    13dpt 806 mIU/ml
    17dpt jest pęcherzyk 🫶🏻
    24dpt 6+1 migocze ❤️
    9+4 crl 2,71 cm 😍
    13+1 crl 7,29 cm zdrowej dzidzi, prawdopodobnie jesteś dziewczynką 🩷

    preg.png

    Niech ta chwila trwa 🥰
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka92 wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny! Ja tu Was tylko nieśmiało podczytuję ale teraz potrzebuję zapytać, może któraś z Was również miała taką sytuację.

    Wczoraj miałam monitoring 11 dc, po 6x1 lamecie. Brak dominującego pęcherzyka. I lekarz stwierdził, ze dostymulujemy clo- mam brać 5x1 i za tydzień w czwartek monitoring.

    Co myślicie? Czy któraś z Was miała może taki dostymulowany cykl i pęcherzyk urósł?


    Ja miałam tak, że mimo stymulacji pęcherzyk nie urósł. A po tygodniu obsuwy był już ładny i duży.

    A wydarzyło się coś stresującego czy niezwykłego? U mnie było tak, że ja poszłam w trakcie stymulacji do szpitala na kilka dni na kroplówki z żelaza. I organizm wstrzymał rośniecie pęcherzyka, miałam tyle samo dzień przed szpitalem i po kilku dniach po wyjściu ze szpitala. A jak tylko wróciłam do męża, do domu to zaczął rosnąć od razu. Ciekawe te organizmy.

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Ja miałam tak, że mimo stymulacji pęcherzyk nie urósł. A po tygodniu obsuwy był już ładny i duży.

    A wydarzyło się coś stresującego czy niezwykłego? U mnie było tak, że ja poszłam w trakcie stymulacji do szpitala na kilka dni na kroplówki z żelaza. I organizm wstrzymał rośniecie pęcherzyka, miałam tyle samo dzień przed szpitalem i po kilku dniach po wyjściu ze szpitala. A jak tylko wróciłam do męża, do domu to zaczął rosnąć od razu. Ciekawe te organizmy.

    O wow! No właśnie wczoraj czytałam, że stres nie sprzyja... I niby człowiek wie ale jak przeczyta, to mu się oczy otwierają. Ja jestem człowiekiem stresującym się w nadmiarze więc nie muszę mieć specjalnego wydarzenia, żeby poziom stresu był wysoki.
    Ale dziękuję! Potwierdziłaś moje przypuszczenia i mam plan. Najbliższe dwa tygodnie będę oazą spokoju. Na pierwszym miejscu ja i mój pęcherzyk :D

    MoniaB, Dżozu, Zosia667 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    2-3 dni w tę czy we w tę to wciąż norma. Sertralina nie powinna mieć wpływu. Wiem że nierzadko kobiety ją dostają jak w jakimś momencie starania je przerastają i trzeba nieco stonować emocje.

    Zosiu - gratulacje ogromne ♥️ niech zdrowo rośnie!

    Morgo - u mnie to już prawie 5 dni skrócony cykl i w zasadzie wcześniej (pół roku temu) tak nie miewałam.
    Sertralinę biorę ze względu na depresję, w ulotce jest napisane, że mogą być nieprawidłowe krwawienia z dróg rodnych.
    Oczywiście, mam nadzieję, że to wszystko mieści się w normie ale wolę się upewnić.

    Julixx - łapiemy Twoją moc na następny cykl 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 08:31

    Julixxx lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia 💥💥💥 Co za zwrot akcji! Gratuluję! Ależ to musi być dla Ciebie zaskoczenie! 😁💕💛

    Zosia667 lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    Przykro mi 🫂 może owulacja była później i dlatego tak. Ja pierwsze cykle starań wariowałam bo mi się wydłużały, robiłam testy ciążowe z pewnością że w tej ciąży jestem a się okazało, że chyba z tego stresu przesuwała mi się owulacja.
    Mniej więcej tego się spodziewałam patrząc na to jak sie zachowywała szyjka i śluz, ogółem znam swoje ciało. Intensywne starania mieliśmy rok, potem odpuściliśmy temat na kolejny rok, teraz wracamy z tematem.
    Znam swoje ciało, ale zawsze tliła się nadzieja :D.

    Miałam intensywny i stresowy czas, więc prawdopodobnie miałam małe zawirowania :D

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    I to jest bardzo dobre pytanie 😇😇 chociaż ja je chyba tak czy siak przetestuję w lipcu 🙄
    Ej ej, jakie to globulki? 😀

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Olisska Autorytet
    Postów: 368 1073

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu!!!! Cudowne wieści ❤️❤️ gratulacje ogromne 🫶🏻

    Zosia667 lubi tę wiadomość

    2022 - 👶🏼 nasz mały cud po 30 cs (wcześniej jeden niedrożny jajowód, obniżone parametry nasienia i wysokie TSH)
    •niedoczynność tarczycy euthyrox 25
    09.24 - TSH 3,09
    11.24 - TSH 1,26
    03.25 - TSH 1,72
    09.25 - TSH 2,64 -> 50 mg

    🤷🏼‍♀️Ona
    09.24- HSG oba jajowody drożne
    Badania 4dc
    FSH 6,44
    LH 3,24
    Estradiol 35
    Testosteron 26,62
    SHBG 31,70
    Prolaktyna 19,23
    AMH 4,72
    Ferrytyna 7,5 ❌ - ascofer
    💁🏼‍♂️On
    Ilość plemników 224 mln
    Koncentracja 44 mln
    Ruch a 35%, ruch b 33%
    Morfologia 18% 🔥

    Aktualnie 22 cs o rodzeństwo 🥲
    1. Aromek + ovitrelle ❌
    2. Aromek + ovitrelle ❌
    3. Aromek + ovitrelle ❌
    Sierpień- przerwa (biopsja endometrium- Cd138 +, 28/10 🆘)
    4. Aromek + ovitrelle ❌
    5. Aromek ❌

    AKTUALNIE PRZERWA KILKA MIESIĘCY na przeleczenie stanu zapalnego endo i ratowanie psychiki 🥲
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dziś to dopiero wjeżdżam jak świnia w pomidory
    Przypominam cykl bezowulacyjny!!!
    Czy to się dzieje??? 😍
    Bo ja nie wierzę, to już nie kuzyn jest przecież
    https://ibb.co/WWjgmx4g

    Woooow, Zosia!!!! To są właśnie cykle bezowulacyjne wg ginekologów 😂
    Gratulacje! ❤️❤️❤️

    Marzycielka94, Dżozu, Zosia667 lubią tę wiadomość

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Ej ej, jakie to globulki? 😀

    Feminium Pregna. Robią w środku miłe środowisko dla plemniczkow i (podobno) zwiększają szanse na zapłodnienie. Czekamy na relacje Zosi czy w tym cyklu używała :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 08:49

    Marzycielka94, NinaB lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 561 647

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam swoje wyniki
    IMG-20250624-084926.jpg

    Napisała mi moja Pani Doktor, że brakuje mi 3 z 7 receptorów. Czy da się to jakoś naprawić? Jestem załamana

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ