Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼
Odpowiedz

Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼

Oceń ten wątek:
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 wrote:
    Właśnie odniosłam wrażenie, że Pani psycholog stowerdzila, że dajmy leki i problem z głowy, bo nie chciałam przyjąć do wiadomości, że powinnam się oswajać z invitro albo adopcja.
    Leki nie zawsze są wyjściem. Ja bardzo dużo rozmawiałam z lekarzem na temat odstawienia leków (depresja). Była to moja decyzja i ją zaakceptował. I powiedział, że jeśli będę potrzebowała leków w ciąży to będziemy tak je dobierać, żeby dziecku nic nie zaszkodziło.
    Także wszystko zależy od lekarza na jakiego się trafi.
    Powodzenia w szukaniu odpowiedniego 🙂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wyniki

    Beta : 410 🤩
    Progesteron: 25.40🤩

    OMG 😍 😱
    Ciotki czy Wy to widzicie ???

    nick nieaktualny, White1, Bella_33, SanderkaA, sandrac_94, Nayeli, hope♥, Kokosik, Idawoll, Marzycielka94, Gnom, Meggi_**, cysterka95, Yoanne, Belia, Malineczka, PA, Kitkat, Bergamotka94, Remedios, Sagi, Darrika, ater, Claudii, Lucy321, nick nieaktualny, Loraa, kropka_aga, Dżozu, cukrzyk1991, malrzrz, Marty.Na, Świeżynka97, Kirby, ferrytynka25, karczoch321, Pacynka, AnMiPe, eM 🌺, NinaB, S_va_88, Ilaria, emciak, AnitaK, Mardotka, Wianek lubią tę wiadomość

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dostałam wyniki

    Beta : 410 🤩
    Progesteron: 25.40🤩

    OMG 😍 😱
    Ciotki czy Wy to widzicie ???
    🚀🚀🚀

    Zosia667 lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • SanderkaA Autorytet
    Postów: 305 450

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dostałam wyniki

    Beta : 410 🤩
    Progesteron: 25.40🤩

    OMG 😍 😱
    Ciotki czy Wy to widzicie ???

    O jejaaa! Pięknie! 😍🫶

    👩🏼: 27l 🧑🏼‍🦱:29l

    Starania od: 10.2024 na poważnie

    👩🏼: hiperprolaktynemia
    🧑🏼‍🦱: morfologia w normie

    💊: Dostinex, jodid 100, Prenacare, Euthyrox 25, Duphaston, według zaleceń lekarza.

    Badania 04.04:

    Prolaktyna : 10 —> (zmniejszono dawkę Dostinex)
    TSH : 3,5 —> Euthyrox 25
    FT4 : 1,44 (podnosi się, do obserwacji wraz z TSH). Norma: 1-1,6
    Ferrytyna : 25 (do podniesienia). Norma: 15-150
    Żelazo : 22,6. Norma: 9-30,4 ✅
    Witamina D3 : 46,90. Norma: 30-100✅
    Witamina B12 : 425. Norma: 197-771✅
    Badania 6.05:
    TSH : 1,6 ✅ T4 : ✅
    Prolaktyna : 30 ❌ ( po tygodniu przerwy od Dostinex )

    26/05:
    Prolaktyna : 11 ✅
    USG: cykl bezowulacyjny, torbiel ❌

    ➡️ 16/06 : Pobranie posiewu z szyjki macicy, USG: pęcherzyk >22 mm! 🥳

    ➡️ 23/06 :
    Prolaktyna : 10 ✅
    USG : cykl bezowulacyjny - torbiel❌
    MUCH : czysto ✅
    Bakteria : Prevotella bivia ❌ > antybiotyk od 1dc w lipcu.

    ➡️ Badanie drożności jajowodów?
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊

    Wpadłam zobaczyć co tam u Was a tu i dobre i smutne informacje.

    Na początek przytulam Cię bardzo mocno Ritka 🫂🫂Nie tak miało być...oby do trzech razy sztuka i ten kolejny, najbliższy okazał się szczęśliwym do końca 🩷

    Zosia, cudowna wiadomość!!😁ogromne gratulacje! Chyba takie niespodzianki najlepsze. Piękny prezent po tym trudnym dla Was okresie. Wierzę, że już będzie tylko dobrze i bardzo się cieszę.

    Nie odniosę się do wszystkich bo ostatnio przyznaję, że zaglądałam głównie na pierwszą stronę ale tulę mocno za wszystkie rozczarowania i mam nadzieję, że końcówka miesiąca przyniesie jeszcze ładny zbiór 🍓

    Powder, Ciebie jeszcze mocno tulę za niepowodzenie. Nie jest to pocieszające w tym momencie, ale może tak właśnie miało być i los za chwilę się do Ciebie uśmiechnie, kiedy się tego nie będziesz spodziewać. A ten pracodawca niech żałuje bo nie wie co stracił. Życzę Ci z całego serducha, żebyś znalazła pracę, z której będziesz miała satysfakcję i z radością będziesz do niej chodzić. Jesteś dla forum skarbem i dla nowej firmy też będziesz. Trzymam kciuki za Twoją drogę🤞🏼🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 13:20

    nick nieaktualny, Zosia667, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dostałam wyniki

    Beta : 410 🤩
    Progesteron: 25.40🤩

    OMG 😍 😱
    Ciotki czy Wy to widzicie ???
    Woow, kosmos! Wygląda na to, że ta „nie-owu”była znacznie wcześniej 😇

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dostałam wyniki

    Beta : 410 🤩
    Progesteron: 25.40🤩

    OMG 😍 😱
    Ciotki czy Wy to widzicie ???
    Holly molly, ale kosmiczny wynik! 🚀🤩 może faktycznie dwupak 🤭

    Marzycielka94, Bergamotka94, Dżozu, Zosia667, eM 🌺 lubią tę wiadomość

  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu rozbiłaś bank tymi wynikami 🍓🍓🍓🥰🥰🥰🥰🥹🥹🥹🥹

    Zosia667, eM 🌺 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dostałam wyniki

    Beta : 410 🤩
    Progesteron: 25.40🤩

    OMG 😍 😱
    Ciotki czy Wy to widzicie ???

    Wow! Jak nic ten "cykl bezowulacyjny" to po prostu już było po owulce i lekarz nie wiedział tego czego się spodziewał, więc się nie przyglądał.

    GRATULACJE!

    nick nieaktualny, Dżozu lubią tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Anulinka123 Przyjaciółka
    Postów: 115 233

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia! Rozwaliłas system!

    Zosia667 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od: 04.2024



    Ona mi pierwsza pokazała księżyc
    i pierwszy śnieg na świerkach,
    i pierwszy deszcz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayeli wrote:
    Hej 😊

    Wpadłam zobaczyć co tam u Was a tu i dobre i smutne informacje.

    Na początek przytulam Cię bardzo mocno Ritka 🫂🫂Nie tak miało być...oby do trzech razy sztuka i ten kolejny, najbliższy okazał się szczęśliwym do końca 🩷

    Zosia, cudowna wiadomość!!😁ogromne gratulacje! Chyba takie niespodzianki najlepsze. Piękny prezent po tym trudnym dla Was okresie. Wierzę, że już będzie tylko dobrze i bardzo się cieszę.

    Nie odniosę się do wszystkich bo ostatnio przyznaję, że zaglądałam głównie na pierwszą stronę ale tulę mocno za wszystkie rozczarowania i mam nadzieję, że końcówka miesiąca przyniesie jeszcze ładny zbiór 🍓

    Powder, Ciebie jeszcze mocno tulę za niepowodzenie. Nie jest to pocieszające w tym momencie, ale może tak właśnie miało być i los za chwilę się do Ciebie uśmiechnie, kiedy się tego nie będziesz spodziewać. A ten pracodawca niech żałuje bo nie wie co stracił. Życzę Ci z całego serducha, żebyś znalazła pracę, z której będziesz miała satysfakcję i z radością będziesz do niej chodzić. Jesteś dla forum skarbem i dla nowej firmy też będziesz. Trzymam kciuki za Twoją drogę🤞🏼🥰
    Dziękuję za miłe słowa 🩷🩷

    Dzisiaj kolejna porcja cv wysłana, może ktoś się chociaż odezwie. W końcu wystarczy jedna oferta. Jak jeden plemnik 😂

    Co do cyklu, to dzisiaj zrobiłam test, wprawdzie w ciągu dnia, ale 15dpo coś by wyszło niezależnie, także byle do piątku i rozpoczynamy kolejny cykl. Nadal nie podjęłam ostatecznej decyzji jak do niego podejdę. Powiedziałam wczoraj mężowi o moich obawach co do kontynuowania starań bez perspektyw na zatrudnienie, ale powiedział, żebym nie gamoniowała i poradzimy sobie nawet tylko z jego pensją.

    Gnom, malrzrz, S_va_88, Nayeli, Wianek lubią tę wiadomość

  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia ale świetne wieści! Czyli nie bez owulacji tylko albo wczesna owulka albo podwójna owulka 😀😀😀

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2701 7562

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dostałam wyniki

    Beta : 410 🤩
    Progesteron: 25.40🤩

    OMG 😍 😱
    Ciotki czy Wy to widzicie ???

    Wspaniale 🥰
    Ja taką betę miałam około 15/14dpo 🩷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 13:30

    Marzycielka94, Bergamotka94, Dżozu, Zosia667 lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dostałam wyniki

    Beta : 410 🤩
    Progesteron: 25.40🤩

    OMG 😍 😱
    Ciotki czy Wy to widzicie ???

    Ale wynik!
    Nie ma tego złego! Przegapiłaś wkręcanie objawów i zmartwienia o za niska betę I wchodzisz od razu z przytupem!

    Marzycielka94, karczoch321, Zosia667, eM 🌺 lubią tę wiadomość

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Dostałam wyniki

    Beta : 410 🤩
    Progesteron: 25.40🤩

    OMG 😍 😱
    Ciotki czy Wy to widzicie ???

    Jaaaapidi!!! To nie beta tylko już jakaś BECIORA! Szalona jesteś że wyłapałaś ciążę aż na poziomie bety 400! A ja myślałam że długo zwlekałam 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 14:27

    Marzycielka94, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    Cześć, mam swoje wyniki
    IMG-20250624-084926.jpg

    Napisała mi moja Pani Doktor, że brakuje mi 3 z 7 receptorów. Czy da się to jakoś naprawić? Jestem załamana
    Masz 3 kiry implantacyjne, 2ds1, 2ds5, 3ds1. To dobry wynik.

    Marzycielka94, Marty.Na, S_va_88 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Takatam Autorytet
    Postów: 280 323

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj wynik tsh z dzisiejszego badania
    – TSH: 2,580 µIU/ml (norma ogólna: 0,27–4,20)
    – FT3: 2,79 pg/ml (norma: 2,04–4,40)
    – FT4: 1,28 ng/dl (norma: 1,00–1,60)

    Mam za parę dni pierwsza wizytę u endokrynolog,
    Myślicie że ten wynik łapie się pod leczenie euthyroxem? Czy takie tsh może być powodem że od roku nie zachodzę?

    👱🏻‍♀️32 👨33
    starania od 05.2024
    Wszystko gra a ciąży dwa lata nie ma

    TSH: 2,55 ⬆️ Euthyrox50
    Jajowody drożne ✅️
    Estradiol (4 dc): 63,90 (30,90–90,40)✅️
    FSH (3 dc) 5,75 (3,5–12,5)✅️
    LH (3 dc) 10,00 (2,4–12,6)✅️
    AMH 9,84 ng/ml ✅️
    Prolaktyna 384,0 (102,0–496,0) ✅️
    Testosteron (5 dc): 66,50 ✅
    CA-125 (5 dc): 14 ✅
    FT3: 2,79 FT4: 1,28 ✅
    Ferrytyna: 74 ✅
    Żelazo: 17,3 ✅
    Wit D : 40,80 ✅️
    Glukoza: 88,10 ✅
    Partner – nasienie: 14% morfologia✅️

    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2701 7562

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takatam wrote:
    Moj wynik tsh z dzisiejszego badania
    – TSH: 2,580 µIU/ml (norma ogólna: 0,27–4,20)
    – FT3: 2,79 pg/ml (norma: 2,04–4,40)
    – FT4: 1,28 ng/dl (norma: 1,00–1,60)

    Mam za parę dni pierwsza wizytę u endokrynolog,
    Myślicie że ten wynik łapie się pod leczenie euthyroxem? Czy takie tsh może być powodem że od roku nie zachodzę?

    Ja właśnie z takim TSH dostałam euthyrox przez co jestem teraz na niego skazana. Mój lekarz prowadzący uważa, że 2,5 to ok i nie musiałam brać euthyroxu natomiast moja ginka, która też jest od niepłodności i do której chodziłam w okresie starań uważała, że ma być poniżej 2.

    Takatam lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takatam wrote:
    Moj wynik tsh z dzisiejszego badania
    – TSH: 2,580 µIU/ml (norma ogólna: 0,27–4,20)
    – FT3: 2,79 pg/ml (norma: 2,04–4,40)
    – FT4: 1,28 ng/dl (norma: 1,00–1,60)

    Mam za parę dni pierwsza wizytę u endokrynolog,
    Myślicie że ten wynik łapie się pod leczenie euthyroxem? Czy takie tsh może być powodem że od roku nie zachodzę?

    Ciężko stwierdzić - to ogólnie nie jest złe TSH, ale myślę że czasem niewielkie zawirowanie w organizmie już może coś blokować. Najlepiej zderzyć to z dobrym endokrynologiem, bo większość takich „luxmedowych” pewnie powie że „wyniki w normie laboratoryjnej” - kocham to określenie.
    Na starania podobno najlepiej wynik bliżej 1, ale mam koleżankę której przed staraniami TSH wyszło bliżej 3 i samo spadło po dość krótkim czasie i udało się zajść w ciążę 😇

    Takatam lubi tę wiadomość

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 24 czerwca 2025, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, z ciekawości spojrzałam na wyniki tsh Zosi, może jednak jest coś w tym, że do starań Tsh powinno być między 1 a 2?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2025, 14:43

    Takatam, Zosia667, S_va_88 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ