X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz dlugi weekend ;-) super

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noooo ,kto mi pomoże szukać dzisiejszego boćka? :D

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ;-) szukamy

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki :)

    Maluszek 22, motyl1993 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ;) Przyszłam życzyć miłego dnia i jak najwięcej pozytywnych testów ;) Buziaki :*

    motyl1993, Angelabd, Maluszek 22 lubią tę wiadomość

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Dziewczynki :) Byłam wczoraj u lekarza i niby jest fajny bo się tak kompleksowo chce mną zająć ale nie zrobił mi usg na tej wizycie a myślałam że zobaczy czy owu już była czy jeszcze nie. Mam najpierw zrobić badania krwi i wybrać gynalgin bo podobno lekki stan zapalny mam tylko zapomniałam się zapytać czy branie gynalginu przy staraniach to dobry pomysł i nie wiem co zrobić doradźcie mi...

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    Witam Was Dziewczynki :) Byłam wczoraj u lekarza i niby jest fajny bo się tak kompleksowo chce mną zająć ale nie zrobił mi usg na tej wizycie a myślałam że zobaczy czy owu już była czy jeszcze nie. Mam najpierw zrobić badania krwi i wybrać gynalgin bo podobno lekki stan zapalny mam tylko zapomniałam się zapytać czy branie gynalginu przy staraniach to dobry pomysł i nie wiem co zrobić doradźcie mi...
    gynalgin jest polecany nawet w ciąży i jest bezpieczny w staranich, bo też go brałam :)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    a dlaczego jurtro stresy kochana ??

    STresowałam się wynikami badań ale jest chyba dobrze..

    TSH spadło z 23 na 8 więć w ciągu 5 dni to dużo bardzo:)
    FT4 wzrosło o jeden więc też dobrze

    A najlepsza beta

    07.07 2348 mIU/ml
    09.07 6374 mIU/ml

    Wydaje mi się ,że ładnie rośnie bo to w ciągu doby ponad 150%... A może za ładnie? O 16 wizyta u lekarza i mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.

    motyl1993, Angelabd, Daisy lubią tę wiadomość

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    gynalgin jest polecany nawet w ciąży i jest bezpieczny w staranich, bo też go brałam :)


    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) Uspokoiłaś mnie :)

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;-) ile brzuszkow ;-)

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzynnn wrote:
    Hej ;-) ile brzuszkow ;-)
    mamy nadzieję, że będzie jeszcze więcej :D

    katarzynnn, Angelabd lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie jest Zajsonek? :D

  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    mamy nadzieję, że będzie jeszcze więcej :D
    Oby jak najwiecej ;-)

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj bylam u lekarza
    I nosze Alije Oliwie i Ariela Adriana
    Lekarz jest w 99% pewny tak sie ulzyli ladnie jakby pozowali do zdjec
    Do tej pory jestem w szoku
    Moj taki Dumny az go ta duma rozpiera Juz sie doczekac nie moge gdy beda z nami Szkraby
    I moglam sie z M. Zalozyc to bym wygrala
    <3

    motyl1993, Angelabd, Daisy, lulu_ovufriend lubią tę wiadomość

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś rano mierzyłam sobie tempkę "oralnie" jak to pisze, na moim termometrze (zalecana metoda) i miałam 36,49. Po godzinie (caly czas leżę ;p - książkowy leń dzisiaj ze mnie) chciałam sprawdzić czy duża różnica będzie dowciapnie.
    Pokazało aż 36,71.

    W tym cyklu przerzucenie na mierzenie dowciapne nie ma już sensu, ale jest możliwa aż tak duża różnica? W ustach mam teraz 36,51(jeszcze nic nie jadłam i nie piłam, baaa nawet ust nie otwarłam bo mieszkanie puste i nie ma z kim pogadać ;p)*

    *tak umyłam termometr ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Dziś rano mierzyłam sobie tempkę "oralnie" jak to pisze, na moim termometrze (zalecana metoda) i miałam 36,49. Po godzinie (caly czas leżę ;p - książkowy leń dzisiaj ze mnie) chciałam sprawdzić czy duża różnica będzie dowciapnie.
    Pokazało aż 36,71.

    W tym cyklu przerzucenie na mierzenie dowciapne nie ma już sensu, ale jest możliwa aż tak duża różnica? W ustach mam teraz 36,51(jeszcze nic nie jadłam i nie piłam, baaa nawet ust nie otwarłam bo mieszkanie puste i nie ma z kim pogadać ;p)*

    *tak umyłam termometr ;)
    tak, mogą Ci powstać dwa różne wykresy mierząc oralnie i waginalnie ;) tak więc tempka może się różnić :)

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam popracować w końcu :D później zajrzę do was :)

    katarzynnn lubi tę wiadomość

  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Dziś rano mierzyłam sobie tempkę "oralnie" jak to pisze, na moim termometrze (zalecana metoda) i miałam 36,49. Po godzinie (caly czas leżę ;p - książkowy leń dzisiaj ze mnie) chciałam sprawdzić czy duża różnica będzie dowciapnie.
    Pokazało aż 36,71.

    W tym cyklu przerzucenie na mierzenie dowciapne nie ma już sensu, ale jest możliwa aż tak duża różnica? W ustach mam teraz 36,51(jeszcze nic nie jadłam i nie piłam, baaa nawet ust nie otwarłam bo mieszkanie puste i nie ma z kim pogadać ;p)*

    *tak umyłam termometr ;)
    Tak rozni sie temperatura wiec teraz skoncz juz oralnie a w nastepnym oczywiscie zycze ci by nastepnego nie bylo dowcipnie :-D

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 temperatura mierzona w ustach jest z reguły niższa niż ta w pochwie, więc jak najbardziej jest to możliwe. Właściwie w samych ustach w zależności od miejsca pomiaru temperatura może się znacząco różnic.

    (Przepraszam, że tak się bez pytania wbijam w wątek. Podglądam, bo się niecierpliwie - chciałabym już zacząć starania, ale niestety nie mogę, więc żyje troszkę waszym życiem, podglądam, zaglądam i kibicuję w starankach.
    Zafasolkowanym gratuluję, a za oczekujące trzymam kciuki.)

    Angelabd lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    Katarzyna87 temperatura mierzona w ustach jest z reguły niższa niż ta w pochwie, więc jak najbardziej jest to możliwe. Właściwie w samych ustach w zależności od miejsca pomiaru temperatura może się znacząco różnic.

    (Przepraszam, że tak się bez pytania wbijam w wątek. Podglądam, bo się niecierpliwie - chciałabym już zacząć starania, ale niestety nie mogę, więc żyje troszkę waszym życiem, podglądam, zaglądam i kibicuję w starankach.
    Zafasolkowanym gratuluję, a za oczekujące trzymam kciuki.)


    Witamy :) Kiedy zaczynasz staranka ?

    relgwn15ds2ncxvn.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ