X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)

Oceń ten wątek:
  • Agafiga Autorytet
    Postów: 473 305

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 15:12

    Starania od 09.2018
    1cs - 8tydz [*] zaśniad groniasty częściowy
    1cs po poronieniu - cb

    Klinika Gyncentrum

    On:
    Parametry poniżej normy.
    Badania 04.20r. / 08.20r.
    Morfologia: 1% / 3%
    Fragmentacja DNA: 35 % /20%
    Hba: 78 %

    Kariotypy ok

    21 cs 💚
    18dpo - beta 989 mIU/ml
    21dpo - beta 3312 mIU/ml

    oar83e3ktsuhd7on.png
  • pingwinkowa Autorytet
    Postów: 586 259

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Można mielić sobie w domu w młynku do kawy na przykład. Wtedy mamy pewność, że wszystkie dobre substancje się przyswoją. Gotowanie może spowodować wygotowanie się substancji wartościowych w siemieniu. Ze zmielonego siemienia łatwiej się robi taki kisiel - wystarczy ciepła woda.

    Pewnie że lepiej samemu mielić, ale ja akurat nie mam w czym, więc kupuję mielone.
    A co do gotowanego - po prostu stosuję jako zdrowszą alternatywę dla zagęszczania sosów zasmażką, nie jest może tak fajny, ale może być (ja to niestety z tych co zawsze wolą mniej zdrową wersję ;D). Może choć trochę wartościowych substancji jednak się uchowa.

    0bf940b8f1.png
    5569ac92a8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siemię lniane na włosy stosowałam :D Świetnie nawilża ;)

  • Agaalexa90 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, może jeszcze.do koktajlu można dodać

    -20 cykli
    -2 cykl na stymulacji
    Aromek, ovitrell, duphaston
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam meeega doła bo bardzo liczyłam na ten cykl było bardzo dużo serduszek do tego super śluz i co ? I dupa .... :(

    Ignissa lubi tę wiadomość

  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    A ja zapominam na ten weekend o staraniach bo po pierwsze złapałam jakąś infekcję, a po drugie jadę jutro na kajaki 😁
    Już się nie mogę doczekać, bo to wyjazd firmowy, a ja dawno nie mialam całego dnia dla siebie. Stary zostaje w domu z młodym. Hehe
    No i super!

    Agaalexa90 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które dostały @ - tulę Was mocno. Po prostu.

    Agaalexa90, boo123, SylwiaLu lubią tę wiadomość

  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Ja mam meeega doła bo bardzo liczyłam na ten cykl było bardzo dużo serduszek do tego super śluz i co ? I dupa .... :(
    Tulę Cię Biedroneczko, chyba kazda z nas przez to przechodzi w jakimś bardziej obiecujacym cyklu. Mam nadzieję, że nasteony cykl będzie szczesliwszy.

    Polubiłam przez pomyłkę :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 16:14

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest skoro kilka miesiecy albo i dluzej sie staramy ❤w dni plodne i nie tylko i sie nie udaje.Niektorym udaje sie bardzo szybko wiec nie rozumiem jak mozna nie zajsc robiac to czesto w miesuacu.Zaczynam sobie przypisywac rozne choroby bo skoro sperma jest kuzwa we mnie przez dni plodne to ja juz nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pingwinkowa wrote:
    Pewnie że lepiej samemu mielić, ale ja akurat nie mam w czym, więc kupuję mielone.
    A co do gotowanego - po prostu stosuję jako zdrowszą alternatywę dla zagęszczania sosów zasmażką, nie jest może tak fajny, ale może być (ja to niestety z tych co zawsze wolą mniej zdrową wersję ;D). Może choć trochę wartościowych substancji jednak się uchowa.
    Jako dodatek to dań super, tak samo do ciast. :) Ja dodaje też do smothie i do naleśnikowego ciasta. :)

    Agaalexa90 lubi tę wiadomość

  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwcia89 wrote:
    Ladinola a wpisz mnie na 28 lipca proszę.

    Mnie też jakoś od wtorku brzuch pobolewa jak na okres i mam sporo śluzu, a po owu zwykle była susza.

    W ogóle powiem Wam, że życie mi wczoraj przeleciało przed oczami. Mojego psa na spacerze zaatakował agresywny bardzo cane corso. Mamy taką babeczkę na osiedlu, która ewidentnie sobie z nim nie radzi, ten pies jest mega agresywny na inne psy i jak je widzi, to się mega wyrywa i ona aż się musi zaprzeć i położyć na ziemi, żeby go utrzymać. Wczoraj go nie utrzymała. Nie widziałam, jak szła z tym psem, bo jakby wyszła zza winkla. Ja powoli, żeby nie wzbudzać w nim instynktu, swojego zawijam i za blok i tylko kątem oka zobaczyłam, jak tamten się wyrwał i z pianą leci na mojego. Nie zdążyłam się nigdzie schować, tamten mojego swoim 60-kg ciałem przygwoździł do ziemi i szamocze. Kilka zawałów na raz, nie mam jak swojego wyjąć, bo jeszcze mi coś zrobi. Nie miał kagańca, tylko taką lichą czarną opaskę weterynaryjną, ale to zapobiegło pogryzieniom mojego. Jego pani podbiegła, rzuciła się na niego całym ciałem i dopiero mój się wyswobodził, jakimś cudem odpięłam smycz (zaplątała się między nimi a mam linkę zwijaną), mojego na ręce i do pierwszej otwartej klatki uciekłam. Darłam się wniebogłosy, z nadzieją, że ktoś pomoże, bo ja nawet telefonu nie miałam ze sobą, wszystko zostało w torebce w domu. Dopiero jak zeszliśmy tamtemu z oczu, to się uspokoił i ta babka z nim mogła odejść. Dostałą ochrzan od ludzi, którzy to widzieli i przyszli pomóc, a ta, że on się bawić chciał. Bawić, rozumiecie? Szarża z pianą na pysku i rzucanie psem to zabawa wg niej. Mój od razu do weta, nic mu niby nie jest, ale i tak będę go obserwować. Ja doszłam do siebie chyba dzisiaj dopiero...
    Mi się kiedyś zdarzyła podobna sytuacja. Babka z mojej klatki ma owczarka niemieckiego ale takiego bardzo masywnego j też zupełnie sobie z nim nie radzi, jak idą po schodach to trzeba uciekać bo ten pies tak biegnie że jeśli nie pogryzie to staranuje. I też kiedyś przed blokiem nas zobaczył mnie i mojego psa, pociągnął ją ona się przewróciła i pies do nas. Na szczescie jakoś go klepla i coś zaczęła wrzeszczeć i pies się uspokoił. A mnie zamurowało że strachu.

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 807 676

    Wysłany: 19 lipca 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Ja nawet już nie testuje bo szkoda moich pieniędzy i nerwów na test który będzie negatywny i potem jak ostatnia kretynka chodzę po domu dopatrując się kreski widocznej w odpowiednim świetle pod odpowiednim kątem.
    Jak @ z tydzień się spóźni to wtedy kupię test teraz ćwiczę silną wolę. Koniec z testami
    My wariatki tak mamy 😎 też tak robiłam, porażka...

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela bardzo nieprzyjemna historia :(

    Słuchajcie, znowu dzisiaj boćki widziałam :D ja sobie prowadzę auto, a one równo ze mną po lewej stronie przy drodze zaraz, dwa lecą <3

    Nona, Ignissa, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 19 lipca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już tyle boćków widziałam odkąd się staramy ale niestety żaden nic nie przyniósł. Chyba trzeba posadzić kapustę

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:34

    Julka, Agaalexa90, Ignissa, April_27, Agafiga, Pani Ciasio, Marika92, Malwcia89, Miśka 91 lubią tę wiadomość

  • Mysza13 Ekspertka
    Postów: 194 118

    Wysłany: 19 lipca 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja testuje jutro 11dpo o 6 rano...
    Boję się, zero objawów... Ale spróbuję.

    Trzymam kciuki!🍀🍀🍀🍀

    Nona lubi tę wiadomość

  • Marika92 Autorytet
    Postów: 468 344

    Wysłany: 19 lipca 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wpisz mi @ na pierwszej stronie, rozkreciło się na dobre 😢 Lipiec nie był dla mnie ☹️

    Powodzenia dla Was ❤️

    mhsvi09k9f9yh4tj.png

    14.07.2020 Michaś ❤️

    08.01.2019 [*] 9tc 💔
    08.2019 ciąża biochemiczna
    ~ Trombofilia wrodzona
    ~ MTHFR 677 CT homo
  • Agaalexa90 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 19 lipca 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwcia89 wrote:
    Ladinola a wpisz mnie na 28 lipca proszę.

    Mnie też jakoś od wtorku brzuch pobolewa jak na okres i mam sporo śluzu, a po owu zwykle była susza.

    W ogóle powiem Wam, że życie mi wczoraj przeleciało przed oczami. Mojego psa na spacerze zaatakował agresywny bardzo cane corso. Mamy taką babeczkę na osiedlu, która ewidentnie sobie z nim nie radzi, ten pies jest mega agresywny na inne psy i jak je widzi, to się mega wyrywa i ona aż się musi zaprzeć i położyć na ziemi, żeby go utrzymać. Wczoraj go nie utrzymała. Nie widziałam, jak szła z tym psem, bo jakby wyszła zza winkla. Ja powoli, żeby nie wzbudzać w nim instynktu, swojego zawijam i za blok i tylko kątem oka zobaczyłam, jak tamten się wyrwał i z pianą leci na mojego. Nie zdążyłam się nigdzie schować, tamten mojego swoim 60-kg ciałem przygwoździł do ziemi i szamocze. Kilka zawałów na raz, nie mam jak swojego wyjąć, bo jeszcze mi coś zrobi. Nie miał kagańca, tylko taką lichą czarną opaskę weterynaryjną, ale to zapobiegło pogryzieniom mojego. Jego pani podbiegła, rzuciła się na niego całym ciałem i dopiero mój się wyswobodził, jakimś cudem odpięłam smycz (zaplątała się między nimi a mam linkę zwijaną), mojego na ręce i do pierwszej otwartej klatki uciekłam. Darłam się wniebogłosy, z nadzieją, że ktoś pomoże, bo ja nawet telefonu nie miałam ze sobą, wszystko zostało w torebce w domu. Dopiero jak zeszliśmy tamtemu z oczu, to się uspokoił i ta babka z nim mogła odejść. Dostałą ochrzan od ludzi, którzy to widzieli i przyszli pomóc, a ta, że on się bawić chciał. Bawić, rozumiecie? Szarża z pianą na pysku i rzucanie psem to zabawa wg niej. Mój od razu do weta, nic mu niby nie jest, ale i tak będę go obserwować. Ja doszłam do siebie chyba dzisiaj dopiero...



    Mega Ci współczuję. Nie powiem bo moje psiaki czasem sobie ustawiały młodsze psiaki ale nigdy krzywdy nie zrobiły ale ostatnio amstaff zaatakował moja Tequilę i przegryzł jej szelki, a właścicielka powiedziała że pierwszy raz mi się zdarzyło. A ostatnio że suczka ma pierwsze objawy zaćmy to poszła w długą i się zgubiła to było najgorsze 45 minut mojego życia. Jeszcze nie mam dzieci to psy są moim światem. Czasem jak inni opowiadają o dzieciach to ja psach. Chociaż wiem że to denerwuje rodziców

    -20 cykli
    -2 cykl na stymulacji
    Aromek, ovitrell, duphaston
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:34

    Marika92 lubi tę wiadomość

  • Agaalexa90 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 19 lipca 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Ja mam meeega doła bo bardzo liczyłam na ten cykl było bardzo dużo serduszek do tego super śluz i co ? I dupa .... :(


    Ja też myślałam że coś będzie bo wszystko szło zgodnie z planem... I pęcherzyk pękł i temperatura odpowiednia a tu kicha. Ale cieszę się bo mąż się naczytał jak polepszyć jakosc spermy i się stosuję. Nawet tydzień nie palił.... To dużo jak na niego.

    Ignissa lubi tę wiadomość

    -20 cykli
    -2 cykl na stymulacji
    Aromek, ovitrell, duphaston
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ