X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    To ja poproszę 10 dni po niej, czyli 26 lipiec. LIPIEC to miesiąc moich urodzin ,więc głupio byłoby się nie wpisać na listę
    p.s a tak poza tym to jestem w ciąży , za jakiś czas okaże się w jakiej
    :p
    :D:D:D

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wierzyć, że my wszystkie Lipcowe Wisienki będziemy za kilka miesięcy popylać po mieście dumnie wypychając brzuszek do przodu i to my będziemy wkurzać te wszystkie starające się :)
    Czasami mam wielką ochotę wejść do sklepu z artykułami dziecięcymi i kompletować wyprawkę! Kupić chociaż jedną parę malutkich bucików albo maluśkie body z napisem "I <3 mummy". Ale wiem, że gdybym kupiła jedną z takich rzeczy to codziennie bym do niej wyła i z takim nastawieniem to w życiu nie zaszłabym w ciążę :P

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja. @ dzisiaj przylazła to poproszę o wpisanie na 16 lipca. Będzie to mój 7 cykl starań i mam nadzieję że wreszcie szczęśliwy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2016, 21:31

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszam w magicznym kotle !!! Magiczne czerwone wisienki dla wszystkich testujących w Lipcu !!! :D

    bb418808.jpg

    AJA_S, ojejku, Paulette, Omon, Ania-nowa, Natalek, borsuk, Isia93, justi90, gosia89, Donia12, anuschka, Mona_M, Marteczka93, Modrzewiowa, AhnaKlementyna, kasieniaczek lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon ja staram się 3 cholerne lata... no dobra 2,5 bo pierwsze 0,5roku na luzie...
    Nie mylicie się dziewczyny... 500+ działa cuda na te za przeproszeniem "patole" bo u mnie w mieście kilka 17stek lata z brzuchami... no i te które zamiast pracować szlajają się po melinach...
    Dzisiaj byłam w rynku bo mamy święto miasta i granitu. W pewnym momencie chciałam stamtąd pójść. dziewczyny które znam i wiem że nie chciały dzieci bo po co... idą brzuchem. chciało mi się płakać jak już dawno nie płakałam.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, patologia to się teraz płodzi na potęgę.
    W naszej wsi mieszka dziewczyna, która miała własny salon fryzjerski. Zamknęła go jak tylko zaszła w ciążę. Jej mąż jest DJ (z opinii czytałam, że bardzo kiepskim i obsługuje dosłownie 3-4 imprezy w roku). Mają niespełna roczną córeczkę i teraz ta dziewczyna chodzi w bardzo zaawansowanej ciąży, salon oczywiście cały czas zamknięty, no bo po co pracować. A potem dzieciak stoi pod sklepem i ludziom z samochodów jedzenie kradnie...

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam mnostwo przykladow gdzie zyja tylko z zasilkow maja mnostwo dzieci i tylko wyciagaja kase od panstwa bo im sie nalezy :/ tak samo jak na fejsie.. nie wiem ile to w tym prawdy ale byl wpis 22 letniej dziewczyny ze ma 4 dzieci i jest w ciazy a nie stac ich na tabletki anty a nie lubia seksu z zabezpieczeniem.. normalnie noz sie w kieszeni otwiera jak takie rzeczy sie czyta...

    Niestety my spoleczenstwa nie naprawimy. Ja to w ogole jestem przeciwna programowi 500+ wiec tyle w temacie

    Trzeba sie cieszyc tym co sie ma. Jest ladna pogoda, slonko swieci, ptaszki spiewaja a zycie nigdy nie bedzie sprawiedliwe...

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji tego że pracuję tylko z kobietami rozmawiamy właśnie na ten temat. zgodnie stwierdziłyśmy, że lepiej zamiast 500+ wrócili do darmowych podręczników i chociaż odrobinę zmniejszyli VAT na dziecięce zabawki i ciuchy. Chociaż patola by "nie produkowała" dzieci.
    Ostatnio u nas był facet parę min po 7 (7.00 otwieramy sklep) wózek kopaty. przy masarni kłóci się że chce ze skrzynek które dopiero przyszły (musimy najpierw zważyć i przyjąć na stan) i dlaczego obsługuje tylko osoba jak tyle nas jest i dlaczego sobie łazimy. Na koniec wyburkał że ma dzieci i dostaje 500+ a i na wódkę też starczy. jak koleżanki mi to odpowiadały myślałam że wylewu dostanę :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    ja poproszę na 12 lipca.
    Jutro zaczynam clo, pełna nadziei i entuzjazmu jakiego dawno nie było u mnie :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ;)
    Trzymam kciuki by Ci się udało :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest milion sposobów na pomoc rodzicom - wyżej wspomniane podręczniki czy obniżka VAT. Ale dużo łatwiej dać kasę do ręki i patola się cieszy, płodzi i idzie głosować. Ja jestem bardziej za imiennymi bonami. Niech sobie wybierają do jakiego sklepu chcą bon i na co - w zależności od wieku dziecka niech to będą bony na pampersy, mleko, kaszki, zupki, ubrania, artykuły szkolne, zajęcia pozalekcyjne itd. Nie poszłoby na alkohol a i sprzedanie takie bonu nie byłoby łatwe.

    Niedawno byłam u fryzjera, siedziałam z farbą i w międzyczasie fryzjerka strzygła iną klientkę. Pani dumnie opowiadała, że ma dwoje dzieci i jak dali 500+ to rzuciła pracę, bo zarabiała 1200 zł a teraz będzie dostawać 1000 nie pracując, więc bez sensu chodzić do pracy za 200 zł. Nie pojmuję takiego myślenia, gdyby dalej pracowała to miałaby 2200 i mogłaby zapewnić i sobie i dzieciom (o facecie nic nie wspominała) wyższy standard życia, no ale po co skoro za prawie taką samą kasę może sobie w domu siedzieć.

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra zastanawia się czy wracać do pracy... Ale to bardziej dlatego bo ma ciulową... Jako recepcjonistka w hotelu i dodatkowo za barem. A jak mamy takie imprezy jak teraz to aż strach, praca 12h a płacą minimalną...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn przyjmujacych Clo. Czy ten lek dostajecie poniewaz nie rosna wam pecherzyki? czy jesli sie ma prawidlowa owulacje to tez lekarze go przepisuja?

  • Adziulka92 Przyjaciółka
    Postów: 147 35

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    Pytanie do dziewczyn przyjmujacych Clo. Czy ten lek dostajecie poniewaz nie rosna wam pecherzyki? czy jesli sie ma prawidlowa owulacje to tez lekarze go przepisuja?

    Czasem jeśli jest prawidłowa owulacja to też przepisują na "podrasowanie jajeczek" :)

    7v8rvfxm9g809w25.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adziulka92 wrote:
    Czasem jeśli jest prawidłowa owulacja to też przepisują na "podrasowanie jajeczek" :)

    Ja z tego powodu mialam CLO.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, ja się do 14 lipca nie wyrobię z testowaniem, gdyż Ridź zrobił mnie w balona, ale datę zmienię jak już będę miała wizję kolejnego cyklu, bo póki co nie wiem na czym stoję.

    Morwa mieszaj w tym kotle, mieszaj ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Mona jak cos to daj znac :)

    Mona_M lubi tę wiadomość

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, jak się czujesz? ;)

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trochę mdłości mnie dopadają. najlepiej mi jak leżę. chociaż czasem mam tak jakbym miała mega kaca i takie samoloty mi się robią jak oczy zamknę, ale da się wytrzymać. Poza tym czuję się dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane doradźcie mi. Moja koleżanka właśnie urodziła. Jak tylko mały się zaklimatyzuje w domu to jadę ich odwiedzić. No i nie wiem co kupić. Coś praktycznego i fajnego :)

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ