X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieluchy z których ułożysz jakiś kształt? pieluch nigdy za dużo ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja osobiście uważam ze nie warto się skupiać na takich artykułach dla takiego maluszka typu ubranka, grzechotki bo tego zawsze pod dostatkiem. Fajnie jest kupić coś do czego maluszek poprostu dorośnie albo będzie mu służyło długi czas np: Projektor wyświetlający gwiazdki itp na ścianie, dodatkowo ma on spokojne melodyjki są również opcje z lampką nocną ceny na allegro od ok. 30 zł do nawet 200, a osobiscie polecam stolik edukacyjny taki chyba najtańszy na allegro http://allegro.pl/stolik-edukacyjny-panel-muzyczny-zyrafka-3978-i6025027741.html Niby od 10 miesiąca ale mój maluch bawi się nim odkąd lezy na brzuszku i unosi głowę, do tej pory to jego ulubiona zabawka. Na początku nie zakładałam nóżek a teraz gdy siedzi to juz tak, dodatkowo za pomocą pasków można go powiesić na brzegu łóżeczka, różne kształty i kolory oraz dużo melodii to fajna zabawa. My dostaliśmy ten stolik od koleżanek z pracy jak mały się urodził i na prawde super a cena do jakości jest niewielka.

    Paulette lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym była za pampersami ;) Ja swojej chrześnicy (nie wiedziałam wtedy, że mam być chrzestną) kupiłam na odwiedziny komplet ubranka i pluszowy księżyc z pozytywką, ale przyjaciółka z mężem i córeczką przylecieli z Anglii więc nie chciałam też kupować czegoś co zajmie im dużo miejsca w walizce, więc miałam dość ograniczony wybór.
    Ale może jeszcze jakąś matę edukacyjną? Albo przytulankę - ostatnio się spotkałam z tym, że przyszli rodzice nie kupują raczej takich zabawek, bo zawsze się do dostaje od przyjaciół i rodziny :)

    Paulette, AJA_S lubią tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi spodobal sie ten pomysl z pampersami juz nawet patrzylam na allegro takie torty :) no musze jeszcze pomyslec bo moja znajoma mieszka w bloku i tam ma bardzo ciasno wiec nie chce jej tez mieszkania zawalac czyms z czego maly nie bedzie teraz korzystal

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette takie torciki z pieluch łatwo można samemu zrobić i wydaje mi się, że to dobry prezent. Lepiej kupić coś praktycznego niż potem miałoby to stać na półce i zajmować miejsce. :)

    AJA_S, Paulette lubią tę wiadomość

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    No mi spodobal sie ten pomysl z pampersami juz nawet patrzylam na allegro takie torty :) no musze jeszcze pomyslec bo moja znajoma mieszka w bloku i tam ma bardzo ciasno wiec nie chce jej tez mieszkania zawalac czyms z czego maly nie bedzie teraz korzystal

    Paulette to jest mega proste ja robilam to w styczniu dla mojej bratanicy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tort z pampersow albo album maluszka fajna sprawa , gips do odbicia stopek na pamiątkę + paczka pampersow :) ew sesja z maluszkiem :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulette paczaj to moj tort robilam sama :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c905fc03a59c.jpg

    AJA_S, Paulette lubią tę wiadomość

  • Modrzewiowa Autorytet
    Postów: 340 197

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, ten kocioł- pierwsza klasa !!!

    A tak sobie Was czytam ... i sama nie wiem na co liczyć. Chcę, bardzo chcę dla Nas brzdąca.
    Po wolnym (szumnie mówiąc) wróciłam do pracy, drugi dzień a już mam dość, zapowiada się ciężki miesiąc, ba miesiące. Nie tylko dla mnie, ale też dla mojego M.

    Z drugiej strony w tm miesiącu mamy rocznicę ślubu, są moje imieniny itd.
    Ale...chyba muszę przestać się łudzić...

    dev358pr___.png

    Franciszek :*
    10.05.2017 r. serduszko naszego Serduszka :)

    cbpregz2jivxh5d2.png

    Me­dicus cu­rat, na­tura sa­nat
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette - pamietam, ze sama najbardziej ucieszylam sie z albumu; pampersow; chusteczek nawilzajacych, rozpinanych kaftanikow oraz spiworka do spania :) Wystarczy jeden prezent, ale konkretny i uzyteczny ;) Liczy sie tez sama obecnosc i wizyta.

    Zapisze sie na lipcowa liste, dopiero jak @ odbierze mi nadzieje na czerwcowa truskawe ;) Powodzenia dla wszystkich :D

    Paulette lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla piękny tort :) może i faktycznie sama zrobię . chociaż ja jestem takie anty talencie, że nawet to może mi nie wyjść haha :D

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są też prostsze wzory
    https://www.google.pl/search?q=pampersy&espv=2&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjuiOb5zrnNAhXrIpoKHcaPCCQQ_AUIBigB#tbm=isch&q=pampersy+na+prezent

    Krok po kroku :D
    http://www.mysweetlittleprecious.com/2016/03/diy-motor-z-pampersow-prezent-z-okazji.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 19:15

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś się wymyśli :)

    wiem, że ludzie cuda tworzą, ale pierwszy raz się spotkałam właśnie z czymś takim ;)

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz mi się przypomniało. Jak szukałam pamiątki na chrzest dla chrześnicy, to trafiłam na kuferek wspomnień - tam był album na zdjęcia i teksty do uzupełnienia typu pierwszy kroczek, pierwszy ząbek i miejsce na datę. Pudełeczko na pierwszego mleczaka, zestaw do odlania odcisku rączki i nóżki i jeszcze kilka takich drobiazgów. Bardzo fajna sprawa, ale moja chrześnica miała już ponad rok na chrzcie a ten kuferek to właśnie tak bardziej albo na chrzest jeszcze malutkiego dziecka tak jak się najczęściej chrzci albo właśnie jako prezent na pierwsze odwiedziny :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na chrzest mojej chrześnicy kupowałam srebrny smoczek na mleczaka :D

    Paulette lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajne są teraz te prezenty :) tylko kupować hehe

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 8ms i ty będziesz zbierać fanty :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Jeszcze 8ms i ty będziesz zbierać fanty :D
    tiaaa :D jak swojemu powiedziałam, że chce ślub i chrzest za jednym zamachem to miny robił :D a jak mu powiedziałam że tyle gości nie zaprosisz na chrzest co na wesele i że każdy jakiś drobiazg da dziecku to od razu stwierdził, że musimy poważnie nad tym pomyśleć :P hahaha

    ojejku, AJA_S lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mnie jakoś nie daje rady namówić na ślub... Hahaha xD
    A na wesele kasa czy prezenty?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasa, bo chcemy kupić już to co nam się najbardziej spodoba i z tego co wiemy jak już nas się ktoś pyta z gości co chcemy i mówimy, ze kase to sa bardziej zadowoleni ze nie beda mieli problemu z wyborem prezentu.

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ