X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ynka_ a ile brałaś tego wiesiołka? Bo to tak z 3 cykle by trzeba, żeby coś więcej powiedzieć o jego działaniu.
    Też słyszałam, że nawodnienie organizmu pomaga.

  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tym progesteronem bo ja się już pogubiłam.. Miałam niby badany progesteron w zeszłym roku w listopadzie jak poszłam na endokrynologie do szpitala i było ok. Potem w lutym miałam laparoskopię i zauważyłam że od tamtej pory przed okresem pojawiają mi się plamienia które wcześniej mi się nie zdążały. Jakoś w marcu miałam pierwszy monitoring cyklu i po monitoringu skierowanie na progesteron (nie pamiętam ile dni po- chyba 7) i też wszystko było ok. Teraz ostatni cykl miałam inseminacje- 8 lipca i 17 pojawiła się plamka a wczoraj po prostu potop (nigdy nie miałam tak krotkiej fazy lutealnej- zawsze równo 14 dni). Ostatni cykl też dziwny bo 7dpo plamka (tak wcześnie mi się nie zdarzało plamić) więc myślałam że może implantacyjne ale 26dc przyszła @... Gubię się już. Myślicie że to może być kwestia progestoronu? Dodam że do tej pory nie dostałam żadnych leków. Zastanawiam się nad tym bo teraz mam wizytę akurat 10dc a wtedy u mnie jest przełom i jest owulacja (kilka cykli pod rząd z monitoringu na to wskazuje) i jeśli by tak było to od razu druga inseminacje bym robiła tylko nie wiem czy naciskać na to by dostać coś na drugą fazę cyklu :/. Jesteście bardziej ogarnięte w temacie to może coś podpowiecie :)

    I niestety lipcowe testowanie już jest bezsensowne więc proszę o przepisanie na sierpień :/

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka wrote:
    Już mam owulacje zaznaczoną, dziwi mnie tylko fakt że system zaznaczył ją w dniu pozytywnego testu owulacyjnego a nie dzień po - czy dobę po teście pozytywnym nie powinna statystycznie wypadac owulacja? Czułam wtedy też mega ból owulacyjny pół dnia. A może to ja się mylę, jeszcze zielona chyba jestem.

    c8d56d2e6284af12a7eb17796cb37147.png
    To tylko komputer, zdarzają mu się obsuwy. Myślę, że Ty wiesz lepiej niz on ;)

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Agafiga Autorytet
    Postów: 473 305

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 15:14

    Malwcia89, Nera lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2018
    1cs - 8tydz [*] zaśniad groniasty częściowy
    1cs po poronieniu - cb

    Klinika Gyncentrum

    On:
    Parametry poniżej normy.
    Badania 04.20r. / 08.20r.
    Morfologia: 1% / 3%
    Fragmentacja DNA: 35 % /20%
    Hba: 78 %

    Kariotypy ok

    21 cs 💚
    18dpo - beta 989 mIU/ml
    21dpo - beta 3312 mIU/ml

    oar83e3ktsuhd7on.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafiga - nowy dzień, nowa perspektywa :) super, że dzisiaj lepiej :)

    Agafiga lubi tę wiadomość

  • lithium Autorytet
    Postów: 292 271

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Bardzo mi przykro Niedzielo i agifiga. :(
    Tulę mocno i wierzę, że jeszcze przyjdzie na was ten szczęśliwy czas.!

    Agafiga lubi tę wiadomość

    ??.03.2020 - na świat przyjdzie nasza druga kruszynka <3
    Nasze pierwsze szczęście:
    04.12.17 - 2620g, 51cm <3
    _________________
    0b182e8fb0c3d04aa70cf68ce999b37e.png
    svchvfxmbzkqadry.png
    5b09j44j7dhkxihf.png
  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela bardzo mi przykro ;*

    Agafiga może jeszcze nie wszystko stracone i owulacja rzeczywiście będzie pozniej, tylko dziwne z tymi testami.

    Ja już po urodzinach, zdycham, wymiotowalam całą noc a wcale tak dużo nie wypiłam😑

    Agafiga lubi tę wiadomość

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ynka__ wrote:
    U mnie na teście biel. Czekam teraz na @ która się spóźnia.

    Co robicie dla poprawy śluzu płodnego? Wisiolek próbowałam - nie widziałam poprawy, siemię mi nie przechodzi. Może jakiś żel specjalny?


    Właśnie tak jak któraś wcześniej pisała - pij dużo wody ;)

    Agafiga lubi tę wiadomość

  • Agafiga Autorytet
    Postów: 473 305

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 15:14

    Starania od 09.2018
    1cs - 8tydz [*] zaśniad groniasty częściowy
    1cs po poronieniu - cb

    Klinika Gyncentrum

    On:
    Parametry poniżej normy.
    Badania 04.20r. / 08.20r.
    Morfologia: 1% / 3%
    Fragmentacja DNA: 35 % /20%
    Hba: 78 %

    Kariotypy ok

    21 cs 💚
    18dpo - beta 989 mIU/ml
    21dpo - beta 3312 mIU/ml

    oar83e3ktsuhd7on.png
  • Agafiga Autorytet
    Postów: 473 305

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2020, 21:09

    Starania od 09.2018
    1cs - 8tydz [*] zaśniad groniasty częściowy
    1cs po poronieniu - cb

    Klinika Gyncentrum

    On:
    Parametry poniżej normy.
    Badania 04.20r. / 08.20r.
    Morfologia: 1% / 3%
    Fragmentacja DNA: 35 % /20%
    Hba: 78 %

    Kariotypy ok

    21 cs 💚
    18dpo - beta 989 mIU/ml
    21dpo - beta 3312 mIU/ml

    oar83e3ktsuhd7on.png
  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElenaM wrote:
    Dziewczyny jak to jest z tym progesteronem bo ja się już pogubiłam.. Miałam niby badany progesteron w zeszłym roku w listopadzie jak poszłam na endokrynologie do szpitala i było ok. Potem w lutym miałam laparoskopię i zauważyłam że od tamtej pory przed okresem pojawiają mi się plamienia które wcześniej mi się nie zdążały. Jakoś w marcu miałam pierwszy monitoring cyklu i po monitoringu skierowanie na progesteron (nie pamiętam ile dni po- chyba 7) i też wszystko było ok. Teraz ostatni cykl miałam inseminacje- 8 lipca i 17 pojawiła się plamka a wczoraj po prostu potop (nigdy nie miałam tak krotkiej fazy lutealnej- zawsze równo 14 dni). Ostatni cykl też dziwny bo 7dpo plamka (tak wcześnie mi się nie zdarzało plamić) więc myślałam że może implantacyjne ale 26dc przyszła @... Gubię się już. Myślicie że to może być kwestia progestoronu? Dodam że do tej pory nie dostałam żadnych leków. Zastanawiam się nad tym bo teraz mam wizytę akurat 10dc a wtedy u mnie jest przełom i jest owulacja (kilka cykli pod rząd z monitoringu na to wskazuje) i jeśli by tak było to od razu druga inseminacje bym robiła tylko nie wiem czy naciskać na to by dostać coś na drugą fazę cyklu :/. Jesteście bardziej ogarnięte w temacie to może coś podpowiecie :)

    I niestety lipcowe testowanie już jest bezsensowne więc proszę o przepisanie na sierpień :/

    Ktorego sierpnia wpisać Cie na testowanie? ;)

  • Mysza13 Ekspertka
    Postów: 194 118

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestowalam, i miałam wrażenie ze coś tam jest ale nie wiem czy po prostu to nie były zwidy... na prawdę nie jestem pewna. Na zdjęciu by na bank nic nie wyszło.... sama nie wiem czy już nie podchodzę pod paranoje. Testu nie zaznaczam bo nie ma w ovu opcji iluzoryczna kreska. Teraz testuje zgodnie z planem 25!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2019, 10:39

    BB__Anna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Namówiłam męża na bad nasienia. Dam znać jak wynik. Robiła któraś? Jakie macie wyniki?
    My robiliśmy ogólne w kwietniu i jedynie ruch postępowy dosyć niski. Za jakiś czas będziemy powtarzać do tego posiew nasienia i jak się uda te szczegółowe badania, na razie mąż nie może zrobić badań nasienia bo brał antybiotyki.

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dosc pozarlam sie ze swoim.Dopriwadza mnie do szalu swoim podejsviem.Mowie ze nie udalo sie znowu i zamierzam isc do innego lekarza bo moze on cos zauwazy a on na to po co.Normalnie mi sie odechcialo .Ja tu przezywam placze po katach juz nerwowo nie daje rady.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela_2207 wrote:
    Dziewczyny niestety radość trwała krótko...
    Wczoraj miałam zabieg - ciąża obumarła, brak tętna i rozwój dziecka zakończony mniej więcej na 6 tyg :(
    Minimum dwa miesiące muszę odpuścić... może koniec roku okaże się bardziej łaskawy..... wrócę tu na pewno bo dajecie bardzo dużo nadziei i otuchy :)

    Trzymię bardzo mocno za was kciuki :*
    Bardzo mi przykro kochana :( :( Dużo siły życzę, przytulam mocno! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafiga wrote:
    Co do śluzu to woda chyba najlepiej pomaga na zwiększenie go... ja teraz pije dodatkowo siemie i na prawdę nie jest źle, a parę miesięcy temu leciałam na samej wodzie 2 l dziennie i w dniach płodnych czułam się cały czas mokro ☺ tylko ze ja niestety musze wodę do siebie wciskać bo zapominam i mało kiedy czuje pragnienie


    Mam identycznie z tym piciem wody xd

    Agafiga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza13 wrote:
    Zatestowalam, i miałam wrażenie ze coś tam jest ale nie wiem czy po prostu to nie były zwidy... na prawdę nie jestem pewna. Na zdjęciu by na bank nic nie wyszło.... sama nie wiem czy już nie podchodzę pod paranoje. Testu nie zaznaczam bo nie ma w ovu opcji iluzoryczna kreska. Teraz testuje zgodnie z planem 25!
    A ile jestes po owu.

  • Mysza13 Ekspertka
    Postów: 194 118

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    A ile jestes po owu.

    10dpo wiem, ze jeszcze wcześnie... temperatura rośnie straszliwie powoli i w sumie ciagle niska.
    Może progesteron....

    Widzę już, ze upadek z poziomu mojej nadziei na biel testu może mnie nieźle poturbować...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza13 wrote:
    10dpo wiem, ze jeszcze wcześnie... temperatura rośnie straszliwie powoli i w sumie ciagle niska.
    Może progesteron....

    Widzę już, ze upadek z poziomu mojej nadziei na biel testu może mnie nieźle poturbować...
    Przewaznie 11dpo wychodzi bardzo slaba kreska ledwo widoczna powodzenia .

    Mysza13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    Przewaznie 11dpo wychodzi bardzo slaba kreska ledwo widoczna powodzenia .
    Ale trzeba wziąć pod uwagę, że implantacje odbywają się nawet 12dpo więc testy lepiej robić koło 13-14dpo. :)

    Julka, Mysza13, Ignissa, Pani Ciasio, Tysia150 lubią tę wiadomość

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ