Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze godzinę w pracy siedzę, a najlepiej to bym poszła spać!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja do 17 :/ i urwać się nie mogę :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2014, 15:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też sie nie mogę urwać. Tak mi się wszystko dłuży dopiero wtorek gdzie tam sobota?

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiad ugotowany :-D

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w sobote na koncert znow jade doczekac sie nie moge <3

    Daisy lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś ze mną faktycznie nie tak:| kupiłam dziś test i żałuję w sumie bo nie wiem czy wytrzymam nie testując jeszcze kilka dni:'( ogólnie słabo się czuję i mam już 2 dzień migreny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    Obiad ugotowany :-D

    Co masz dobrego na obiad? u mnie właśnie ten problem że ja nie wiem na co ja mam ochotę ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    Co masz dobrego na obiad? u mnie właśnie ten problem że ja nie wiem na co ja mam ochotę ?


    wczoraj tak miałam ;) chodziłam po domku i mówiłam "coś bym zjadła, ale nie wiem co" chodziłam i szukałam i nie znalazłam :D

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek22 wrote:
    A ja w sobote na koncert znow jade doczekac sie nie moge <3


    Ja 27go jade na BSB <3 :D :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam od kilku dni nie wiem na co mam ochotę,
    właśnie mąż mi napisał że na obiad bd jajko sadzone z ziemniakami :(

    a ja bym zjadło jakąś zapiekankę z makaronem, spaghetti
    muszę do mamy napisać zeby mi dała przepis na leczo <3

    15 min i do domku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2014, 16:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam leczo, muszę zrobić ;) ale fasolkę z bułką też bym zjadła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbieram się do domu :)
    może wieczorem do was wpadnę :)
    miłego popołudnia :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ja 27go jade na BSB <3 :D :D :D
    Ja na Bas tajpan i Bob One :-D <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2014, 16:33

    Daisy lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Julita nie musisz kupować totka ja już mam ten wygrany kupon w domu :)


    za późno, kupiłam.
    będziemy musiały się ewntualnie podzielić wygraną :D



    PS. myślę że 2 kteski byłyby jak wygrana w lotka :)


    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    Co masz dobrego na obiad? u mnie właśnie ten problem że ja nie wiem na co ja mam ochotę ?
    Zrobilam szczurki w sosie cebulowym z pieczonymi.zemniaczkami i salatka z kapusty bialej czerwonej marchwi :-D ah pychta sama mam tak od jakiegos czasu sama niewiem na co mam ochote ehh

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    za późno, kupiłam.
    będziemy musiały się ewntualnie podzielić wygraną :D



    PS. myślę że 2 kteski byłyby jak wygrana w lotka :)
    Kazda chcial by miec wygrana w postaci dwoch kreseczek na tescie <3

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 15 lipca 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku aż mi łzy poleciały ;)
    Wyszłam na balkon powiesić pranie ja patrzę a na podłodze gniazdo a w gnieździe dwa jajka i gołąb :)
    Może jakieś szczęście przyniesie :)
    Jutro przyjeżdża do mnie siostra na wakacje wiec będę musiała iść jutro na bete, bo moj w pracy a jej ze sobą nie wezmę..
    Wiec jutro beta :)

    beti97 lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 15 lipca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Jejku aż mi łzy poleciały ;)
    Wyszłam na balkon powiesić pranie ja patrzę a na podłodze gniazdo a w gnieździe dwa jajka i gołąb :)
    Może jakieś szczęście przyniesie :)
    Jutro przyjeżdża do mnie siostra na wakacje wiec będę musiała iść jutro na bete, bo moj w pracy a jej ze sobą nie wezmę..
    Wiec jutro beta :)
    Wiec trzymam kciuki bardzo mocno kochana <3

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 15 lipca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonku z całego serducha życzę dodatniej bety :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 15 lipca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde tak się boje :(
    Jutro 11dpo, chciałabym już pójść spać i wstać rano pójść na bete znowu usnąć i obudzić się o 13:50 na odebranie wyników :D

    Maluszek22 lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ