X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na rozwój sytuacji z moją tempką i jeśli @ nie przyjdzie to będę testować między 3 a 5 lipca, choćby kontrolnie, bo idę na weselicho. Teoretycznie mam teraz 8-9 dpo, ale owulacja niepewna, czy była akurat 16-17dc, czy później :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to od wtorku zacznie się testowanie :-) Ciekawe ile będzie lipcowych brzuszków :-)

    Ewelcia, Iwka lubią tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty wrote:
    No to od wtorku zacznie się testowanie :-) Ciekawe ile będzie lipcowych brzuszków :-)

    Wypadałoby pobić czerwcówki :D

    Ja też mam 3 cykl starań i Zajsonek też więc idziemy łeb w łeb :D

    Ewelcia, Iwka lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:51

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a ja Wam życzę udanego weekendu :) i0414.pngbo dziś już pt. to prawie weekend :) oby dla każdej zaświeciło słońce :)
    U mnie jeszcze @ brak..ale chyba i tak odpuszczam i się na listę nie wpisuję bo ostatnio ta moja @ to sobie w kulki ze mną leci :P
    Się zastanawiam kiedy teraz przyjdzie...od wczoraj nie biorę dup-ka czasem @ była po 5 dniach a czasem dopiero po 14 ale to po całym opakowaniu a teraz zjadłam tylko 7 tab. :P i kurcze, czemu ciągle bolą mnie piersi i mnie mdli.. :| i te skurcze nigdy aż tak nie miałam na @..mój najgorszy dzień @ to pierwszy jeśli @ przychodziła za dnia a jak wieczorem to 3/4dzień @ tragedia ale po poronieniu te @ są jakieś znośne..No nic spokojnie czekam do pn na @ a jak nie przyjdzie to we wt. zrobię test ale sikany lekarz mówił by zrobić w pn albo test albo hCg no ON to jednak bardzo w cuda wierzy :) a gdyby to w razie "w" będę na wpół czerwcowa na wpół lipcowa :D coś mam dziś dobry humor :) <3 chociaż temp. w dół to może @ wpadnie do mnie i da Nam szansę na kolejną walkę tym razem owocną :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 10:03

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie :*
    Ofelaine dziękuje za odpowiedz :)
    Mnie cały czas bolą jajcory :(
    A co u was ? :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Mi się skończyły testy ciążowe i przestaje sprawdzać codziennie ;) Weekend zapowiada się obiecująco :) Jutro ślub znajomych, bez wesela, tylko małe przyjęcie, a po południu może uda nam sie wyjechać za miasto na 2 dni :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeeeść :) może w końcu będę miała więcej czasu by tu z wami popisać :) lipiec już niedługo <3

    Iwka lubi tę wiadomość

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Dziewczyny ja zaczynam urlop a więc i odpoczynek... postaram się do Was zaglądać ale pewnie będzie to rzadko :/ Mam nadzieję że jak wrócę to będą już pierwsze bociany :*

    Zazdraszczam :) baw się dobrze i zapomnij choć na chwilę o tych cholernych objawach, wykresach i temperaturach! Ciesz się wolnym czasem i odpoczynkiem :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Witam sie :*
    Ofelaine dziękuje za odpowiedz :)
    Mnie cały czas bolą jajcory :(
    A co u was ? :)

    Hej :)
    Nic mnie nie boli :( jak odczuwasz ból owulacyjny? I skąd wiesz, że to on, a nie np. niestrawność? Nigdy tego nie miałam, stąd pytanie...
    statystycznie dzisiaj powinnam mieć "Dzień O" ale patrząc na wielkość pęcherzyków z wczoraj to jakoś nie sądzę...

    Zajsonek, Iwka lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj u ginki na wizycie. Musimy zrobić badanie nasienia męża, dodatkowo jeśli w tym cyklu się nie uda, to robimy raz monitoring. Potem badania na przeciwciała antyfosfolipidowe. I ten cykl to mój ostatni z duphastonem i acesanem. Mam spróbować z inofoliciem i zaax-em :) co myślicie? Macica na USG wyglądała wczoraj, jakby lada moment miała być owulka (test owu z drugą kreską widoczną), ale pęcherzyka widocznego brak :(

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    Hej :)
    Nic mnie nie boli :( jak odczuwasz ból owulacyjny? I skąd wiesz, że to on, a nie np. niestrawność? Nigdy tego nie miałam, stąd pytanie...
    statystycznie dzisiaj powinnam mieć "Dzień O" ale patrząc na wielkość pęcherzyków z wczoraj to jakoś nie sądzę...
    Nie każda go odczuwa :)
    To taki nietypowy bol, takie klucie, rozpieranie w podrzuszu a dokładniej w miejscach, w których znajdują sie jajniki :)
    Ale jak dla mnie to trochę za wcześnie na takie bole chyba ze owulka sie przesunęła :/

    lulu_ovufriend, Iwka lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    Byłam wczoraj u ginki na wizycie. Musimy zrobić badanie nasienia męża, dodatkowo jeśli w tym cyklu się nie uda, to robimy raz monitoring. Potem badania na przeciwciała antyfosfolipidowe. I ten cykl to mój ostatni z duphastonem i acesanem. Mam spróbować z inofoliciem i zaax-em :) co myślicie? Macica na USG wyglądała wczoraj, jakby lada moment miała być owulka (test owu z drugą kreską widoczną), ale pęcherzyka widocznego brak :(

    Kochana ja wlasnie zaczęłam pic inofolic :)
    Super sie go pije bo jest bez smaku :P

    motyl1993, Iwka lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Kochana ja wlasnie zaczęłam pic inofolic :)
    Super sie go pije bo jest bez smaku :P
    hm, a ile zapłaciłaś? bo drogie cholerstwo :/

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Witam sie :*
    Ofelaine dziękuje za odpowiedz :)
    Mnie cały czas bolą jajcory :(
    A co u was ? :)

    Nie ma za co ;) Mnie już jajnik nie boli, to chyba jest naprawdę po owulce, może piersi mam ciut pełniejsze ale nie bolą :)
    Ogólnie nastrój bardzo dobry towarzyszy mi cały tydzień, chyba codziennie serduszkowanie tak na mnie działa :D A wczoraj to dałam czadu, założyłam mega seksowną koszulkę i maż oszalał :D od razu zabrał się do pracy :)

    mizzelka, Zajsonek, Iwka lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiernie wam kibicuje, niedługo zaczyna się lipiec :)
    Powodzenia :)

    ból owulacyjny ja mam :) kłucie w jajnikach, raz w lewym raz w prawym, trwają u mnie dość długo. ostatnio ponad tydzien.. no dziwny ból. do tego mdłości standardowo ;/
    ale i moja mama to ma i babcia tak miała, chyba dziedziczne :D

    motyl1993, Zajsonek, Iwka lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Wiernie wam kibicuje, niedługo zaczyna się lipiec :)
    Powodzenia :)

    ból owulacyjny ja mam :) kłucie w jajnikach, raz w lewym raz w prawym, trwają u mnie dość długo. ostatnio ponad tydzien.. no dziwny ból. do tego mdłości standardowo ;/
    ale i moja mama to ma i babcia tak miała, chyba dziedziczne :D
    mizzelka ;) ja Ci tak mega zazdroszczę! :) weź mnie zaraź, co by mi pyknęło w tym cyklu :D

    mizzelka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    hm, a ile zapłaciłaś? bo drogie cholerstwo :/

    No drogie, drogie 55zl za 20 saszetek :/
    Mizzelciu zapomniałam ci pogratulować ! <3
    Coś czułam, ze ci sie udało :D
    Zaraź nas trochę ! :*

    mizzelka, motyl1993, Iwka lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    Przyszłam Wam się wypłakać :(
    Właśnie wróciłam z drugiego monitoringu, w 12 dc. byłam pierwszy raz, endometrium 7 mm i dwa pęcherzyki w lewym jajniku: 15 i 16 mm. Czyli nieźle. Druga wizyta wypadała mi dzisiaj, czyli w 14 dc. Standardowo w ten dzień ovufriend wyznacza m owulację. Właśnie wróciłam... endometrium nadal tylko 7 mm, natomiast pęcherzyki się zmniejszają, mają już tylko po 15 i 13 mm. Lekarz raczej nie widzi szans w tym cyklu. Mam jeszcze jedną wizytę, w sobotę (to będzie 16 dc) ale już dostałam skierowanie do kliniki leczenia niepłodności. Chce mi się płakać. Lekarz nie ma niestety pomysłu na to, co ze mną zrobić.
    kochana oni nie wymierzą tak co do macipieńkiego mm.. aby straszą niepotrzebnie ;/
    jedz migdały i wypij sobie czerwone winko.. aby mi się tu nie załamuj! :) bo lekarz to nie Bóg, może się mylić, ile razy się czyta ze cykle bezowulacyjne a fasolki się pojawiają :) to tylko maszyna..
    mój gin poprzednio sie upierał że nie można mieć owulki w 25dc.. jak widać można... a jeszcze 3 cykle temu mialam potwierdzoną USG owulkę w 44dc... było już po fakcie.. Teraz najważniejszy jest relaks. odpocznij i sie nie stresuj!
    dziecko w 90% tworzy się w naszych głowach :)
    ja w tym cyklu dużo pracowałam z mężem i mielismy ciągle zajęcie.. aby stresowałam sie wlasnie przed owulką, kiedy się ona pojawi bo jestem długodystansowcem :) no i przed @ troche :D przyznam sie :D ale najwazniejszy widać jest początek :)

    lulu_ovufriend, Iwka lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i mnie! i mnie Mizzelka :D

    mizzelka, Iwka lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ