X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kwiaty?
    Ja cały czas chcę zamiast kwiatów karmy dla zwierząt (do schroniska, i w rodzinie sporo psów i 3 koty u rodziców w tym jeden mój). A u kuzynki B. były książki :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie nad kwiatami się zastanawiam. myślałam o winie, ale ja tak się lubuję w winach, że bym wolała napisać sok pomarańczowy :D
    jeszcze się nad tym zastanawiamy co wybrać.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    właśnie nad kwiatami się zastanawiam. myślałam o winie, ale ja tak się lubuję w winach, że bym wolała napisać sok pomarańczowy :D
    jeszcze się nad tym zastanawiamy co wybrać.
    A książki dla maluszka?
    A może http://www.slubomania.pl/index.php/slub/249-kwiaty-jako-dodatek-do-prezentu-niekoniecznie-co-zamiast-kwiatow

    Paulette lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tak samo chcieliśmy pieniążki, a zamiast kwiatów zdrapki lotto :D teraz bardzo mało par decyduje się na kwiaty

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuschka wrote:
    My tak samo chcieliśmy pieniążki, a zamiast kwiatów zdrapki lotto :D teraz bardzo mało par decyduje się na kwiaty

    Moja siostra tak miała :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zamiast kwiatów prosiliśmy o zdrapki :) Byłam strasznie zaskoczona ile ich dostaliśmy, bo większość gości podeszła do tego chyba na zasadzie, że na kwiaty wydaliby te 20-50 zł więc też na takie kwoty kupowali zdrapki, a że nie są one drogie to dostaliśmy ich masę :D
    Do dziś pamiętam, jak mąż wziął do ręki pierwszą zdrapkę i wydrapał 50zł - już się rozmarzaliśmy, że pięknie się zaczyna i jeśli choć połowa taka szczęśliwa to będzie więcej ze zdrapek niż z kopert :P Ale to była jedyna taka szczęśliwa :D Kilka dni drapaliśmy, ale zdecydowana większość przegrana a wygrane były po 1 i 2 zł, w rezultacie coś koło 200zł mieliśmy więc też fajnie a ile radochy przy tym było :D
    Wszystkie przegrane zostawiłam na pamiątkę i leżą w pudełku razem z kartkami ślubnymi :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dużo ze zdrapek wygrałaś? :D
    aaa już doczytałam :) zawsze dobre i tyle :)
    Aja nawet nie pomyślałam, a przecież można i coś dla bobasa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 20:03

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    dużo ze zdrapek wygrałaś? :D

    Aja nawet nie pomyślałam, a przecież można i coś dla bobasa :)

    Moja siostra nie zdrapki a kupony Lotto to ze wszystkich nawet 3 nie było... A wesele małe bo na chyba nie całe 30 osób.

    A drobiazgi dla synusia też się przydadzą :D

    Paulette lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ja słyszałam, że mimo dobrych chęci gości to i tak mało się wygrywa :) ja to tak myślałam o takim miksie że albo kwiaty, albo wino, albo czekoladki a teraz zamiast wina to coś dla bobasa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i miło kwiaty dostać i czekoladki. a wiadomo, że każdy kupi i tak co będzie uważał. zresztą prosisz o wina a i tak goście kupują kwiaty. Już nie raz to zauważyłam

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Moja siostra nie zdrapki a kupony Lotto to ze wszystkich nawet 3 nie było... A wesele małe bo na chyba nie całe 30 osób.

    A drobiazgi dla synusia też się przydadzą :D
    My dlatego zamiast dużego lotka woleliśmy zdrapki, bo większe prawdopodobieństwo wygranej choć 1zł no i ta radość drapania :D
    A gości też mieliśmy niedużo, bo coś koło 40. Teraz chyba coraz więcej osób takie mniejsze przyjęcia robi :)

    A kwiatów też sporo dostaliśmy :) Ale zauważyłam, że większość gości przyniosło i kwiaty i zdrapki. Właściwie to tylko jedna osoba przyszła z kwiatami i prezentem - który oddaliśmy teściowej, bo był to komplet pościeli ale poszewka na kołdrę 160x200 a my mamy 220x200 więc nam się nie przyda :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 20:10

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    My dlatego zamiast dużego lotka woleliśmy zdrapki, bo większe prawdopodobieństwo wygranej choć 1zł no i ta radość drapania :D
    A gości też mieliśmy niedużo, bo coś koło 40. Teraz chyba coraz więcej osób takie mniejsze przyjęcia robi :)

    Ja chcę na 80 jeśli już, ale ślubu nie wezmę póki nie będę miała pewności, że teść nie będzie się wpierniczał (gra na ślubach :/ na moje nieszczęście)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam fajnych teściów w nic się nie wtrącają :P najbardziej wtrąca się mama ale to jakoś da się przeżyć :D
    my wstępnie na 115 (gości w raz z dziećmi, zespół, kamerzysta i fotograf) ale myślimy, żeby trochę odchudzić tę listę i zaprosić tych którzy są dla nas życzliwi calym rokiem i z którymi utrzymuje się stały kontakt. np teraz jak już wszystko planujemy to zauważyłam, że zaczynają odzywać się te "ciotki" które cały czas miały nas w d**** i nagle kochane ciociunie się porobiły :/

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaprosiliśmy 60 parę. I cieszę się, że nie robiliśmy wesela na sali gdzie trzeba podać dokładną ilość gości i zapłacić za każdy talerzyk, bo mieliśmy sytuacje, że ktoś nie przyszedł nie informując, dwie pary przyszły z dziećmi, mimo, że deklarowali, że dzieci nie biorą, ktoś przyszedł z osobą towarzyszącą, mimo, że wcześniej mówił, że będzie sam itd. Albo dzień przed weselem dzwonię do kuzynki i pytam czy ona i jej syn będą z osobami towarzyszącymi czy będą we dwoje "a jeszcze nie wiem, zobaczę. Ale Wam to przecież jedna czy dwie osoby w tą czy wewte nie zrobi różnicy, nie?"
    Cieszę się, że mam to za sobą :D

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja byłam teraz u siostry na weselu gdzie ok 20 osób też się nie deklarowało no i za talerzyki musieli zapłacić.
    ja to tego nie rozumiem. nie mam kasy albo nie chce iść mówię albo od razu albo dzwonię i wymyślam jakąś pierdołe.. ale cóż ludzie są samolubni .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 20:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robiłam test owulacyjny. Pozytywny czy negatywny?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/75e0cfb09203.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wczorajszy test

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/581aa30b06d4.jpg

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba prawie pozytywny, choć ja przy takim na wykresie zaznaczam już pozytywny i robię następnego dnia - jeśli następnego dnia kreseczka będzie mocniejsza to poprzedni odznaczam a zaznaczam bieżący a jak jaśniejsza to uznaję, że poprzedni był pozytywny :P
    U mnie 30dc i nadal bladziochy :/ Ale dziś mi jajnik zabolał rano jak wstawałam z łóżka, więc może coś się ruszy :D

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dołączam do wątku :) Testuje 13 lipca :D Jeszcze owulacji nie było najlepsze przede mną :)

    Zołza:), Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny dołączam do wątku :) Testuje 13 lipca :D Jeszcze owulacji nie było najlepsze przede mną :)

    Witaj w klubie :) Też czekam na owulacje ;)

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ