X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne lipcowe brzuszki:)
Odpowiedz

lipcowe brzuszki:)

Oceń ten wątek:
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwi wrote:
    Hej. Ja już po pracy.

    Zajsonek, ja mam 169 i waże 53 kg i juz mnie szlak jasny trafia bo z każdej strony słysze "boze jaka ty chuda jesteś, weź przytyj troche". Powiem Ci szczerze Zże troche mnie pocieszyłaś ze mozna być zdrowym i szczupłym bo ja od tego ciągłego gadania juz zaczełam sobie wmawiać że jakaś chora moze jestem.


    widocznie tak jak ja masz dobrą przemianę materii :D
    i też słyszę te teksty + "znowu schudłaś! ty coś wgl. jesz?" :P
    denerwujące :D

    JusWik lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam prośbę, wykreślcie mnie z jutrzejszego testowania. Byłam na becie i niestety nic z tego,.Zaczynam robic badania i spróbujemy od nowa. Póki co muszę sobie jakoś to poukładać bo bardzo sie juz nastawiłem ze bedzie fasolka ( o ja głupia) :(

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada:) wrote:
    Hej dziewczyny, mam prośbę, wykreślcie mnie z jutrzejszego testowania. Byłam na becie i niestety nic z tego,.Zaczynam robic badania i spróbujemy od nowa. Póki co muszę sobie jakoś to poukładać bo bardzo sie juz nastawiłem ze bedzie fasolka ( o ja głupia) :(

    kochanie jak mi przykro :(
    trzymam kciuki mocno <3

    czekolada:) lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Zajsonku:)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    na pekniecie pecherzykow dostalam pregnylem w sobote 5.07. to byl 20 dc w niedziele przytulanko a od poniedzialku mialam brac luteine we wtorek monitoring i gin sie zdziwila ze nie pekly, powiedziala ze prawdopodobnie byla za mala dawka pregnylu. juz sama nie wiem co mam robic... niby w poniedzialek i wtorek odczuwalam straszny bol jajnika i w sumie calego podbrzusza...

    Eh dziwie sie ze gin kazal Ci brac lutke jeszcze przed potwierdzeniem owulki na monitoringu..no nic widze ze <3 były, wiec musimy trzymac kciuki i byc dobrej mysli. Bedziesz jeszcze robic monitoring czy czekasz juz na testowanie/okres?


    Ja sie bede zegnac bo moj niebawem bedzie i musze juz zaczac chwasty wyrywac na podwórku zeby szybko wszystko skosił :p

    Buziaczki! <3

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Eh dziwie sie ze gin kazal Ci brac lutke jeszcze przed potwierdzeniem owulki na monitoringu..no nic widze ze <3 były, wiec musimy trzymac kciuki i byc dobrej mysli. Bedziesz jeszcze robic monitoring czy czekasz juz na testowanie/okres?


    Ja sie bede zegnac bo moj niebawem bedzie i musze juz zaczac chwasty wyrywac na podwórku zeby szybko wszystko skosił :p

    Buziaczki! <3

    miłego rwania :D

    Daisy lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada szkoda :(
    Wszystkie doskonale wiemy co czujesz wiec za wiele słów nie potrzeba, przytulam.

    czekolada:) lubi tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawurka84 wrote:
    dla pocieszzenia: zaszłam w ciążę z hashimoto,ostatnio przytyłam przez tarczycę,mąż ma złą morfologię,tzn. 4,75% a norma jest od 4 %,ale miał dużo plemników i widocznie 1 zdrowy żołnierzyk się dostał :-)
    nie no,nie wytrzymam chyba

    Brawurka może pisalas, a ja przegapilam, piszesz, ze masz hashi, lekarz jakoś to wziął pod uwagę, cos bralas, jadlas na to?
    I drugie pytanie, bo zrozumialam, ze jedna fasolinka była, czy lekarz wspomniał, ze mogło to być wina hashi?

    Tak się dopytuje, bo juz nie wiem, w co u siebie mialabym zęby wbić, a lekarze z klinik twierdza, ze hashi na nic nie wpływa, wrrrr

    I serdeczne gratulacje, AZ się rozjazylam jak zobaczylam twój wpis!
    Tyle w nim było radości, ze i mnie się udzieliła
    Najnudniejszej ciąży na świecie kochana!

    Brawurka84 lubi tę wiadomość

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iiwi dziekuje kochana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładnie wyglądasz Zajsonku. :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 9 lipca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam hahsimoto ale lekarz mówił,że ma to wpływ tylko na problemy z wagą.. Objawem jest np wilczy apetyt przez co osoby z Hashimoto często tyja(w zależności od ilości przeciwcił-ja mam dużo i przytylam 10kg:() ale z tego co wiem nie ma wpływu na ciążę w przeciwieństwie do TSH.

    I z tego co wiem nic się na hahsimoto nie bierze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 18:01

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Ładnie wyglądasz Zajsonku. :)
    dziękuję kochanie, dziękuję <3

    kurcze tak mnie ten prawy jajcor boli, w nocy usnąć nie mogłam, ale na pewno nic mu nie jest bo przecież wczoraj miałam USG, ma prawidłowe wymiary..
    i mam taki mleczny lepki śluz :D

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada:) wrote:
    Hej dziewczyny, mam prośbę, wykreślcie mnie z jutrzejszego testowania. Byłam na becie i niestety nic z tego,.Zaczynam robic badania i spróbujemy od nowa. Póki co muszę sobie jakoś to poukładać bo bardzo sie juz nastawiłem ze bedzie fasolka ( o ja głupia) :(
    Kochana przykro mi <3

    czekolada:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    dziękuję kochanie, dziękuję <3

    kurcze tak mnie ten prawy jajcor boli, w nocy usnąć nie mogłam, ale na pewno nic mu nie jest bo przecież wczoraj miałam USG, ma prawidłowe wymiary..
    i mam taki mleczny lepki śluz :D
    Moze to przez torbielke kochana..

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluszek 22 wrote:
    Moze to przez torbielke kochana..

    kochana no właśnie nie boli mnie jajnik z lewej strony gdzie mam torbielkę, a taki tępy ból prawego..
    A lewy wgl. mnie nie boli od wczoraj, a szczerze mówiąc bolał mnie codziennie od maja :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 18:16

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mnie też możcie dać (-), jak pisalam wczoraj, wg gin jestem już po owulacji bo jest płyn.
    Czekam na @, ale będę do Was zaglądała ;)

    Trzymam kciuki za testujące :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 9 lipca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Maluszku:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Angela doczytalam ze jestes po zastrzyku..nie podzialal, ale moga pekac nawet po ok 50 h od zastrzyku..kurde masz ladne endo, ladne pecherzyki..masakra, mam nadzieje ze jeszcze nic straconego! <3


    Dziękuję :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Eh dziwie sie ze gin kazal Ci brac lutke jeszcze przed potwierdzeniem owulki na monitoringu..no nic widze ze <3 były, wiec musimy trzymac kciuki i byc dobrej mysli. Bedziesz jeszcze robic monitoring czy czekasz juz na testowanie/okres?


    Ja sie bede zegnac bo moj niebawem bedzie i musze juz zaczac chwasty wyrywac na podwórku zeby szybko wszystko skosił :p

    Buziaczki! <3


    znalazłam możliwość zastosowania luteiny
    Luteina (progesteron) pełni kilka bardzo ważnych funkcji w czasie ciąży:
    przygotowuje błonę śluzowej macicy do implantacji, czyli zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej (dzięki niemu błona jest bardziej ukrwiona i grubsza niż zwykle)
    odpowiada za utrzymanie ciąży do czasu wytworzenia się łożyska (przez około 3 miesiące)
    hamuje skurcze macicy, a tym samym zapobiega poronieniu lub przedwczesnemu porodowi


    może dlatego miałam brać od poniedziałku... nie wiem sama co robić... robiłam dzisiaj test owulacyjny wyszedł pozytywny czy to przez pregnyl w poniedzialek tez wyszedl pozytywny???

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 9 lipca 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka cisza :P
    jeszcze 40 minut gotowania mini-graphics-food-and-drinks-559472.gif i można jeść fasoleczkę :D
    mmmm.. mini-graphics-food-and-drinks-659247.gif

    Angelabd, Niunia86, JusWik lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ