X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe wakacyjne słoneczka 2015 :-)
Odpowiedz

Lipcowe wakacyjne słoneczka 2015 :-)

Oceń ten wątek:
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 15 lipca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atg nie robiłam, ale mam zamiar powtórzyć wszystkie wyniki w sierpniu.
    Tsh 2,9 norma (0,27-4,2)ulU/ml
    Ft3 3,63 norma (2,02-4,43)pg/ml
    Ft4 1,48 norma (0,93-1,71)ng/dL
    Atpo 15,02 norma (0-34) U/ml


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 lipca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:27

  • Ancyk Znajoma
    Postów: 26 20

    Wysłany: 15 lipca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce robić kłopotu, ale wykreślcie mnie z 26. albo wpiszcie okres. Jutro mam operacje, laparoskopia, usuwanie ciąży pozamacicznej :-( za jakie grzechy mnie się to przytrafiło, drugi raz z rzędu :'(

    km5szbmh2jx2g578.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 15 lipca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Masz zaje**ste wysycenie hormonami tarczycy :) tylko pozazdrościć

    FT4 70.51% [ wynik 1.48, norma (0.93 - 1.71)]

    FT3 55.60% [ wynik 3.36, norma (2.02 - 4.43)]

    Anty TPO tez w normie , więc o hashi może zapomniec;)

    Długo się starasz ?
    czyli wszystko ok? 7 miesięcy prawie. Do mnie właśnie napisała gin smsa ze mam iść do innego endo bo jej się to tsh nie podoba :-/


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 15 lipca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyk wrote:
    Nie chce robić kłopotu, ale wykreślcie mnie z 26. albo wpiszcie okres. Jutro mam operacje, laparoskopia, usuwanie ciąży pozamacicznej :-( za jakie grzechy mnie się to przytrafiło, drugi raz z rzędu :'(
    Bardzo Ci współczuję, trzymaj się :* :(


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za zabranie glosu w mojej obronie, ale tak to jest ze nie kazdemu dogodzisz:) Ja zakladajac ten watek siedzialam w domu bez pracy, w pewnej chwili sytuacja sie zmieniła i dostałam prace , siedze w niej 10 h dzien w dzien i czasem naprawde ostatnią rzeczą jest mysl o wypełnieniu listy, staram sie to robic co 2 dzien.



    Ancyk kochana wspolczuje:(

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 lipca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:27

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 lipca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:28

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 lipca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh dlatego nie ma sensu zakładanie wątków z takim wyprzedzeniem... bo nigdy nie wiemy jak będzie wyglądało nasze życie za 3-4 mc-ce ;)

  • Ancyk Znajoma
    Postów: 26 20

    Wysłany: 15 lipca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, pierwszą miałam umiejscowiona na prawym jajowodzie i był on nacięty wiec udało się go ocalić, potem odczekaliśmy kilka miesięcy ze staraniem, robiłam jeszcze HSG-oba jajowody drożne. Starania ponownie od marca, ale trzy miesiące nic, no i ta teraz wychodzi na to ze jest z czerwca. Lekarz dziś na usg mówił ze widzi zgrubienie na prawym jajowodzie no ale na 100% przekonam się jutro. Niestety nie wiem czym to było spowodowane. Nigdy wcześniej nie miałam żadnej operacji, nic mi nie dolegalo jeśli chodzi o sprawy kobiece, chodzę regularnie do ginekologa, robię cytologia która wychodzi prawidłową wiec nie wiem skąd to się wzięło. Raz to bym zrozumiała ze pech, ale 2 razy? :-(

    km5szbmh2jx2g578.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewka87 wrote:
    eh dlatego nie ma sensu zakładanie wątków z takim wyprzedzeniem... bo nigdy nie wiemy jak będzie wyglądało nasze życie za 3-4 mc-ce ;)
    no kurcze ale chyba jest watek prowadzony w miarę na bieżąco :/ to nie wiem skąd taka gadka jakbym co najmniej go opuściła i wcale nie prowadziła:( ,założyłam go miesiąc wcześniej nie 3-4 miesiące...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 lipca 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyk wrote:
    Nie chce robić kłopotu, ale wykreślcie mnie z 26. albo wpiszcie okres. Jutro mam operacje, laparoskopia, usuwanie ciąży pozamacicznej :-( za jakie grzechy mnie się to przytrafiło, drugi raz z rzędu :'(

    Ancyk...przykro mi...jak zbierzesz siły to sama poszperaj co może byc powodem ciąży pozamacicznej. Bo faktycznie 2 raz z rzędu to już nie przypadek...

    Trzymaj się kochana, pewnie teraz w to nie wierzysz ale bedzie dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A myślałaś może ,że to sprawa jakiejś bakterii ? Ja bym na Twoim miejscu przebadala się na chlamudie i na ureoplazme one często sprzyjają ciąży pozamacicznej. Papierosów rozumiem nie palisz? Naturalne kosmki w jajowodach są? U mnie to raczej przypadek ,według ginekologa bo wszystkie powyższe badania mam wykonane. Jedna sprawą, która mnie skłania do tego ,że tak się stało to to ,że mój lewy jajnik jest nad wyraz reaktywny. Niemal miesiąc w miesiąc niego owulacja :/ a jak to na autostradzie nie trudno korek ... u mnie nie dało się uratować lewego jajowodu . Każdy lekarz nic sobie z tego nie robił jak zgłaszałam tam dyskomfort bo fasol był w macicy . Jeden fasol ... drugi był w jajowodzie . Miałam podwójna owulacje z lewego i z prawego jajnika . Z prawego przeszła bez problemu a z lewego klops. Musiałam czekać aż pęknie mi jajowód aby mną się tak naprawdę zajęli. Fasolowi w macicy niemal ,że w tym samym czasie przestało bić serce(ja uważam ,że wcześniej ale usg to miałam robione jak na święta -raz na przyjęcie raz przed operacją ) Także podwójna tragedia . Trafiłam na stół , lewy jajowód do wycięcia , cięcie na pół brzucha , normalnie koszmar. Także nie mam lewego jajowodu a mój lewy jajnik fisiuje ciągle z owulacją co mam nadzieje się zmieni.


    O matko, to żeś przeszła dziewczyno...
    Mam nadzieję ze już teraz wszystko się poukłada i będzie super.

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie testy (-) a okresu brak ale mysle ze zaraz przyjdzie.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    przesyłam gratulacje dla tych którym się udało w tym miesiącu :) za resztę trzymam kciuki <3

    ja do listy dopiszę się jak lekarz potwierdzi u mnie owulację... (przeważnie mam cykle bezowulacyjne)

    każdy mi mówi żebym trochę odpuściła... nie myślała... wyluzowała... ale jak tu odpuścić jak trzeba być pod kontrolą lekarza, trzeba przyjmować odpowiednie leki... nie da się nie myśleć... przynajmniej ja tego nie potrafię :(

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela B-D wrote:
    Witajcie :)

    przesyłam gratulacje dla tych którym się udało w tym miesiącu :) za resztę trzymam kciuki <3

    ja do listy dopiszę się jak lekarz potwierdzi u mnie owulację... (przeważnie mam cykle bezowulacyjne)

    każdy mi mówi żebym trochę odpuściła... nie myślała... wyluzowała... ale jak tu odpuścić jak trzeba być pod kontrolą lekarza, trzeba przyjmować odpowiednie leki... nie da się nie myśleć... przynajmniej ja tego nie potrafię :(

    Znam to doskonale :/ i gdybym wyluzowała, odpuściła i przestała myśleć, to nawet nie dowiedziałabym się, że też nie mam owulacji :/ Więc takie rady jednym uchem wpuszczam, a drugim wypuszczam ;) i robię dalej swoje: myślę, kombinuję, nakręcam się i wcale nie luzuję ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 13:32

    Angela B-D, Tova33 lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Angela B-D Autorytet
    Postów: 350 299

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    postanowiłam że jak będą mnie pytać o starania to będę mówić że jest bez zmian... nawet wtedy gdy będę czekać na wynik bety (wcześniej mówiłam prawdę) ale ta presja mnie dobija...

    Bartuś <3 (15.12. poród CC 3750g 56cm)
    201612151778.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jak pytają kiedy dziecko, to odpowiadam: "w swoim czasie". Na razie mało kto wie, że się staramy i mamy problem :) i niech tak zostanie :) a jak będę już w ciąży to powiem tylko najbliższym, a reszta dowie się jak brzuch będzie widać :D

    Angela B-D lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ