X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty wrote:
    Trzymamy mocno! :) Nie stresuj się, podejdź do tego na luzie! :) Choć wiem, że to trudne, ale pierwsze wrażenie jest bardzo ważne :) Jak zobaczą uśmiechnięta, pewną siebie dziewczynę to na pewno się uda!
    Taki mam zamiar, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy :) Rozmowę mam dopiero na 13.45 wiec może do tego czasu stres sobie pójdzie

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Kitty faceci sa okropni ;p

    Maluszek 22 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    hej kobietki ;) co u Zajsonka bo sie nie odzywała jeszcze. Fajnie by było gdyb y okazało się że to ciąża ;) u mnie w tym cyklu pewnie znów nic bo oczywiście jak trzeba sie pomiziać to Mój nagle z sił opada i dupa blada. Chyba wyczuwa owulację bo zawsze tak jest. W sumie twierdzi że on sie tak konkretnie nie stara bo czuje że nie dojrzał i sie boi może dlatego automatycznie mu się wyłącza coś między nogami wtedy kiedy trzeba działać ;)
    A moj sie stara ;-) u nas seks nie jest z naciskiem na dziecko kochamy sie i wylaczamy dlatego tak czesto jestesmy blisko ;-) moj chce bardzo miec dzidzisia twierdzi ze maluszek nasza milosc bardzo dopelni

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój wlaśnie niby chciałby ale się boi i uważa że jak będzie to super ale tak na poważnie sie starać to nie wie czy chce ;) Ja dlatego mu nie mówię kiedy powinniśmy a kiedy nie koniecznie ;) Ale wkurzam się że akurat w TEN konkretny dzień on nagle mówi że nie bo nie może ;)

    Maluszek 22 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój A też ma teraz jakieś dziwne podejście do starań, niby chce ale jak go pytam to jakoś tak unika tematu, może za dużo o tym mówie, może powinnam na jakiś czas przestać w ogóle mówić o tym....
    Sama nie wiem mógłby otwarcie powiedzieć co mu na sercu leży a nie tak się zachowywać

    Maluszek 22 lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    a mój wlaśnie niby chciałby ale się boi i uważa że jak będzie to super ale tak na poważnie sie starać to nie wie czy chce ;) Ja dlatego mu nie mówię kiedy powinniśmy a kiedy nie koniecznie ;) Ale wkurzam się że akurat w TEN konkretny dzień on nagle mówi że nie bo nie może ;)
    Moze nie dojrzal
    moze nie ma co napierac
    bo skutki moga byc zle. ..
    Moj nie ma z tym problemu jak szyszy o dniach plodnuch to z lozka by nie wychodzil w tym cyklu tak mial nakrecil sie ze szok :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Mój A też ma teraz jakieś dziwne podejście do starań, niby chce ale jak go pytam to jakoś tak unika tematu, może za dużo o tym mówie, może powinnam na jakiś czas przestać w ogóle mówić o tym....
    Sama nie wiem mógłby otwarcie powiedzieć co mu na sercu leży a nie tak się zachowywać
    U mnie tak tez jest ciagle o tym mowie i postanowilam ze nie bede o tym ciagle mowila bo to nic nie da tak z moim podjeliamy taka decyzje stres nie sprzyja

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w zasadzie nie mówię o tym ;) bo samą mnie to stresuje ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Mój A też ma teraz jakieś dziwne podejście do starań, niby chce ale jak go pytam to jakoś tak unika tematu, może za dużo o tym mówie, może powinnam na jakiś czas przestać w ogóle mówić o tym....
    Sama nie wiem mógłby otwarcie powiedzieć co mu na sercu leży a nie tak się zachowywać

    Wiesz, faceci to dziwne stworzenia. Oni też źle znoszą porażki, bo to godzi w ich męskość. Prawda jest taka, że faceci w dużej mierze nie czują aż tak instynktu do rodzicielstwa jak kobiety. Za to potem jak pojawi się maluszek to dopiero zaczynają to fizycznie odczuwać i często tracą głowę - a jak już jest dziewczynka to w ogóle - księżniczka tatusia :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty wrote:
    Wiesz, faceci to dziwne stworzenia. Oni też źle znoszą porażki, bo to godzi w ich męskość. Prawda jest taka, że faceci w dużej mierze nie czują aż tak instynktu do rodzicielstwa jak kobiety. Za to potem jak pojawi się maluszek to dopiero zaczynają to fizycznie odczuwać i często tracą głowę - a jak już jest dziewczynka to w ogóle - księżniczka tatusia :)
    oooj to racja ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek 22 wrote:
    U mnie tak tez jest ciagle o tym mowie i postanowilam ze nie bede o tym ciagle mowila bo to nic nie da tak z moim podjeliamy taka decyzje stres nie sprzyja
    To jest chyba najlepsze rozwiązanie, wrzucić na luz i przyjąć to co los da :)

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty wrote:
    Wiesz, faceci to dziwne stworzenia. Oni też źle znoszą porażki, bo to godzi w ich męskość. Prawda jest taka, że faceci w dużej mierze nie czują aż tak instynktu do rodzicielstwa jak kobiety. Za to potem jak pojawi się maluszek to dopiero zaczynają to fizycznie odczuwać i często tracą głowę - a jak już jest dziewczynka to w ogóle - księżniczka tatusia :)
    Dokkadnie masz racje :-D
    mam triche dziwne pytanie mianoqicie ostatnio podczas stosunku a najbardziej wczoraj odczuwalam taki bol jak by sie macica zaciskala czy janiki czy wiecie moze co to i od czego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek 22 wrote:
    Dokkadnie masz racje :-D
    mam triche dziwne pytanie mianoqicie ostatnio podczas stosunku a najbardziej wczoraj odczuwalam taki bol jak by sie macica zaciskala czy janiki czy wiecie moze co to i od czego?

    To chyba naturalne zupełnie :)

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem co to może być. Może stres jakiś?

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    To jest chyba najlepsze rozwiązanie, wrzucić na luz i przyjąć to co los da :)
    Tak w niczym tym nie pomozemy a mozemy zaszkodzic

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem pewna, że mój oszaleje na punkcie dziecka, wodze jak teraz bawi się z moją chrześnicą a ona jest w niego wpatrzona jak w obrazek :)
    Może rzeczywiście go to boli, że jeszcze się nam nie udało, tylko ja bym wolała żebyśmy o tym porozmawiali a nie żeby to trzymał w sobie

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety faceci są tacy że nigdy Ci nie powiedzą co im na sercu leży bo nie wiem boja się że są przez to mnie twardzi.. nie wiem

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy tak nie mialam i moj mowi ze ja go wypychalam tak jak by taki ucisk jak skurcz niewiem
    mam bol zawsze w pierszy dzien plodny ale jest zupelnie inny a wczorajszy byl okropny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Ja jestem pewna, że mój oszaleje na punkcie dziecka, wodze jak teraz bawi się z moją chrześnicą a ona jest w niego wpatrzona jak w obrazek :)
    Może rzeczywiście go to boli, że jeszcze się nam nie udało, tylko ja bym wolała żebyśmy o tym porozmawiali a nie żeby to trzymał w sobie
    Nie naciskac najlepsze rozwiazanie

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mojego ledwo namówiłam na badanie nasienia bo nie za bardzo chcial ale stwierdził że to zrobi dla mnie i dla siebie dla pewności ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ