X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazury cud natury! Uwielbiam żelgowanie mmm! Ja jestem z woj. śląskiego, a dokładniej śląsk cieszyński :) Ciekawe czy jest ktoś z tych okolic?

    JusWik, Aga89, Iwka lubią tę wiadomość

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo a ja z mazowsza :) nieopodal Radomia :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój M ma imieninki 21 więc myślę że to byłby cudny prezencior dla niego gdyby się dowiedział że jestem w ciąży <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 21:19

    Iwka lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    lulu nie chce pocieszac czy dawac falszywa nadzieje ale juz niejedna dziewczyna miala tzw cofajace sie pecherzyki a pozniej okazywalasie ciaza..Czasem org daje nam zdrowo popalic....Nie poddawaj sie moze akurat zdecyduja sie ruszyc do dzialania jednak ...
    W cuda to ja nie wierzę :( w16 dc czyli w sobotę mam jeszcze jeden monitoring. Zobaczymy, jak tam sytuacja... Przemyslałam to i postanowiłam jeszcze przed tą kliniką zmienić lekarza prowadzącego w medicoverze, zasięgnąć drugiej opinii, zrobić wszystkie możliwe badania i najwyżej zadziałać z kliniką jeszcze za kilka miesięcy.

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betiii wrote:
    Powiem Wam coś.
    Ja miałabym już 5 letnie maleństwo jednak los chcial inaczej. Nadal z mężem się staramy już tyleee czasu i nic. Jednak ciąża mojej bratowej dała mi ogromne nadzieje. Ona ma endometrioze 3 zabiegi 3 lata leczenia bez powodzenia. Jedyną szansą na ciąze było invitro. Jej mąz nie zgodził się na to. Oboje byli pewni, że nigdy nie będą mogli mieć dziecka. Byly załamania , depresje bo jak poradzic sobie z tą swiadomośćią. Po pól roku pogodzenia się z całą sytuacją ona zaszła w ciąże , lekarze stwierdzili, że to cud bo inaczej nie potrafili tego nazwać. Jak tak chora kobieta może być w ciąży z taka chorobą. Maja ma 2 miesiące i jest okazem zdrowia. Ja nie trace nadziei skoro ona zaszła ja też zajdę.
    Momenty załamania też mam np.dziś i kiedy tak właśnie się czuję 'TEN' przykład dodaje mi sił.

    Dziękuję za tą historię :) ja mam właśnie dziś moment załamania ale takie opowieści zawsze podnoszą na duchu :)

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety endometrioza podcina skrzydła i napawa niepewnością, ale jest dużo cudów i trzeba w nie wierzyć :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beti97 wrote:
    No niestety endometrioza podcina skrzydła i napawa niepewnością, ale jest dużo cudów i trzeba w nie wierzyć :)

    Ja tam wypieram myśli, że mogę mieć to chorobę, niby lekarze podejrzewają ale nikt nie potwierdził to niech się wypchają, zdrowa jestem i tyle :D

    Iwka lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    A na monitoring w tym cyklu nie ide :)
    Jak sie teraz nie uda to pójdę w następnym :)
    Chociaż planuje isc do lekarza ok. 13/14dc na kontrole to od razu sie dowiem jak tam owulka :)

    To po wizycie sytuacja się rozjaśni :)

    Zajsonek, Iwka lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Ja tam wypieram myśli, że mogę mieć to chorobę, niby lekarze podejrzewają ale nikt nie potwierdził to niech się wypchają, zdrowa jestem i tyle :D

    I tak trzymaj! Pozytywne myślenie to połowa sukcesu :)
    Ja spisałam ten cykl na straty jako bezowulacyjny, a tymczasem dziś pojawił się śluz płodny - glucik - bo tak na niego mówię :p

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze jutro bedziesz miec skok :)

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    A na monitoring w tym cyklu nie ide :)
    Jak sie teraz nie uda to pójdę w następnym :)
    Chociaż planuje isc do lekarza ok. 13/14dc na kontrole to od razu sie dowiem jak tam owulka :)

    A nie za wczesniena testy owu u Ciebie? One czesto sie myla, niestety nie nalezy sie nimi zbyt sugerowac. A jak inne objawy? Szyjka, sluz?

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie mogę wypierać choroby z myśli bo mam już ją zdiagnozowaną, leczoną. Ale nie uważam żebym miała gorsze szanse niż zdrowe kobiety. Gdzieś w głębi serca mam nadzieję, że się uda. Bardzo bym chciała.

    kapturnica, Iwka lubią tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    A nie za wczesniena testy owu u Ciebie? One czesto sie myla, niestety nie nalezy sie nimi zbyt sugerowac. A jak inne objawy? Szyjka, sluz?

    Szyjki nie badam, śluz lepki, ale jajniki mnie bola jak na owulacje :/
    Zobaczymy planuje isc do gin dopiero w piątek za tydzień będę miała 14dc to od razu zapytam jak tam moja owulka :*
    Mi tez sie wydaje ze trochę za szybko :/

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    To po wizycie sytuacja się rozjaśni :)

    Kochanie jeśli mozna wiedzieć, jak duża masz ta torbielke ?
    I czy twoje miesiączki są bardzo bolesne ? :)
    Bo moja torbiel to 2,8cm i podejrzenie endometriozy tak jak u Ciebie :/

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:51

    kapturnica, Iwka, lulu_ovufriend, Zima lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:

    Dziewczyny ja zaczynam urlop a więc i odpoczynek... postaram się do Was zaglądać ale pewnie będzie to rzadko :/ Mam nadzieję że jak wrócę to będą już pierwsze bociany :*

    Baw się dobrze, urlopuj, wypoczywaj i relaksuj się! Nie myśl, nie sprawdzaj tempki - daj sobie wakacje i totalny luuuz!

    beti97, Iwka, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny!
    u mnie tempka poważnie poszła w dół, więc może nareszcie dzisiaj przyjdzie @, ale tak jak przez ostatnie dni męczyły mnie bóle na @ to teraz nic, cisza i spokój

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Kochanie jeśli mozna wiedzieć, jak duża masz ta torbielke ?
    I czy twoje miesiączki są bardzo bolesne ? :)
    Bo moja torbiel to 2,8cm i podejrzenie endometriozy tak jak u Ciebie :/

    Moja torbiel teraz ma 35 mm, mimo że od 3 miesięcy mam miesiączkę nie powiększa się nawet zamalała z 36 mm na 35 mm :) A przed leczeniem miała coś ok 56 mm.
    A co do miesiączek ból odczuwam w 1 i 2 dzień. Brzuch boli ale nie jest to ból nie do zniesienia. W tym cyklu nie bolał prawie w cale wzięłam tylko 1 tabletkę bardziej zapobiegawczo bo nie lubię czuć tego bólu, od razu zaczynam myśleć czy coś tam mi nie rośnie.
    Ale teraz tak myślę, ze zanim w ogolę dowiedziałam się o chorobie to miałam niezłe skurcze podczas @ i mocniejsze bóle.
    Teraz po tabletkach jakoś się uspokoiło, tylko, ze to dopiero 2 okres taki naturalny po leczeniu więc może się też wszystko zmienić.

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wszystkimi :)
    Już niedługo zaczynamy testowanie :)
    A mi dzisiaj ovu wyznaczył owulkę na 14 dzień cyklu i mogło tak być bo 13 dnia miała spory pęcherzyk do pęknięcia :)
    We wtorek ide do gina to zobaczymy czy tak było :D

    Iwka lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to spoko, jeśli to może być od luteiny to ok, bo już się bałam, że znowu coś mi się kiełbasi. :)
    Nakręcać to się nie nakręcam bo po pierwsze za wcześnie a po drugie tak szczerze mówiąc to już dawno temu ten cykl na straty spisałam - sporo większa szansa, że wygram w totka niż, że teraz zaciążę... ;)

    Życzę miłego urlopowania!
    Ewelcia wrote:
    Ja brałam pierwszy raz w tamtym miesiącu od owulacji o powiem tak... ból i skurcze miesiączkowe cały czas, temp w górze bez spadków, większe piersi, mdłości troszkę itp - objawy typowo ciążowe ale ciąży nie było - wysoki progesteron daje takie objawy... jedno jest pewnie nie nakręcaj się że temp jest wysoko, zrób test i betę dla pewności :)

    Lulu będzie dobrze zobaczysz :*

    Dziewczyny ja zaczynam urlop a więc i odpoczynek... postaram się do Was zaglądać ale pewnie będzie to rzadko :/ Mam nadzieję że jak wrócę to będą już pierwsze bociany :*

    Ewelcia, Iwka lubią tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ