X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)

Oceń ten wątek:
  • Nera Autorytet
    Postów: 8215 2892

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Justyna, dziś 13 dpo. Faza lutealna u mnie to 14-15 dni.

    Młodsi, czyli ja mam 30 a mąż 33 w tym roku. I nawet na własną trzydziestkę mi się prezent w postaci ciaży nie udał :P

    Póki nie ma @ jest nadzieja :) Koleżance z synkiem test pozytywny wyszedł 16dpo a termin @ miała na 14dpo

    Nona lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    28.05 - połówkowe
    11.10 - przewidywany termin porodu


    preg.png
  • eMZetka Autorytet
    Postów: 302 240

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki. Chciałam się przywitać. U mnie dziś 10 dni po pozytywnym teście owulacyjnym i na porannym teście ciążowym druga jasna blada kreseczka (mam nadzieje, ze nie mam zwidów, bo to do mnie podobne). Wiem, że to właściwie dopiero początek, jest bardzo wcześnie i jeszcze się dużo rzeczy po drodze może wydarzyć, więc staram się trzymać dystans. Was podczytuje i trzymam ogromne kciuki za Wasze starania, ciąże i Bobaski. A Wy trzymajcie za mnie, by wszystko szło w dobrą stronę!

    Tara lubi tę wiadomość

    Nasz Synuś ❤ 23.06.2017 r. 2280 g

    Aniołek 8tc 24.08.2016 r.
  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zauwazylam u siebie calkiem nowy objaw, moze mi podpowiecie czy śluz na samym początku ciazy przypomniana bardziej sluz nieplodny czy plodny?

  • pingwinkowa Autorytet
    Postów: 586 259

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena986 wrote:
    Dziewczyny, zauwazylam u siebie calkiem nowy objaw, moze mi podpowiecie czy śluz na samym początku ciazy przypomniana bardziej sluz nieplodny czy plodny?

    u mnie był konsystencji kremowej. W ogóle się ani nie ciągnął ani nie lepił. I miałam wtedy taki jeszcze przed testem ciążowym.

    0bf940b8f1.png
    5569ac92a8.png
  • pingwinkowa Autorytet
    Postów: 586 259

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa wrote:
    Heh, oczywiscie Wizir 😡

    Przykro mi:(

    0bf940b8f1.png
    5569ac92a8.png
  • Agaalexa90 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dużo postów przez te parę dni.. odnośnie nie których tematów coś napisze:-)

    Mojego męża plemniki rok temu były ciągle na wakacjach i w sumie dlatego nam chyba nie wychodziło..ostatnie pół.roku poszedł na siłownię zmieniliśmy tryb żywienia, mąż bierze cynk i wyniki jego znacznie się polepszyły. Lekarka powiedziała że najgorsza jest praca siedząca i że jak on kiedyś ćwiczył , a przestał..moje wyniki też były lepsze..co prawda teraz są wakacje i trochę sobie folgujemy ale czasem trzeba.

    Mąż też na początku się nie angażował w moje wyniki ale teraz jak mu mówię kiedy mam owulację to się nakręca bo bardzo mu zależy. Mieliśmy różne przeboje po drodze ale aktualnie jesteśmy w tym razem. Chodzi ze mną do lekarza. Wysyłam mu porady z aplikacji odnośnie poprawienia jakości nasienia.
    My walczymy o pierwsze dziecko ja mam 29 ,a on 36, więc on by najchętniej chciał dwoje, jedno po drugim, bo boi się że braknie mu później energii

    Nona lubi tę wiadomość

    -20 cykli
    -2 cykl na stymulacji
    Aromek, ovitrell, duphaston
  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Póki nie ma @ jest nadzieja :) Koleżance z synkiem test pozytywny wyszedł 16dpo a termin @ miała na 14dpo
    Ja nie robię sobie nadziei. Nawet biochem wyszedł mi w 29 dc, więc ciąża tym bardziej powinna.

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignissa :( Może jednak za wcześnie? Jeszcze @ nie ma.
    Ja nie wiem, jak doczekam weekendu do testowania.

  • Agafiga Autorytet
    Postów: 473 305

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 15:15

    Ignissa, Nona lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2018
    1cs - 8tydz [*] zaśniad groniasty częściowy
    1cs po poronieniu - cb

    Klinika Gyncentrum

    On:
    Parametry poniżej normy.
    Badania 04.20r. / 08.20r.
    Morfologia: 1% / 3%
    Fragmentacja DNA: 35 % /20%
    Hba: 78 %

    Kariotypy ok

    21 cs 💚
    18dpo - beta 989 mIU/ml
    21dpo - beta 3312 mIU/ml

    oar83e3ktsuhd7on.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eMZetka wrote:
    Cześć Dziewczynki. Chciałam się przywitać. U mnie dziś 10 dni po pozytywnym teście owulacyjnym i na porannym teście ciążowym druga jasna blada kreseczka (mam nadzieje, ze nie mam zwidów, bo to do mnie podobne). Wiem, że to właściwie dopiero początek, jest bardzo wcześnie i jeszcze się dużo rzeczy po drodze może wydarzyć, więc staram się trzymać dystans. Was podczytuje i trzymam ogromne kciuki za Wasze starania, ciąże i Bobaski. A Wy trzymajcie za mnie, by wszystko szło w dobrą stronę!
    Mialas jakies objawy jeszcze przed testem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2019, 09:41

  • eMZetka Autorytet
    Postów: 302 240

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    Mialas jakies objawy jeszcze przed testem

    Ogromny ból piersi, ciężko było pozycję w nocy zmienić.

    Julka, Nona lubią tę wiadomość

    Nasz Synuś ❤ 23.06.2017 r. 2280 g

    Aniołek 8tc 24.08.2016 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eMZetka wrote:
    Ogromny ból piersi, ciężko było pozycję w nocy zmienić.
    Moje piersi nigdy nie bola😅nie wiem czemu.A masz bol podbrzusza jak na okres.

  • eMZetka Autorytet
    Postów: 302 240

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka wrote:
    Moje piersi nigdy nie bola😅nie wiem czemu.A masz bol podbrzusza jak na okres.
    Miałam od dnia owulacji i 2 dni temu minął jak ręką odjął 🤔

    Julka lubi tę wiadomość

    Nasz Synuś ❤ 23.06.2017 r. 2280 g

    Aniołek 8tc 24.08.2016 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eMZetka wrote:
    Miałam od dnia owulacji i 2 dni temu minął jak ręką odjął 🤔
    Dzieki 💚 Powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Ladinola, ale super ilość! :) Co prawda ruch mógłby być lepszy, ale nad tym można troszkę popracować :) U mojego męża skończył się bardzo stresujący okres w życiu, a oprócz tego brał suplementy i naprawdę ładnie mu podrosło :))
    Moj ma 480 mln 😊

    Ladinola, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

  • Ignissa Autorytet
    Postów: 1424 833

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwcia89 wrote:
    Ignissa :( Może jednak za wcześnie? Jeszcze @ nie ma.
    Ja nie wiem, jak doczekam weekendu do testowania.
    Za wczesnie raczej nie a okresu nie ma, bo ja mam długą fazę lutealną ;) Na tę wątpliwą przyjemność muszę zaczekać do srody lub czwartku.

    Starania o drugie dziecko - 33cs/18cs po cb
    16.09 beta 103
    18.09 beta 238
    22.09 beta 1361
  • Mysza13 Ekspertka
    Postów: 194 118

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Ja dzisiaj witam was trochę w wisielczym nastroju. Jestem taka zmęczona bo nie spałam całą noc i myślałam.
    Wczoraj w ogóle zdarzyło się coś dziwnego, bo zaczęliśmy się przytulać z mężem, na różne sposoby, ale mąż nie skończył (ja wielokrotnie 😆).
    I mam dzisiaj trochę wisielczy humor. Byłam w czwartek u gina i powiedziałam mężowi, że widział jakiś tam pęcherzyk więc jest szansa na owu. I zastanawiam się czy może to tak go przyblokowało?
    Czasem w przeszłości zdarzały się takie wypadki, ale to raczej przez stres, jednak zawsze kończył.
    Czuję się trochę jak ostatnia kretynka opowiadając o tym na forum ale nie mam komu powiedzieć 🤪
    Dzisiaj oczywiście dalej będziemy próbować, ale zaczęłam się bać, że mój mąż jest w takim wieku, że takie sytuacje będą się zdarzać częściej.
    Oboje strasznie chcemy drugie bobo, ale zaczynam się zastanawiać czy to możliwe, z wielu powodów ☹️
    Dzisiaj zostałam w domu na Home officie bo jestem tak zryta, że nadaje się tylko do siedzenia na kanapie.

    Ja nie mogę swojemu za dużo mówić bo tracimy cała atmosferę i na ogół nic z tego nie ma.

    U mnie tez trochę słaby nastrój. Właśnie podpisałam wniosek o urlop wychowawczy. Miałam nadzieje zajść w ciąże jeszcze na macierzyńskim i niestety nic z tego;(

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 22 lipca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Angela I co proponują na to?
    rozumiem cie u mnie było tak samo jak ja dojrzałam do 2 dziecka to on nie chiał wiec starania na luzie fuul czasu a jak którys mc temu on sie zdecydował to ja sie wstrzymałam ze staraniami z innych wzgledów .nawet wiosna jak zle sie czułam to myslal ze jestem w ciazy .teraz idziemy w sierpniu na wesele i sie smialam ze bede pic bo on ma prawko a ja nie to stwierdził ze moze bede w ciazy tak jak na weselu u siostry mojej

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Agnes Przyjaciółka
    Postów: 95 72

    Wysłany: 22 lipca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki mocno i jednocześnie się z Wami żegnam. Poklocilam się że swoim facetem i kazalam mu się wynosić skoro nie dorosl. Aktualnie nie mam z kim nawet się starać, ale dziękuję Wam za ten wspólny czas.

  • Lena986 Autorytet
    Postów: 431 157

    Wysłany: 22 lipca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pingwinkowa wrote:
    u mnie był konsystencji kremowej. W ogóle się ani nie ciągnął ani nie lepił. I miałam wtedy taki jeszcze przed testem ciążowym.
    Moze ktoras ma jeszcze doswiadczenie ze sluzem po zaplodnieniu zeby mnie sciagnac na ziemię?? Chyba ze mam jakies drugie podejscie do ovu bo raz sie nie udalo, ale czy tak moze byc...

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ