X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli wakacyjne ciąże. :)

Oceń ten wątek:
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2951 3551

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Evelle coś czuję że będziemy wspominać ten jeden złoty strzał!!!
    Świetnie by było :) chociaż ja się nie nakręcam :p 5 zrobię test żeby wiedzieć czy moje sobie pozwolić na alko na weselu brata :)

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- 2 wizyta ⌛️
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2951 3551

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona a ile dp jesteś?

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- 2 wizyta ⌛️
  • domi.1987 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane :)
    Mam pytanie do dziewczyn, które były już w ciąży.
    Mam silne bóle brzucha i czuję, że z chwile pojawi się @ - wiecie jakie to uczucie... Do tego stopnia, że musiałam wziąć Nospę. Co chwilę biegam do toalety ale jest "czysto", tylko mleczny, skąpy śluz. Praktycznie co miesiąc od ok 26 dnia cyklu mam plamienia a @ przychodzi zazwyczaj 32 dnia cyklu. W tym cyklu do tej pory nie mam jeszcze żadnych plamień.
    Czy taki ból we wczesnej ciąży (będę testować dopiero 2 lipca) jest normalny? Wiem, że dużo dziewczyn czuło się jak na @ a mimo wszystko były w ciąży. Nie wiem tylko czy tak silny ból jest normalny.
    Mam nadzieję, że tym razem się uda ale wciąż mam to dziwne uczucie, że za chwilę pojawi się okres :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:16

    Evelle28 lubi tę wiadomość

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie i życzę aby tegoroczne wakacje były dla Was szczęśliwe ♡
    Ja co prawda wstrzymuje staranka ale będę tu zaglądać i trzymać za Was kciuki !

    boo123, Wik89, Pani Ciasio, Nona lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Jakie masz cykle? Bo wg wykresu to już 16 dpo a temperatura w górze. Ja już bym była po jakimś 3 sikancu 😂

    U mnie dzisiaj koniec @. Czekam na owulacje. Przyjechałam z pracy z płaczem, stres mnie zżera od środka. Zastanawiam się jak duży wpływ ma permanentny stres na zajście w ciążę bo u mnie w robocie inaczej nigdy nie będzie. Mimo tego że uwielbiam pracę tak samo jej czasami nienawidzę jak darze uwielbieniem🙄

    9 cykl przede mną, jestem ciekawa jakie będzie moje podejście przed owulacja i czy znowu będę szaleć patrząc na temp i testy owu.

    U mnie stres nie miał żadnego wpływu na zajście w poprzednia ciążę. Miałam w pracy młyn, bardzo stresujący projekt, codziennie opierdol, rozmowy z zespołem, robienie rzeczy na których się nie znałam, duża presja itp.
    A potem jeszcze ciężki fizycznie wyjazd w góry. Ciąża była zdrowa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Super tempka :) a ja miałam doła przez ostatnie dni.
    . Jakiś kryzys... Mój był u mnie od czwartku do niedzieli a tylko jeden sex był.. No niby dzień przed owulacja.. Ale plulam sobie w twarz że nie wykorzystałam jego obecności do większych starań. Ale wogole nie miałam ochoty na sex.. A nie lubię na siłę kochać się, tylko z myślą o wtrysku. Nie lubię... Więc odpuściłam. Nie nastawiam się na ten miesiąc. Nie myślę nad tym dużo. Na 9 dni ślub mojego brata. Teraz wszytsko wokół tego się kręci...
    Pozdrawiam :)
    Codzinnie Was podczytuje :)
    Bardzo często wystarczy jeden raz 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi.1987 wrote:
    Cześć Kochane :)
    Mam pytanie do dziewczyn, które były już w ciąży.
    Mam silne bóle brzucha i czuję, że z chwile pojawi się @ - wiecie jakie to uczucie... Do tego stopnia, że musiałam wziąć Nospę. Co chwilę biegam do toalety ale jest "czysto", tylko mleczny, skąpy śluz. Praktycznie co miesiąc od ok 26 dnia cyklu mam plamienia a @ przychodzi zazwyczaj 32 dnia cyklu. W tym cyklu do tej pory nie mam jeszcze żadnych plamień.
    Czy taki ból we wczesnej ciąży (będę testować dopiero 2 lipca) jest normalny? Wiem, że dużo dziewczyn czuło się jak na @ a mimo wszystko były w ciąży. Nie wiem tylko czy tak silny ból jest normalny.
    Mam nadzieję, że tym razem się uda ale wciąż mam to dziwne uczucie, że za chwilę pojawi się okres :(
    Jeżeli chodzi o ból to taki na @ w ciąży jest normalny. Mleczny śluz może oznaczać ciąże ale i miesiączkę. Najlepiej poczekać do terminu @ z testem. Który to twój cs?

  • Ana__33 Ekspertka
    Postów: 172 102

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie dzis siknelam, zeby nie wyjsc z wprawy 😉 co prawda 9 dpo i nie z porannego moczu, ale juz się nie nastawiam. Bielsze nie będzie. Przynajmniej sprawdzilam, ze nie ma juz pregnylu.

    Starania od 2014
    Mój mały cud.

    iv092n0ap1ckjnkp.png
  • Ana__33 Ekspertka
    Postów: 172 102

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi.1987 wrote:
    Cześć Kochane :)
    Mam pytanie do dziewczyn, które były już w ciąży.
    Mam silne bóle brzucha i czuję, że z chwile pojawi się @ - wiecie jakie to uczucie... Do tego stopnia, że musiałam wziąć Nospę. Co chwilę biegam do toalety ale jest "czysto", tylko mleczny, skąpy śluz. Praktycznie co miesiąc od ok 26 dnia cyklu mam plamienia a @ przychodzi zazwyczaj 32 dnia cyklu. W tym cyklu do tej pory nie mam jeszcze żadnych plamień.
    Czy taki ból we wczesnej ciąży (będę testować dopiero 2 lipca) jest normalny? Wiem, że dużo dziewczyn czuło się jak na @ a mimo wszystko były w ciąży. Nie wiem tylko czy tak silny ból jest normalny.
    Mam nadzieję, że tym razem się uda ale wciąż mam to dziwne uczucie, że za chwilę pojawi się okres :(
    Normalny, ja np mam bardzo bolesne miesiączki, wiec ten bol byl taki do zniesienia, choć i tak co chwile latalam do lazienki, zeby sprawdzic, czy krew nie leci 😉

    Starania od 2014
    Mój mały cud.

    iv092n0ap1ckjnkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😘Czy można się dołączyć do Waszego wątku?

    Nona lubi tę wiadomość

  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dołączam na lipiec. Jeszcze do wczoraj się łudziłam bo miałam cykl "inny niż zawsze" co ostatnio sobie wkręcam chyba co miesiąc ale dziś @ przyszła i pozbawiła mnie złudzeń :P. 8dpo miałam jednorazowe plamienie jasnoczerwonej krwi co mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło i naprawdę już zakładałam że może implantacja wtedy była ale najwyraźniej się pomyliłam :/. Wyzerowuje licznik ;)

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) chciałam się zapytać czy któraś z Was jest może po HSG? Jeśli tak, to proszę napiszcie mi czy wasze cykle po były normalne, czy trochę się wydłużyły?

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Gula Autorytet
    Postów: 745 303

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ostatnio rzadko tu zaglądam, chyba już mi brakuje sił i cierpliwości na te starania. Ale mam do Was dwa pytania, będę wdzięczna za odpowiedź :)
    1. Wielki krokami zbliża się 12 miesięcy odkąd się staramy (w tym 3 cykle na clo i dupku). Jakie badania z krwi warto zrobić? Obiły mi się o uszy różne mutacje czy problemy z krzepliwością, ale nie wiem czy ma to znaczenie w przypadku braku ciąży a nie problemów z jej donoszeniem?
    2. Czy możecie mi polecić jakiś suplement z kwasem foliowym syntetycznym i metylowanym ale bez jodu? Taki do brania w czasie starań. Czy nie wiedząc o swoim poziomie kwasu foliowego można brać tylko ten metylowany? Wiem, że przy kłopotach z przyswajaniem syntetycznego kwasu trzeba brać metylowany, ale jak to jest w drugą stronę?

    Dziękuję z góry :)

    Starania od sierpnia 2018
    09.2019 - 10tc puste jajo płodowe 💔
    09.2020 - cb 😔

    13.08.2021 - II 🍀
    25.08.2021 - 6mm człowieka z bijącym💚
    15.09.2021 - 2,43cm/❤️177

    ckaiikgnedsk8113.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Hej dziewczyny ;) chciałam się zapytać czy któraś z Was jest może po HSG? Jeśli tak, to proszę napiszcie mi czy wasze cykle po były normalne, czy trochę się wydłużyły?

    Hej, moje cykle po HSG były takie jak zawsze :)

    Dori1811 lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gula wrote:
    Cześć dziewczyny :) ostatnio rzadko tu zaglądam, chyba już mi brakuje sił i cierpliwości na te starania. Ale mam do Was dwa pytania, będę wdzięczna za odpowiedź :)
    1. Wielki krokami zbliża się 12 miesięcy odkąd się staramy (w tym 3 cykle na clo i dupku). Jakie badania z krwi warto zrobić? Obiły mi się o uszy różne mutacje czy problemy z krzepliwością, ale nie wiem czy ma to znaczenie w przypadku braku ciąży a nie problemów z jej donoszeniem?
    2. Czy możecie mi polecić jakiś suplement z kwasem foliowym syntetycznym i metylowanym ale bez jodu? Taki do brania w czasie starań. Czy nie wiedząc o swoim poziomie kwasu foliowego można brać tylko ten metylowany? Wiem, że przy kłopotach z przyswajaniem syntetycznego kwasu trzeba brać metylowany, ale jak to jest w drugą stronę?

    Dziękuję z góry :)
    1. Ma to też jakieś znaczenie w przypadku braku ciąży, ale jednak bardziej bada się to pod kątem poronień. My badamy kariotyp, chcę zbadać się pod MTHFR i oczywiście czynniki V-Leiden. Mężczyzna też mógłby zbadać się genetycznie pod kątem AZF i CFTR.
    2. Ja osobiście jutro chcę kupić Folian (Metafolin) 400mcg marki Solgar.

    Gula, KatWomanDo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 22:16

    Pani Ciasio, lithium, ElenaM lubią tę wiadomość

  • Emi36 Przyjaciółka
    Postów: 134 22

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też się dołączę poproszę 1 lipca 😁 mam zamiar testowac 😊 ale znając życie będzie biel vizira 😂☺️

    Nona lubi tę wiadomość

    Iwona 39 lat
    Endometrioza I st.
    11.04.2016 Aniołek 7t 3d ciąża pozamaciczna :(
    3 miesiace pózniej ciąża Amelka <3 mały cud <3
    198e9be07204aef8989853855003ef9f.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, jestem dzień po planowanym okresie, cykl w którym miałam HSG i po prawie 2 latach staran, z morfologia plemników 1% u mojego narzeczonego (3 miesiące brania profertilu) chyba się udało!!!! Przed chwila zrobiłam test i mam wyraźne dwie kreski!!!! :) szok!
    Co do objawów, bo wiem, ze mnie zawsze to interesowało we wpisach to identyczne jak na okres, już się denerwowałam ze wszystko mi się poprzesuwało przez HSG, brzuch boli mnie już 4 dni mocno jak na @, piersi tez daja popalić, jedyne co było może trochę inne to intensywny bol brzucha w 8 dniu po owulacji.
    Dziewczyny nie traćcie nadziei, choć mi samej już jej brakowało to jednak chyba się udało <3

    Ladinola, Gula, Lola84, Angela, Pani Ciasio, Evelle28, Lolkaa, Emi36, Beti82, Agafiga, lithium, KalaW, ElenaM, Nona, MałaMi_87, KatWomanDo, BB__Anna lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Słuchajcie, jestem dzień po planowanym okresie, cykl w którym miałam HSG i po prawie 2 latach staran, z morfologia plemników 1% u mojego narzeczonego (3 miesiące brania profertilu) chyba się udało!!!! Przed chwila zrobiłam test i mam wyraźne dwie kreski!!!! :) szok!
    Co do objawów, bo wiem, ze mnie zawsze to interesowało we wpisach to identyczne jak na okres, już się denerwowałam ze wszystko mi się poprzesuwało przez HSG, brzuch boli mnie już 4 dni mocno jak na @, piersi tez daja popalić, jedyne co było może trochę inne to intensywny bol brzucha w 8 dniu po owulacji.
    Dziewczyny nie traćcie nadziei, choć mi samej już jej brakowało to jednak chyba się udało <3
    Świetnie 🙂 gratuluję 😀

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ