Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)

Oceń ten wątek:
  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 20 lipca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela_2207 wrote:
    Dziewczyny niestety radość trwała krótko...
    Wczoraj miałam zabieg - ciąża obumarła, brak tętna i rozwój dziecka zakończony mniej więcej na 6 tyg :(
    Minimum dwa miesiące muszę odpuścić... może koniec roku okaże się bardziej łaskawy..... wrócę tu na pewno bo dajecie bardzo dużo nadziei i otuchy :)

    Trzymię bardzo mocno za was kciuki :*

    Przykro mi, badz dzielna :* tule... :*

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 20 lipca 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela_2207 wrote:
    Dziewczyny niestety radość trwała krótko...
    Wczoraj miałam zabieg - ciąża obumarła, brak tętna i rozwój dziecka zakończony mniej więcej na 6 tyg :(
    Minimum dwa miesiące muszę odpuścić... może koniec roku okaże się bardziej łaskawy..... wrócę tu na pewno bo dajecie bardzo dużo nadziei i otuchy :)

    Trzymię bardzo mocno za was kciuki :*

    Strasznie mi przykro :( Tulę :*

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela_2207 wrote:
    Dziewczyny niestety radość trwała krótko...
    Wczoraj miałam zabieg - ciąża obumarła, brak tętna i rozwój dziecka zakończony mniej więcej na 6 tyg :(
    Minimum dwa miesiące muszę odpuścić... może koniec roku okaże się bardziej łaskawy..... wrócę tu na pewno bo dajecie bardzo dużo nadziei i otuchy :)

    Trzymię bardzo mocno za was kciuki :*
    Współczuję kochana wiem co czujesz😘😘😘tule mocno

  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 20 lipca 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela_2207 wrote:
    Dziewczyny niestety radość trwała krótko...
    Wczoraj miałam zabieg - ciąża obumarła, brak tętna i rozwój dziecka zakończony mniej więcej na 6 tyg :(
    Minimum dwa miesiące muszę odpuścić... może koniec roku okaże się bardziej łaskawy..... wrócę tu na pewno bo dajecie bardzo dużo nadziei i otuchy :)

    Trzymię bardzo mocno za was kciuki :*

    Przytulam mocno :*
    Bardzo mi przykro :(

    relgi09kukfprg92.png
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 20 lipca 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela_2207 wrote:
    Dziewczyny niestety radość trwała krótko...
    Wczoraj miałam zabieg - ciąża obumarła, brak tętna i rozwój dziecka zakończony mniej więcej na 6 tyg :(
    Minimum dwa miesiące muszę odpuścić... może koniec roku okaże się bardziej łaskawy..... wrócę tu na pewno bo dajecie bardzo dużo nadziei i otuchy :)

    Trzymię bardzo mocno za was kciuki :*
    Bardzo współczuję i mam nadzieję, że szybko uda się znowu, tym razem ze szczęśliwym zakonczeniem :)

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Agafiga Autorytet
    Postów: 473 305

    Wysłany: 20 lipca 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 15:13

    Starania od 09.2018
    1cs - 8tydz [*] zaśniad groniasty częściowy
    1cs po poronieniu - cb

    Klinika Gyncentrum

    On:
    Parametry poniżej normy.
    Badania 04.20r. / 08.20r.
    Morfologia: 1% / 3%
    Fragmentacja DNA: 35 % /20%
    Hba: 78 %

    Kariotypy ok

    21 cs 💚
    18dpo - beta 989 mIU/ml
    21dpo - beta 3312 mIU/ml

    oar83e3ktsuhd7on.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafiga wrote:
    Niedziela_2207 - bardzo Ci współczuję i mocno przulytulam. Jednak nie poddawaj się 😍

    Ja niestety dzisiaj się zalamałam. Jestem po monitoringu w 10 dc, tak kazala mi przyjsc gin która jest na zastępstwo mojej doktor i na usg nie ma żadnego pęcherzyka, może jeden ale ma 1 mm... i ona do mnie ze mogę wg nie mieć owulacji i ze nie chce mnie dolowac ale ten cykl raczej spisujemy na straty bo nic w jajnika nie widać... no normalnie wyszłam i się pobeczalam. Kazala mi przyjść za tydzień bo "może" pozna owulacja ale nie nastawialaby się!

    https://zapodaj.net/d6f18f8eb101b.jpg.html

    Wróciłam do domu i zrobiłam owulaka i w sumie wychodzi ze pozytywny. I jestem w kropce... Co sie dzieje ze mną 😣
    Ja bylam w 11 dc na monitoringu i lekarz stwierdzil ze nie ma pecherzyka dominujacego tylko liczne male na jednym jajniku.Robikam testy owu i tak nadal w nadziei i w 16dc owulak pozyty i bol jajnika .Tydzien pozniej badanie proge. potwierdzilo.Takze glowa do gory bo lekarze sa omylni.

  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 20 lipca 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela_2207 wrote:
    Dziewczyny niestety radość trwała krótko...
    Wczoraj miałam zabieg - ciąża obumarła, brak tętna i rozwój dziecka zakończony mniej więcej na 6 tyg :(
    Minimum dwa miesiące muszę odpuścić... może koniec roku okaże się bardziej łaskawy..... wrócę tu na pewno bo dajecie bardzo dużo nadziei i otuchy :)

    Trzymię bardzo mocno za was kciuki :*
    Bardzo mi przykro 😢 trzymaj się✊

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 20 lipca 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafiga wrote:
    Niedziela_2207 - bardzo Ci współczuję i mocno przulytulam. Jednak nie poddawaj się 😍

    Ja niestety dzisiaj się zalamałam. Jestem po monitoringu w 10 dc, tak kazala mi przyjsc gin która jest na zastępstwo mojej doktor i na usg nie ma żadnego pęcherzyka, może jeden ale ma 1 mm... i ona do mnie ze mogę wg nie mieć owulacji i ze nie chce mnie dolowac ale ten cykl raczej spisujemy na straty bo nic w jajnika nie widać... no normalnie wyszłam i się pobeczalam. Kazala mi przyjść za tydzień bo "może" pozna owulacja ale nie nastawialaby się!

    https://zapodaj.net/d6f18f8eb101b.jpg.html

    Wróciłam do domu i zrobiłam owulaka i w sumie wychodzi ze pozytywny. I jestem w kropce... Co sie dzieje ze mną 😣
    Nie załamuj się czytałam już na forum przypadki/ historię że dziewczyny w cyklu ,,bez owulacji" zachodziły w ciążę . Lekarz nie wszystko dostrzega, i czasami się mylą... Więc głowa do góry 😘

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafiga głowa do góry, jak piszą dziewczyny, wszystko jest możliwe :)

    Wypiłam o 19 dwa kieliszki wódki i tak mnie siekło, jakbym co najmniej ćwiartkę wypiła... W głowie szum, słabo, senno, spałam ponad dwie godziny. 21 dc, 5 dpo. Oby ogranizm dawał znać, bo coś pozytywnego się dzieje :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 20 lipca 2019, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwcia89 wrote:
    Agafiga głowa do góry, jak piszą dziewczyny, wszystko jest możliwe :)

    Wypiłam o 19 dwa kieliszki wódki i tak mnie siekło, jakbym co najmniej ćwiartkę wypiła... W głowie szum, słabo, senno, spałam ponad dwie godziny. 21 dc, 5 dpo. Oby ogranizm dawał znać, bo coś pozytywnego się dzieje :D
    Mam nadzieję . Trzymam ✊ .

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafiga wrote:
    Niedziela_2207 - bardzo Ci współczuję i mocno przulytulam. Jednak nie poddawaj się 😍

    Ja niestety dzisiaj się zalamałam. Jestem po monitoringu w 10 dc, tak kazala mi przyjsc gin która jest na zastępstwo mojej doktor i na usg nie ma żadnego pęcherzyka, może jeden ale ma 1 mm... i ona do mnie ze mogę wg nie mieć owulacji i ze nie chce mnie dolowac ale ten cykl raczej spisujemy na straty bo nic w jajnika nie widać... no normalnie wyszłam i się pobeczalam. Kazala mi przyjść za tydzień bo "może" pozna owulacja ale nie nastawialaby się!

    https://zapodaj.net/d6f18f8eb101b.jpg.html

    Wróciłam do domu i zrobiłam owulaka i w sumie wychodzi ze pozytywny. I jestem w kropce... Co sie dzieje ze mną 😣


    Ja miałam podobnie, na monitoringu w 13 dc 1 lichy pęcherzyk 10mm i że cykl stracony. W 17 dc test owu pozytywny 18dc ból jajników. Ale niestety progesteron w 25dc poniżej 0 więc jednak cykl stracony. Życzę Ci by się udało, ja czekam na kolejny cykl. 😘😘

  • Ma_ho Ekspertka
    Postów: 155 120

    Wysłany: 21 lipca 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi z powodu straty Niedzieli i zawirowań Agafigi

    Chyba dlatego nie robię progesteronu żeby nie musieć czekać kolejnego miesiąca bezczynnie. Takie tam oszukiwanie samej siebie

    Dziś 25dc i spadek temperatury (nie żebym mierzyła ją regularnie 😜), a do okresu jeszcze jakis tydzień więc to trochę dziwne Wczoraj wieczorem nie wytrzymałam i test negatywny Chyba powoli będę się pakować i przenosić na sierpień

  • inka Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 21 lipca 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela bardzo mi przykro :(

    Dziewczyny nam jeszcze pytanie, czemu program nie zaznacza mi owulacji?
    3 dni skoku, testy owulacyjne już negatywne wychodzą.
    Wykres dostępny na tablicy - tak mi się wydaje.
    Miłego dnia 😉

    👦 2006r.
    👧 2008r.
    <a href="http://center.babygaga.com/"><img src="http://tickers.babygaga.com/p/dev098pr___.png" alt="BabyGaga" border="0" /></a>
    19.09.2019 - 4,7 cm szczęścia
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 21 lipca 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka wrote:
    Niedziela bardzo mi przykro :(

    Dziewczyny nam jeszcze pytanie, czemu program nie zaznacza mi owulacji?
    3 dni skoku, testy owulacyjne już negatywne wychodzą.
    Wykres dostępny na tablicy - tak mi się wydaje.
    Miłego dnia 😉
    Bo nie mierzyłaś temperatury przed owu i program nie wie czy to wyzsze, czy niższe. Wyższe liczą się po co najmniej 4 nizszych.

    inka lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • inka Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 21 lipca 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odp, mierzylam ale nie wszystkie wprowadzalam do systemu i zaraz to poprawię.

    c8d56d2e6284af12a7eb17796cb37147.png

    Ignissa lubi tę wiadomość

    👦 2006r.
    👧 2008r.
    <a href="http://center.babygaga.com/"><img src="http://tickers.babygaga.com/p/dev098pr___.png" alt="BabyGaga" border="0" /></a>
    19.09.2019 - 4,7 cm szczęścia
  • Ynka__ Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 21 lipca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na teście biel. Czekam teraz na @ która się spóźnia.

    Co robicie dla poprawy śluzu płodnego? Wisiolek próbowałam - nie widziałam poprawy, siemię mi nie przechodzi. Może jakiś żel specjalny?

  • inka Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 21 lipca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mam owulacje zaznaczoną, dziwi mnie tylko fakt że system zaznaczył ją w dniu pozytywnego testu owulacyjnego a nie dzień po - czy dobę po teście pozytywnym nie powinna statystycznie wypadac owulacja? Czułam wtedy też mega ból owulacyjny pół dnia. A może to ja się mylę, jeszcze zielona chyba jestem.

    c8d56d2e6284af12a7eb17796cb37147.png

    👦 2006r.
    👧 2008r.
    <a href="http://center.babygaga.com/"><img src="http://tickers.babygaga.com/p/dev098pr___.png" alt="BabyGaga" border="0" /></a>
    19.09.2019 - 4,7 cm szczęścia
  • inka Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 21 lipca 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ynka ja też ze sluzem mam problem, kiedy się nie starałam był książkowy a teraz strasznie ciężko coś zauważyć, też brałam wiesiolek i nie widziałam poprawy za to cykle mi się wydluzaly - nie syren czy to ma jakieś powiązanie :)

    👦 2006r.
    👧 2008r.
    <a href="http://center.babygaga.com/"><img src="http://tickers.babygaga.com/p/dev098pr___.png" alt="BabyGaga" border="0" /></a>
    19.09.2019 - 4,7 cm szczęścia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w szczęśliwym cyklu użyłam żelu wspomagającego śluz i piłam naprawdę duuużo. A już zwłaszcza Karmi 🙈😁

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ