X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dla męża trzeba by było coś wymyśleć, jakieś buciki kupić czy coś :D
    Ale będę wyć.. ze szczęścia of kors :D

    Zajsonek, Iwka lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłam Wam się wypłakać :(
    Właśnie wróciłam z drugiego monitoringu, w 12 dc. byłam pierwszy raz, endometrium 7 mm i dwa pęcherzyki w lewym jajniku: 15 i 16 mm. Czyli nieźle. Druga wizyta wypadała mi dzisiaj, czyli w 14 dc. Standardowo w ten dzień ovufriend wyznacza m owulację. Właśnie wróciłam... endometrium nadal tylko 7 mm, natomiast pęcherzyki się zmniejszają, mają już tylko po 15 i 13 mm. Lekarz raczej nie widzi szans w tym cyklu. Mam jeszcze jedną wizytę, w sobotę (to będzie 16 dc) ale już dostałam skierowanie do kliniki leczenia niepłodności. Chce mi się płakać. Lekarz nie ma niestety pomysłu na to, co ze mną zrobić.

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w sumie jestem sama na siebie zła za to moje dzisiejsze zwątpienie bo tak naprawdę ten cyk dla mnie i tak jest ogromnym sukcesem bo w końcu w 3cs pp była owulacja i prg. ładnie wzrósł bez wspomagaczy więc mimo braku ciąży to ja wygrałam tę bitwę :)
    Spora chwilę powisiałam na tel. z moim lekarzem bo do mnie zadzwonił i o matko jaki to złoty człowiek a jak przepełniony optymizmem i wiarą w sukces..czasem sobie myślę, że chciałabym choć połowę tego jego optymizmu :) a byłoby lżej :) no ale "podniósł" mnie na duchu :)
    Mam odstawić dup-ka i poczekać do @ jeśli się nie pojawi do pn to testować, chociaż ja wiem, że po dup-ku to @ raz miałam po 5 dniach raz po 14 ale wtedy brałam dup-ka całe 10 dni. A teraz zjadłam jakieś 7tab. tylko więc mam nadzieję, że @ wpadnie szybko :) a jeśli dobrze pójdzie to kolejne płodne wypadną na urlopie w górach :) oby tylko nie między 17 a 20 lipca bo wtedy brak <3 będzie :P a później hulaj dusza <3 <3
    W sumie fajnie, że tutaj trafiłam i dziękuję za każdą odp,. na moje pytanie i za wsparcie. Za każde miło słowo <3 jesteście wielkie <3
    DZIĘKUJĘ g13061.gif
    a do tego po rozmowie z lekarzem w radio puścili tę piosenkę :) myślę, że podnosi na duchu może i Was wesprze :) chociaż ogólnie to nie moje klimaty ale wpada w ucho zatem daję linka :) http://www.youtube.com/watch?v=S6YtIrwWOzA
    LULU to może coś na wspomaganie np. CLO i później na pęknięcie skoro pęcherzyki zanikają tj. wchłaniają się...

    Kasia *, Iwka lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczyny! czuję sie zobowiazana zagladac tu jako zalozycielka watku:) niestety chyba tym razem zasad ze zalozycielka zachodzi nie zadziala... mam taki bol kregoslupa ze moge tylko lezec i plakac a nie sie przytulac:(( a taki piekny mam cykl..maz wraca dzis,w dzie owulacji... mam 22mm pecherzyk w 13 dc :( endo 8,5mm ... niestety do tego powiekszony drugi jajcor z niewiadomego powodu:( nie podoba mi sie to:/ ale kochane wierze w Was,ze sie uda i bedzie duzo zoltych brzuszkow w tym miesiacu:)) pozdrawiam i do zobaczenia kiedys w przyszlosci:))


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    No i dla męża trzeba by było coś wymyśleć, jakieś buciki kupić czy coś :D
    Ale będę wyć.. ze szczęścia of kors :D

    Jak kiedyś spóźniał mi się mój niemal idealny okres kupułam dla męża kubek zaprojektowany przez jego ulubionego kucharza Jamiego Oliviera, bo akurat na jednym z serwisów wyprzedazowych wnetrzarskich była wyprzedaż. Kubek z napisem COOL DAD. Uznałam, że dobra okazja, najwyżej bedzie na następny raz. Dwa dni później dostałam okres, kubek zapakowany czeka na lepsze czasy...

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty wrote:
    Jak kiedyś spóźniał mi się mój niemal idealny okres kupułam dla męża kubek zaprojektowany przez jego ulubionego kucharza Jamiego Oliviera, bo akurat na jednym z serwisów wyprzedazowych wnetrzarskich była wyprzedaż. Kubek z napisem COOL DAD. Uznałam, że dobra okazja, najwyżej bedzie na następny raz. Dwa dni później dostałam okres, kubek zapakowany czeka na lepsze czasy...

    ja już parę razy miałam takie pomysły, ale się powstrzymywałam... i dobrze... tym razem znów nic z tego :( serio myślę o skasowaniu konta i zaprzestaniu tych wszystkich obserwacji i pomiarów...

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Lulu kochanie..przykro mi :/ kurde no! Eh zawsze pozostaje mozliwosc bledu sprzetu bo nigdy pomiar nie bedzie dokladny co do mm moim zdaniem..to tak jak z naszymi termometrami z dokladnoscia 0.1...

    Ja tez mam dzien do dupy caly i tyle.

    lulu_ovufriend lubi tę wiadomość

  • betiii Koleżanka
    Postów: 48 12

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny jestem tu pierwszy raz. Mam nadzieję, że '' ten cały kalendarz coś nam pomoże'' aczkolwiek mój mąż już ma wnerw, że wchodzę ciągle na stronki i czytam jak to zajść w ciąze :(

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widze ze lipcoweczki sie zaczynaja powaznie rozkrecac heheheh..
    I dobrze niech szybciorem juz sie konczy czerwiec i jak najszybciej rozpocznie lipiec....Po 2miesiacach przerwy wracam do staranek..Oby z dobrym skutkiem.Ale jak nie ten to byc mozekolejny bedzie szczesliwy..Najwazniejsze to przyjmowac wszystko z pokora
    Lipcoweczki do boju!!!! =D

    Malenq, vincaminor lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Oj Lulu kochanie..przykro mi :/ kurde no! Eh zawsze pozostaje mozliwosc bledu sprzetu bo nigdy pomiar nie bedzie dokladny co do mm moim zdaniem..to tak jak z naszymi termometrami z dokladnoscia 0.1...

    Ja tez mam dzien do dupy caly i tyle.

    wiesz co, może tak, ale mnie dzisiaj wszystko opadło do samej ziemi... nie mam siły.
    na dodatek ten lekarz, który w zasadzie umywa ręce i odsyła do kliniki leczenia niepłodności... naprawdę ryczeć mi się chce. Nie sądziłam, że do teg dojdzie. Wszyscy wokół mnie zachodzą w ciążę... ehhh parszywy ten dzień. W dodatku jeszcze zajrzałam na czerwcówki, przeczytałam o poronieniach :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 17:48

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    wiesz co, może tak, ale mnie dzisiaj wszystko opadło do samej ziemi... nie mam siły.
    na dodatek ten lekarz, który w zasadzie umywa ręce i odsyła do kliniki leczenia niepłodności... naprawdę ryczeć mi się chce. Nie sądziłam, że do teg dojdzie. Wszyscy wokół mnie zachodzą w ciążę... ehhh parszywy ten dzień. W dodatku jeszcze zajrzałam na czerwcówki, przeczytałam o poronieniach :(

    lulu nie chce pocieszac czy dawac falszywa nadzieje ale juz niejedna dziewczyna miala tzw cofajace sie pecherzyki a pozniej okazywalasie ciaza..Czasem org daje nam zdrowo popalic....Nie poddawaj sie moze akurat zdecyduja sie ruszyc do dzialania jednak ...

    Iwka, lulu_ovufriend lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • betiii Koleżanka
    Postów: 48 12

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam coś.
    Ja miałabym już 5 letnie maleństwo jednak los chcial inaczej. Nadal z mężem się staramy już tyleee czasu i nic. Jednak ciąża mojej bratowej dała mi ogromne nadzieje. Ona ma endometrioze 3 zabiegi 3 lata leczenia bez powodzenia. Jedyną szansą na ciąze było invitro. Jej mąz nie zgodził się na to. Oboje byli pewni, że nigdy nie będą mogli mieć dziecka. Byly załamania , depresje bo jak poradzic sobie z tą swiadomośćią. Po pól roku pogodzenia się z całą sytuacją ona zaszła w ciąże , lekarze stwierdzili, że to cud bo inaczej nie potrafili tego nazwać. Jak tak chora kobieta może być w ciąży z taka chorobą. Maja ma 2 miesiące i jest okazem zdrowia. Ja nie trace nadziei skoro ona zaszła ja też zajdę.
    Momenty załamania też mam np.dziś i kiedy tak właśnie się czuję 'TEN' przykład dodaje mi sił.

    vincaminor, kapturnica, Aga89, Iwka, lulu_ovufriend, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

  • betiii Koleżanka
    Postów: 48 12

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym, żeby mój mąż zaczal sie tak przejmowac zajsciem w ciąze jak ja. Chociaż on mi mówi, że za dużo o tym myśle i niby to przez to nie mogę być w ciąży. Wiem, że powinnam wyluzować .. tylko jak? czy ktoś wie ?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczęta moje kochane <3
    od wczoraj robię testy owulacyjne..
    Wczoraj już krecha widoczna, dzisiaj już prawie kolor taki sam jak kontrolna..
    Nie wiem czy to możliwe, ale miałabym już mieć na dniach owulację?
    Jajcory dają o sobie znać :/
    takie ciągnięcia.. nie wiem co o tym myśleć :/
    owulacja zawsze była ok. 14-18dc, a tu taka niespodzianka ? :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 18:35

    Iwka lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    dziewczęta moje kochane <3
    od wczoraj robię testy owulacyjne..
    Wczoraj już krecha widoczna, dzisiaj już prawie kolor taki sam jak kontrolna..
    Nie wiem czy to możliwe, ale miałabym już mieć na dniach owulację?
    Jajcory dają o sobie znać :/
    takie ciągnięcia.. nie wiem co o tym myśleć :/
    owulacja zawsze była ok. 14-18dc, a tu taka niespodzianka ? :O

    Kochana wszystko jest możliwe ;) a ty niedawno odstawiłaś tabletki z tego co pamiętam ?? może organizm po nich szaleje :)
    Idziesz na monitoring w tym cyklu?

    Zajsonek, Iwka lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie - czy któraś z Was stosuje luteinę "dowcipną"?
    Brzuch mnie dziś boli bardzo okresowo - gdyby nie to że dopiero była owulacja i nic mi "nie kapie" (sorry za dosłowność) to byłabym przekonana, że właśnie mam okres... :/ czy luteina może takie objawy dawać? Pierwszy cykl biorę i nie bardzo wiem czego się spodziewać... w ulotce nic nie ma na ten temat.

    Iwka lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Mam pytanie - czy któraś z Was stosuje luteinę "dowcipną"?
    Brzuch mnie dziś boli bardzo okresowo - gdyby nie to że dopiero była owulacja i nic mi "nie kapie" (sorry za dosłowność) to byłabym przekonana, że właśnie mam okres... :/ czy luteina może takie objawy dawać? Pierwszy cykl biorę i nie bardzo wiem czego się spodziewać... w ulotce nic nie ma na ten temat.

    Ja niestety nie pomogę bo nie brałam nigdy lutki

    Iwka lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Kochana wszystko jest możliwe ;) a ty niedawno odstawiłaś tabletki z tego co pamiętam ?? może organizm po nich szaleje :)
    Idziesz na monitoring w tym cyklu?

    Jeżeli chodzi ci o anty to brałam je ostatnio rok temu :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na monitoring w tym cyklu nie ide :)
    Jak sie teraz nie uda to pójdę w następnym :)
    Chociaż planuje isc do lekarza ok. 13/14dc na kontrole to od razu sie dowiem jak tam owulka :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny :)

    na razie powoli Was podczytuję, testować będę za dwa dni ale mam przeczucie że nic z tego nie będzie. Jak dostanę @ to wtedy oficjalnie wpisze się na listę. Tak szybko rozkręca się ten wątek że wole byc na bieżąco;)

    To będzie 2 cs pp. Miałam ostro zabrać się za obserwację cyklu mierzyć temperaturę itp. Ale stwierdziłam ze idzie urlop i troche szkoda mi sie codziennie zatracac w to mierzenie i sikanie na testy owulacyjne. Bede się cieszyc okolicznościami przyrody i przyjemnością <3 Badań też na razie nie będę robić bo nie mam skierowania na NFZ a jak policzyłam ile za te hormony to wolę tą kasę wydać na jakieś przyjemności na urlopie ;)

    Z jakich okolic jestescie? Jest może ktoś z Mazur?

    Pozdrawiam ;)

    Iwka, JusWik lubią tę wiadomość

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ