X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)

Oceń ten wątek:
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    No i mój trening silnej woli zawiódł. Pokrzepiona wzrostem tempki zatestowałam i dupa :/ Mam nadzieję, ze u Nony lepiej ;)
    Jeszcze nic straconego przecież jeszcze jesteś przed terminem @ trzymam mocno ✊

    Ignissa lubi tę wiadomość

    76d641b845.png
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja testuje jutro 11dpo o 6 rano...
    Boję się, zero objawów... Ale spróbuję.
    Pisz jakie wieści . Trzymam ✊

    76d641b845.png
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak dzień dobry . Nie było mnie tu w lipcu ale trzymam za wszystkie przed testowaniem kciuki, dziewczyną którym się udało wielkie gratulacje 🥰😍♥️♥️ a tym którzy w tym cyklu nie wyszło... Tyle mocno następny cykl Wasz 😘
    Mnie nie było po zamieszanie przed urlopem , wszystko na ,, głowie" teraz wróciłam z urlopu . I nadrabiam ( starałam się) ale no niestety za dużo tego 🙄😏

    lithium lubi tę wiadomość

    76d641b845.png
  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    Dzieki ale i tak zastanawiam sie czy nie zrezygnowac juz calkiem .W dzien pozyty.testu kochalismy sie dwa razy wiec jezeli sie nie udalo to jak inaczej ma sie udac.Nie mam juz sil strasznie to przezywam.

    Ale wstrzelenie sie w dzien owulacji to dopiero poczatek góry lodowej problemow, co tam sie jeszcze podrodze dzieje zanim sie zagniezdzi to milion spraw moze byc

    Julka lubi tę wiadomość

  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    A ile jedtes dpo masz juz jakies objawy bo ja totalnie nic.
    11 dpo. Bolą mnie piersi i mam "okresowe" bole podbrzusza. Tak samo czułam sie w 1 ciąży i przy biochemach. Niestety w zeszlym cyklu po Dupku tez tak było. Ale kurcze, mam jakieś przeczucie i dlatego spodziewalam się dziś pozytywu. Moze intuicja mnie zmylila

    Julka lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    11 dpo. Bolą mnie piersi i mam "okresowe" bole podbrzusza. Tak samo czułam sie w 1 ciąży i przy biochemach. Niestety w zeszlym cyklu po Dupku tez tak było. Ale kurcze, mam jakieś przeczucie i dlatego spodziewalam się dziś pozytywu. Moze intuicja mnie zmylila
    A tedtowalas juz .Na pewno sie uda 😘

    Ignissa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena986 wrote:
    Ale wstrzelenie sie w dzien owulacji to dopiero poczatek góry lodowej problemow, co tam sie jeszcze podrodze dzieje zanim sie zagniezdzi to milion spraw moze byc
    Tylko ze u niektorych to chyba mala gorka bo udaje sie szybko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza13 wrote:
    Testujesz 26 czemu taki nastrój? Może się uda?[/QUOTE

    Bo progesteron jest 0.5 więc nic z tego. Nawet owu nie miałam. Testy wprowadziły mnie w błąd 😞😞😞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    A ile jestes po owulacji
    Właśnie się okazało że owulacji nie miałam....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    U mnie biel.

    11dpo.
    Ignissa to duphaston podkreca u nas objawy, cyce, tempke, bóle podbrzusza. No niestety. Obym się mylila....

    O dziwo brak plamień....
    Przykro mi ,myslalam ze tobie sie uda.

    Nona lubi tę wiadomość

  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    U mnie biel.

    11dpo.
    Ignissa to duphaston podkreca u nas objawy, cyce, tempke, bóle podbrzusza. No niestety. Obym się mylila....

    O dziwo brak plamień....
    Bardzo prawdopodobne, że to wina Dupka. Poza tempką, bo on nie ma wplywu na temperaturę, zreszta taka tempka pod koniec fl to u mnie normalka. A może faktycznie jeszcze za wcześnie i cos z tego będzie, czego nam życzę :)

    Nona lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:39

  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    Tylko ze u niektorych to chyba mala gorka bo udaje sie szybko.

    Przeciez ja nie mówię tego złośliwie bo tez w tym tkwie i tez mam nerwy ze innym sie udaje za 1 razem. Tylko no wlasnie dużo rzeczy po drodze moze sie nie udac, nie wiem jak u innych tyle procesów zachodzi idealnie bo jakby to przeanalizowac od zapłodnienia do zagniezdzenia i ile sie na to bierze lekow to glowa mala

    Nona, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena986 wrote:
    Przeciez ja nie mówię tego złośliwie bo tez w tym tkwie i tez mam nerwy ze innym sie udaje za 1 razem. Tylko no wlasnie dużo rzeczy po drodze moze sie nie udac, nie wiem jak u innych tyle procesów zachodzi idealnie bo jakby to przeanalizowac od zapłodnienia do zagniezdzenia i ile sie na to bierze lekow to glowa mala
    Ja tego nie odebralam zlosliwie😚tylko wkurza mnie to jak u sasiadki pelno dzieciakow biega a ja chce tylko jeszcze jedno ..

    Nona lubi tę wiadomość

  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja tempki już nie mierze bo zawsze w 2 fazie mam wysoka i nic to nie oznacza, na wysokiej mi @ przychodzi dopiero później spada także no dupek nas zmylil.

    Ale łudze się do końca. Choć w 1 ciąży 24dc I 11dpo były 2 krechy. Miałam monitoring i wiem kiedy owu była. Laskom 9dpo blade kreski wychodzą więc tymbardziej 11dpo ech... 90% że sue nie udało... Dziś wieczorem winko.
    Nie koniecznie, to zalezy kiedy byla implantacja, jak wczesnie to faktycznie moze wyjść 9 dpo ale teoretycznie do 12 dpo ma czas.
    Ja w pierwszej ciąży wcale nie testowałam, poprostu przy okazji zleconych przez gina badan zrobiłam betę. To był 31 dc i byla 252. Nie mam pewnosci kiedy moglam mieć owulację, bo nic nie obserwowałam ani nie mierzyłam. To generalnie byl szalony miesiąc, bo najpierw byla majówka, w którą najprawdopodobniej zaskoczyłam, tydzień później wesele, na którym zdecydowanie przesadziłam z alko i pozniej balam się, że urodze chore dziecko. Jeszcze tydzień później kolejne wesela, na którym mie migkam już patrzeć na alko i nie wiedziałam czemu :P To bylo zupełnie z zaskoku.

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Może za wcześnie, też mam taką nadzieję. Czuję się jakoś ciążowo ale to moze być od Dupka. Pożyjemy, zobaczymy. Proszę o trzymanie kciukow za poniedziałkowe testowanie :)
    Oczywiście trzymam kciuki. Ja teraz dupka nie biorę ale brałam i u mnie on nie robił żadnych objawów, jedynie miałam większy apetyt na jedzenie.

    Nona przykro mi ;( ale skoro plamień nie ma to może coś jeszcze się wyklaruje 🙂

    A ja dziś idę na urodziny, i obawiam się że będzie tam dużo malych dzieci j ta szwagierka w ciąży. Trzymajcie kciuki żebym się nie rozpadła na milion kawałków

    Nona lubi tę wiadomość

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:40

    Julka, Angela lubią tę wiadomość

  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Oczywiście trzymam kciuki. Ja teraz dupka nie biorę ale brałam i u mnie on nie robił żadnych objawów, jedynie miałam większy apetyt na jedzenie.

    Nona przykro mi ;( ale skoro plamień nie ma to może coś jeszcze się wyklaruje 🙂

    A ja dziś idę na urodziny, i obawiam się że będzie tam dużo malych dzieci j ta szwagierka w ciąży. Trzymajcie kciuki żebym się nie rozpadła na milion kawałków
    Mnie piersi w fl bolą i bez Dupka, po nim dochodzi podbrzusze.
    Życzę Ci przujemnej wizyty, bez uszczerbku na samopoczuciu :*

    Angela lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Mysza13 Ekspertka
    Postów: 194 118

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie testy, które są przed 16dpo są zaspokajaniem ciekawości a nie odpowiedzią. Jakiś czas temu w archiwum ovu czytałam historie dziewczyny, która negatyw miała 14 i 16 dpo ale @ nie przychodziła. Koleżanka z pracy ja namówiła na sikanca jakoś tydzień po terminie@ i była bardzo zdziwiona bo nie miała objawów...

    PÓKI NIE MA @ JEST WSZYSTKO MOŻLIWE !!!

    O! Więcej nadziei :)

    Ignissa, Julka, Nona, Malwcia89 lubią tę wiadomość

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ