X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinna być u mnie 30 czerwca / 1 lipca :D czekamy, najlepsze przed nami

    Zołza:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    Niedawno byłam u fryzjera, siedziałam z farbą i w międzyczasie fryzjerka strzygła iną klientkę. Pani dumnie opowiadała, że ma dwoje dzieci i jak dali 500+ to rzuciła pracę, bo zarabiała 1200 zł a teraz będzie dostawać 1000 nie pracując, więc bez sensu chodzić do pracy za 200 zł. Nie pojmuję takiego myślenia, gdyby dalej pracowała to miałaby 2200 i mogłaby zapewnić i sobie i dzieciom (o facecie nic nie wspominała) wyższy standard życia, no ale po co skoro za prawie taką samą kasę może sobie w domu siedzieć.

    Z tego co wiem to 500 zl ma na jedno dziecko gdy pracuje a gdy nie pracuje to na dwoje dzieci czyli w sumie 1000 zł. bo aby dostac na drugie dziecko nie mozna przekraczac iles tam dochodu. podsumowujac, ta kobieta pracujac miala by 1700 zł, nie pracujac 1000 zł. wybrala bezrobocie, pewnie miala ciezka prace... Nie chce jej usprawiedliwiac ale troche ja rozumiem. zalezy gdzie sie pracuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :)

    Jak tam Wasze tempki? Testy? Samopoczucie? :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedząc w pracy... śpiące... Po niedzielnym renamencie nie mogę dojść do siebie

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nawet znosnie ;) Tylko jestem zła bo zapomniałam do pracy testów owu... ale to dopiero 10dc więc raczej nic jeszcze nie bedzie ;) chociaż wolę czuwać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka my wczoraj dzialalismy. Dziś powtarzam test zobaczymy czy kreska będzie jeszcze ciemniejsza bo wczoraj tak na granicy pozytywnego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla trzymam kciuki :)
    Na testach sie nie znam wiec nie wiem jak to tam u Ciebie sie przedstawia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    porownam sobie z dzisiejszym jak zrobie popoludniu.

    Paulette ja tez jestem antytalencie do "robótek ręcznych". te wstążki na około tortu i te akcesoria Darek przyczepiał. ja robiłam sam tort z pieluch i koncepcje co ma gdzie być przyczepione. a satysfakcja ze dałam prezent własnoręcznie wykonany bezcenna a jeszcze bardziej bezcenna mina pozostałych gości którzy przynieśli prezenty kupione typu body grzechotki (a Anastazja ma o 3 lata starsza siostrę wiec Asia ma za przeproszeniem od zasrania takich rzeczy bo Anastazja była planowanym drugim dzieckiem )

    Paulette lubi tę wiadomość

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny lipiec już za kilka dni! :D To będzie nasz miesiąc :D :D

    Zołza:), Omon lubią tę wiadomość

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zeby juz nikt nie zakladal sierpniowej listy niech beda same wisienki w lipcu :)

    Omon lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dzis od samego rana nie dobrze. Sniadanie jadlam na raty a i tak co kazdy kes myslalam ze zwymiotuje. Teraz nadal mi nie dobrze. Tak sie zastanawiam czy mdli mnie od ciazy czy na mysl o wizycie... Grrr
    Do tego snilo mi sie ze moj dom byl nawiedzony a tak sie balam ze szok. Dopiero jak moj eM mnie dotknal przez sen jak sie wystraszylam tak sie obudzilam

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poproszę o wpisanien a 24 lipca ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Przychodzę z czerwca :)
    Okresu nie dostałam, ale testy bladziochy.
    Do tego boli już jak na @ więc lada dzień powinna być :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    Z tego co wiem to 500 zl ma na jedno dziecko gdy pracuje a gdy nie pracuje to na dwoje dzieci czyli w sumie 1000 zł. bo aby dostac na drugie dziecko nie mozna przekraczac iles tam dochodu. podsumowujac, ta kobieta pracujac miala by 1700 zł, nie pracujac 1000 zł. wybrala bezrobocie, pewnie miala ciezka prace... Nie chce jej usprawiedliwiac ale troche ja rozumiem. zalezy gdzie sie pracuje.


    Co do tych pieniędzy to jeszcze dostaje kobieta nie pracująca, studentka, osoba na umowach śmieciowych 1000zl miesięcznie przez 12 miesięcy (to nie z 500+)

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za szybko sie cieszyłam. Test ovu dodatni, wszystkie objawy jak na ovu a temp stoi nisko i ani drgnie więc pewnie ovu się rozmyśliła i jeszcze poczeka nie wiadomo ile,nie wiadomo na co...

    Co do wesel, my prosiliśmy dokładnie 219 osób a ostatecznie było 160 z orkiestra i fotografem i u nas nie było problemów ze ktos przyszedł chociaz mówił ze nie lub na odwrót. wszyscy wczesniej dali znac. A zamiast kwiatów prosilismy o puzzle i gry planszowe które podarowałam podopiecznym w mojej pracy, sa to osoby niepełnosprawne w róznym wieku od dzieci szkolnych po dorosłych. dzieki tym grom i prezentom był fajny mikołaj :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Witam.
    Przychodzę z czerwca :)
    Okresu nie dostałam, ale testy bladziochy.
    Do tego boli już jak na @ więc lada dzień powinna być :)
    a żeś się kochana uparła :P
    mówiłam Ci, że jak nie ma @ to jest nadzieja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Witam.
    Przychodzę z czerwca :)
    Okresu nie dostałam, ale testy bladziochy.
    Do tego boli już jak na @ więc lada dzień powinna być :)

    Hejka :)
    Pamietaj ze jak jest ciaza to w okolicy @ brzuch moze bolec miesiaczkowo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powoli staje psychicznie na nogi.. nie jest jeszcze idealnie. nie jestem na forum tak czesto jak kiedys ale staram sie myslec pozytynie.

    Paulette jak Twoje samopoczucie i brzuszek? widać coś już?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana samopoczucie dziś kiepskie, strasznie martwię się tą wizytą, wiem, że zamartwianie się nie pomaga, a wręcz szkodzi, ale nie potrafię niczym myśli zajść żeby nie myśleć o tym. co do brzuszka to ja jestem z tych okrąglejszych więc brzuszek bez ciąży było widać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz wizytę?

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ