X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam "luz" przez pierwszy rok starań. Jak się później okazało niesłusznie bo przez ten luz wierzyłam lekarzom, którzy mi mówili, że jest wszystko ok, podczas gdy wcale nie było... Później była ta akcja z fałszywie dodatnim testem i to mnie jakoś złamało, zaczęłam się potwornie przejmować - poszarpałam się jeszcze rok i w końcu trafiłam na normalnego lekarza. On mnie zdiagnozował, zaczął leczyć i od razu w pierwszym cyklu leczenia zaszłam w ciążę. Na krótko, ale zaszłam.
    No i niestety przez to, że tyle to trwało i przez te kolejne pół roku szlabanu na poczęcie po poronieniu teraz mam za duże ciśnienie. I szczerze mówiąc to już wiem, że z tego mojego lipcowego cyklu raczej nic nie będzie. ://

    JusWik, Iwka lubią tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:51

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Ofelaine prepraszam, wzielam ostatnią listę ktora byla, wiec juz tam musialo Cię nie być :p :p Wiesz nie zrobilam tego specjalnie, ale kto wie moze masz nie testowac i poprostu byc w ciazy i juz ;)
    Ale ja sie w cale nie gniewam kochana:) tak pomyslalam ze skopiowalas wczesniejsza liste. Oby bylo tak jak mowisz :-D

    Iwka lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Ja miałam "luz" przez pierwszy rok starań. Jak się później okazało niesłusznie bo przez ten luz wierzyłam lekarzom, którzy mi mówili, że jest wszystko ok, podczas gdy wcale nie było... Później była ta akcja z fałszywie dodatnim testem i to mnie jakoś złamało, zaczęłam się potwornie przejmować - poszarpałam się jeszcze rok i w końcu trafiłam na normalnego lekarza. On mnie zdiagnozował, zaczął leczyć i od razu w pierwszym cyklu leczenia zaszłam w ciążę. Na krótko, ale zaszłam.
    No i niestety przez to, że tyle to trwało i przez te kolejne pół roku szlabanu na poczęcie po poronieniu teraz mam za duże ciśnienie. I szczerze mówiąc to już wiem, że z tego mojego lipcowego cyklu raczej nic nie będzie. ://
    Musisz wierzyc, wiara czyni cuda :)

    JusWik, Iwka lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • natusiaaaka Koleżanka
    Postów: 37 21

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałyście o inofolicu. W cyklu, w którym poprzednio zaszłam w ciążę brałam właśnie inofolic po 2 saszetki dziennie. Nie wiem, ale sądzę że to może dzięki niemu się wtedy udało.

    Zajsonek, Iwka lubią tę wiadomość

    c74485f0c24b905bb2b4e5a6b72742fe.png
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Ja miałam "luz" przez pierwszy rok starań. Jak się później okazało niesłusznie bo przez ten luz wierzyłam lekarzom, którzy mi mówili, że jest wszystko ok, podczas gdy wcale nie było... Później była ta akcja z fałszywie dodatnim testem i to mnie jakoś złamało, zaczęłam się potwornie przejmować - poszarpałam się jeszcze rok i w końcu trafiłam na normalnego lekarza. On mnie zdiagnozował, zaczął leczyć i od razu w pierwszym cyklu leczenia zaszłam w ciążę. Na krótko, ale zaszłam.
    No i niestety przez to, że tyle to trwało i przez te kolejne pół roku szlabanu na poczęcie po poronieniu teraz mam za duże ciśnienie. I szczerze mówiąc to już wiem, że z tego mojego lipcowego cyklu raczej nic nie będzie. ://
    Dokładnie cały problem polega na tym że większość lekarzy twierdzi, że wszystko jest ok a ciąży brak, natomiast trafić na naprawdę dobrego specjalistę który będzie nas poważnie traktował - ciężko. A my tak niewiele chcemy... a jednak to takie nieosiągalne i trudne... :(

    Iwka lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Musisz wierzyc, wiara czyni cuda :)
    coś w tym jest... <3

    Iwka lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kochane w tym cyklu chyba dam sobie spokoj z lataniem po lekarzach. Dzis 2 dc, mialam sie stawic w klinice miedzy 2 a 5 dc i chyba to oleje. Wakacje są, w ten sposob nigdzie nie wyjade, a juz w niedziele chce sie pakowac i wyjechac na 2 tygodnie nad jezioro z koelzanka, bo ma z synem przyjechac az 300km ode mnie mieszka. To mi przepadnie kontrolowanie owulki i inne cuda. I dobrze, jakos chyba mam dosyc, dziecko ma jutro koniec roku, a ja nie bede sleczec z nia w domu, majac dom nad jeziorem i moc spedzic z nia tam jak najwiecej czasu, tylko dlatego, ze moj gin musi zgarnac 100 zł za wizyte i 100 za hormony po to, zeby stwierdzic, ze do owu jeszcze daleko.. Juz nie wiem co robic, chyba z tej bezsilnosci juz zwyczanie mi sie nie chce. Nawet nie wiem czy mierzyc tempke i cokolwiek kontrolowac. :/

    lulu_ovufriend, Ewelcia, julita, Iwka lubią tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    A ja kochane w tym cyklu chyba dam sobie spokoj z lataniem po lekarzach. Dzis 2 dc, mialam sie stawic w klinice miedzy 2 a 5 dc i chyba to oleje. Wakacje są, w ten sposob nigdzie nie wyjade, a juz w niedziele chce sie pakowac i wyjechac na 2 tygodnie nad jezioro z koelzanka, bo ma z synem przyjechac az 300km ode mnie mieszka. To mi przepadnie kontrolowanie owulki i inne cuda. I dobrze, jakos chyba mam dosyc, dziecko ma jutro koniec roku, a ja nie bede sleczec z nia w domu, majac dom nad jeziorem i moc spedzic z nia tam jak najwiecej czasu, tylko dlatego, ze moj gin musi zgarnac 100 zł za wizyte i 100 za hormony po to, zeby stwierdzic, ze do owu jeszcze daleko.. Juz nie wiem co robic, chyba z tej bezsilnosci juz zwyczanie mi sie nie chce. Nawet nie wiem czy mierzyc tempke i cokolwiek kontrolowac. :/

    Moze to właśnie Ci pomoże, ja ogólnie jestem taka, ze czasami wolę nie wiedzieć co się dzieję i żyć nadzieją :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, bardzo dobrze będzie odpocząć od starań, wyluzować się, w końcu ile można się tak zadręczać. Jedź nad to jezioro, dobrze Ci to zrobi, zrelaksujesz się. Szczerze mówiąc sama jestem tym już zmęczona i jak w tym cyklu się nie uda to potem właśnie też chcę gdzieś jechać, bez termometrau, ovufriend, leków, badań itp. Musimy chociaż trochę pożyć jak ludzie, nie? ;)

    Daisy, Iwka lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się <3
    mnie zaczął brzuch znowu boleć jak na @ :(
    nie wiem co się dzieje :/

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    No to jestem moja droga Daisy ale pewnie nie będę się zbytnio udzielała :)
    jeśli doczekam się @ to kolejny cykl jeszcze spróbuję z CLO ale jak się nie uda to koniec z tym wszystkim, bo czy jest pomoc, czy się o tym myśli, czy wrzuca na luz nic nie pomaga :( widocznie tak musi być...a prawie 4 lata walki o cud, który widocznie nie jest dla Nas dla mnie to zbyt długo i za dużo wszystkiego..życzę Wam powodzenia i 3 mam kciuki za pierwsze testujące :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane co myslicie o moim wykresie?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja się przenoszę do lipcowych brzuszków :)
    oby miesiąc ten był szczęśliwy! tak bardzo bardzo o tym marzę!

    oficjalnie cały czas czekam na @, od 3 dni mam takie straszne bóle/skurcze, że aż się dziwie że jeszcze nie ma. nigdy nie miałam tak silnych bólów przed @
    mam nadzieję, że u mnie w środku wszystko w porządku... w poniedziałek odstawiłam dupka, także liczę że do jutra powinno być już ok


    czary mary niech lipiec będzie tym wymarzonym miesiącem <3

    Daisy, Maluszek 22, Iwka lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, proszę o dopisanie mnie na 20 lipca, tak mi owulkę wylicza OF.

    To mój 2 cykl starań, więc jestem nieobeznana w temacie.

    Napiszcie mi prosze jakie badania powinnam zrobić. Piszecie coś o klinice, badaniach i innych dup-kach ;p, a ja nie do końca wiem o co chodzi.

    Co to za badania? Trzeba mieć na nie skierowanie? Pisałyście, że robi się je między 2dc a 5dc, czyli mnie zostaje jutro albo poniedziałek, stąd zależy mi na czasie.

    Zakupiłam abonament premium, termometr owu, mam testy owulacyjne, jeden ciążowy (z zeszłego cylku) - jestem gotowa by walczyć o dzidziusia! :)

    W czerwcu było prawie 70 mam, pokażmy, że możemy wygrać z czerwcówkami! :)
    Damy radę ;)

    Daisy, Maluszek 22, Iwka lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    hej :)
    No to jestem moja droga Daisy ale pewnie nie będę się zbytnio udzielała :)
    jeśli doczekam się @ to kolejny cykl jeszcze spróbuję z CLO ale jak się nie uda to koniec z tym wszystkim, bo czy jest pomoc, czy się o tym myśli, czy wrzuca na luz nic nie pomaga :( widocznie tak musi być...a prawie 4 lata walki o cud, który widocznie nie jest dla Nas dla mnie to zbyt długo i za dużo wszystkiego..życzę Wam powodzenia i 3 mam kciuki za pierwsze testujące :)


    Wiesz co przeczytaj sobie moj wpis kilka postow wyzej i zobacz jakie ja nabralam podejscie. Ja wiem, ze moj 8 cs o 2 bobo sie chowa przy Twojej 3 letniej walce o pierwsze, ale ja tez jestem juz zmeczona..nie dziwię Ci się kochana.. :(

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Kochane, proszę o dopisanie mnie na 20 lipca, tak mi owulkę wylicza OF.

    To mój 2 cykl starań, więc jestem nieobeznana w temacie.

    Napiszcie mi prosze jakie badania powinnam zrobić. Piszecie coś o klinice, badaniach i innych dup-kach ;p, a ja nie do końca wiem o co chodzi.

    Co to za badania? Trzeba mieć na nie skierowanie? Pisałyście, że robi się je między 2dc a 5dc, czyli mnie zostaje jutro albo poniedziałek, stąd zależy mi na czasie.

    Zakupiłam abonament premium, termometr owu, mam testy owulacyjne, jeden ciążowy (z zeszłego cylku) - jestem gotowa by walczyć o dzidziusia! :)

    W czerwcu było prawie 70 mam, pokażmy, że możemy wygrać z czerwcówkami! :)
    Damy radę ;)


    Kasiu, 2-5 dc

    E
    Lh
    FSH
    PRL
    TSH
    FT3
    FT4
    Testosteron

    owu/okolo owu
    E
    Lh
    Jesli masz mozliwosc to mozesz sobie i codziennie sprawdzac.

    7dpo
    PRG

    Co do skierowania to w 2 cs raczej na nie nie licz od gina na nfz, ale sprobowac mozesz :)


    Pamietaj, ze testy owu to tylko takie pogladowe są, bo mozna się na nich przejechac. Poza tym testy owu nie pokaza Ci owulacji tylko pik hormonu LH, ktory powoduje pekanie pecherzykow.

    Mkierz tempke codziennie o tej samej godzinie, rano max do 7, przed wstaniem i po min. 6 h snu. Trzymamy kciuki i licze, ze czesciej bedziesz do nas zaglądać :)

    Ps. Czerwiec się jeszcze nie skonczyl, tam bedzie jeszcze wiele boćków :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 12:33

    Katarzyna87, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita ja juz dawno jestem po @ i od 4 dni mam silne bole brzucha tak jak na @ ale to noe mozliwe raz boli raz przestaje az placze z bolu :-\ wczoraj tak bylo brzuch jak by cos wypychalo mdli mnie martwi mnie to :-\

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszku myślimy (mysle, ze kazda sie pod tym podpisze), że nie mierzysz regularnie tempki, więc to tak jakbyś nie prowadziła wykresu, nie ma za bardzo na co patrzeć. ;)

    kapturnica, Iwka lubią tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dopiero 3 m-ąc niepowodzeń, ale jest mi tak strasznie przykro :(
    także strasznie was przytulam dziewczyny, te które starają się dłużej tj. rok, dwa czy trzy, to dopiero musi być przeżycie :(

    sukces jaki odniosłam w tym miesiącu to ponad 2kg mniej na wadze.
    mimo tego, że jestem szczupła to gin powiedział, że utrata 2-4 kg może pobudzić jajniki do pracy, także nadal jestem pod opieką dietetyka i tak powoli chudnę, przyjemnie jest włożyć dżinsy i zobaczyć, że robią się luźne :)

    Maluszek 22, Iwka lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ